אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית חודשית  ינואר  2015
צילום: FreeDigitalPhotos.net

תחזית אסטרולוגית חודשית ינואר 2015

דניאל רועה מאת: דניאל רועה אסטרולוג, מומחה הילינג ותקשור לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 55

תחזית אסטרולוגית חודשית  ינואר  2015

 

 

השמש ייצמד השבוע לכוכב פלוטו במזל גדי ויחד יצרו זווית מרובעת ומאתגרת של תשעים מעלות לכוכב אוראנוס במזל טלה מה שמצביע על הרבה מאוד שינוים המאלצים שינוי יסודי של מוות ולידה מחדש ושדרוג במספר תחומים כולל מסגרות כמו בית משפחה זוגיות וקריירה. כמו כן כבר בתחילת החודש כוכב מאדים יעמוד מול כוכב צדק מה שיכול להצביע על פעילות לא מאוזנת הנובעת הרבה מהאגו.


גדי  20.1 – 22.12  מזל טוב לשאר הגדיים שיחגגו החודש יום הולדת. אמנם יש לחלק מכם יום הולדת אך החודש לא מתחיל בהכרח בצורה הכי קלה וטובה. כמו שנאמר בפתיח השמש במזל שלכם נצמד כבר בתחילת החודש לכוכב פלוטו ושניהם יוצרים זווית מאתגרת נוספת של תשעים מעלות לכוכב אוראנוס בטלה מה שמצביע שאתם הולכים לעבור מספר שינויים משמעותיים בחייכם השנה. למרות שאתם אוהבים לשמר את הקיים תצטרכו לשנות הרגלים ודפוסים ברמה האישית וגם חייכם המשפחתיים והביתיים צפויים להשתנות לחלוטין. צפו למעבר דירה או לשינוי אזור מגורים ואפילו ארץ ואצל חלק אפילו יציאה מהבית. כלכלית השנה מתחילה בצורה סוערת גם כן וחשוב שתהיו שקולים יותר ושלא תתנו לאגו לנהל אתכם כלכלית.


דלי  21.1-18.2       אתם מתחילים את השנה עם כוכב מאדים במזל שלכם מה שיכול להצביע על המון אנרגיה לעשייה וליצירה אך כוכב מאדים יעמוד בדיוק מול כוכב צדק במזל אריה ובבית הזוגיות והשותפויות שלכם מה שיכול להצביע על אפשרות לחילוקי דעות בכל מיני נושאים ועל רצון לפעול בצורה לא מאוזנת ומופרזת הנובעים מהצרכים של האגו בעיקר או על רצון להשפיל את הצד השני ולרסן את התלהבותו. כוכב שבתאי יוצא אמנם מבית הקריירה שלכם אך הוא מתחיל ליצור זווית מאתגרת לכוכב נפטון בבית הכספים שלכם מה שיכול להצביע על מגמה של יציאה מאשליה בכל הנוגע לנושאים כספיים ורכוש ועל צורך להיות מעשיים יותר ולהיצמד לאמת בהתנהלות עם כספים.


דגים 19.2-20.3       כוכב שבתאי נכנס לבית הקריירה שלכם ועשוי לעזור לכם להיות יותר מעשיים ולתכנן מראש לקראת השנה הקרובה כמו כן האמביציה שלכם עשויה לגדול באופן ניכר ואם ניקח בחשבון את כניסתו של כוכב מאדים למזל שלכם החל מה 12 לינואר נוכל לראות שגם רמת האנרגיה שלכם באופן כללי והרצון לעשות וליזום יגדלו גם כן ויעזרו לכם לממש את התוכניות שלכם בתחום הקריירה. כלכלית אתם עומדים לפני מהפכה בשנה הקרובה שתדרוש מכם שינוי הרגלים ואם לא תעשו זאת יתכן ותתקשו לתפקד בהמשך השנה. מי שהתחיל את אותם שינויים עשוי להגיע כבר לתוצאות מרשימות במהלך השנה הקרובה. בעבודה צפויים חילוקי דעות בתחילת החודש.


טלה  21.3-20.4      כוכב אוראנוס הנמצא במזל שלכם, מזל טלה מזה זמן רב ממשיך ליצור שינויים אך בחודש הקרוב ובתחילת השנה הוא יוצר זווית מאתגרת לכוכב פלוטו המלווה אותו זמן רב כאשר השמש נצמדת לפלוטו במזל גדי בבית הקריירה שלכם. הדבר מצביע על התשוקות שלכם לעומת המחויבויות שלכם ולא בסנכרון. כלומר, אתם משתוקקים לדברים מסוימים בחייכם אך " צריכים " לעשות משהו אחר וזה במיוחד מתבטא בתחום הקריירה שלכם שבו אתם מתקשים לוותר על המעמד והסטאטוס שלכם בשביל להגשים את החלומות שלכם. כמו כן אתם עלולים להיתקל בהתנגדות של אנשים בכירים מכם ושמרניים שרוצים לשמר את המצב הקיים.


שור    21.4-20.5      אתם מתחילים את שנת 2015 עם חמישה כוכבים במזלות מיסוד האדמה כולל הירח במזל שלכם. דבר זה עשוי להצביע על שנה של בנית תשתית ויסודות בעיקר בתחום הכלכלי והעסקי. כוכב מאדים נמצא בבית הקריירה שלכם ומשם הוא עשוי לדחוף אתכם קדימה יחד עם זאת רואים שלפחות בתחילת החודש הרצון להשקיע גם בבית ובמשפחה ולצמוח משם עלול להתנגש עם נושאים הקשורים לקרירה שלכם. כוכב שבתאי אשר נכנס לבית כספי הזולת למספר שנים עלול להצביע על תקופה שבה יהיה מאתגר יותר להתנהל כלכלית מול אנשים ואם אתם עוסקים במסחר או בתחום עסקי קחו זאת בחשבון.


תאומים 21.5-21.6      כוכב שבתאי אשר נמצא בבית הזוגיות והשותפויות שלכם עשוי להצביע שאתם נמצאים בתהליך הבשלה אשר יביא את הפנויים שביניכם למיסוד יחסים במהלך החודשים הקרובים ואף מעבר. עם שותפים הדברים עלולים לזרום פחות או שתצטרכו להתאמץ יותר כדי לקיים מערכת יחסים תקינה. כניסת כוכב מאדים לבית הקריירה שלכם החל מה 12 לינואר מצביע על יותר רצון להתמסר לרעיונות גדולים ולפעול גם לטובת הכלל. במידה ותפעלו רק מהאגו אתם עלולים להיתקע יותר בעבודה שלכם ותתקשו לקבל שיתוף פעולה מהקהל הרחב או משותפים. ממומלץ לא לערב עסקים עם חברים או נושאים כספיים בשבועות הקרובים.


סרטן  22.6-22.7       בתחילת השנה השמש נצמדת לכוכב פלוטו בבית הזוגיות והשותפויות שלכם וביחד הם יצרו זווית מאתגרת לכוכב אוראנוס מה שמצביע שאתם עומדים לפני שנה של שינוים גדולים בתחום מערכות היחסים עם שותפים למיניהם ועם הזוגיות שלכם בעיקר הממוסדת. קשרים שלא מבוססים על יסודות חזקים שיודעים להתחדש עלולים להסתיים.  כוכב אוראנוס הנמצא בבית הקריירה שלכם ובמזל טלה ובזווית דיס הרמונות לכוכב פלוטו מצביע על רצון לפרוץ קדימה בתחום הקריירה ועל צורך במהפכה. חלק מכם יוכל לעשות גם הסבה מקצועית ממש בקרוב. כלכלית חשוב שתהיו זהירים יותר בעיקר בתחילת החודש.


אריה  23.7-22.8      היום הראשון של שנת 2015 מתחיל אם כוכב צדק במזלכם מול כוכב מאדים הנמצא בבית הזוגיות והשותפויות שלכם מה שאומר שיתכנו חילוקי דעות עם בני זוג שותפים ועל צורך לאזן בין הרצונות של בן הזוג והאמונות שלכם כך שכל צד יוכל להיות מוכל ושאפשר יהיה להתחשב בו. השמש, שליט מזלכם ייצמד לכוכב פלוטו בבית העבודה והשרות שלכם ושניהם יצרו זווית מאתגרת לכוכב אוראנוס מה שאומר שדברים יכולים להסתיים בפתאומיות בכל הקשור לעבודה כמו סיום העבודה או פיטורים או עזיבה או נסיעה לחו"ל בשבוע הראשון של ינואר.


בתולה 23.8-22.9      מקבץ של חמישה כוכבים ממש עם תחילת השנה במזלות מיסוד האדמה מצביע על צורך לבנות דברים חדשים בחייכם אך לפני שבונים חייבים להרוס את מה שלא נכון ומדויק יותר . איך זה יתבטא בחיים שלכם ? דבר ראשון הוא קשרים רומנטי. קשר רומנטי אשר תקוע ולא מוביל לשום מקום או שיש בו הרס עצמי יכול פשוט להסתיים ותחתיו תרגישו צורך להתחיל ממקום חדש ורענן. כמו כן רומן סודי עלול להתגלות לבן או בת הזוג שלכם ולאלץ אתכם לבחור בין האהוב לבן הזוג. עם כספים הקשורים לזולת יש צורך לנהוג בעיקר בשבוע הראשון של ינואר במשני זהירות על מנת לא להסתבך חזק. בעבודה יתכנו חילוקי דעות ומאבקים עם חברים לעבודה או עובדים שעובדים עבורכם.


מאזניים  23.9-23.10       היצמדותו של השמש לכוכב פלוטו כבר בתחילת החודש והשנה מתחילים עם ארבעה כוכבים בבית המשפחה והבית שלכם ובמזל גדי כאשר השמש נצמדת לכוכב פלוטו ויוצרת זווית דיס הרמונית לכוכב אוראנוס בבית הזוגיות והשותפויות שלכם. מכל זה ניתן להבין שאתם צפויים לעבור החודש לא מעט שינויים. כל מה שלא עומד על בסיס איתן בתחום הזוגיות והמשפחה יידרש להשתנות בדרך כזו או אחרת. קשרים עם בני זוג ומשפחה יעבור מטמורפוזה כאשר חלק מכם יאלצו להיפרד מבן או בת הזוג ולמצוא את הדרך שלכם. חלק מכם ישתחרר מכל מה שלמד מהבית והמשפחה ויאמץ חוקים ואמות מידה חדשות.


עקרב    24.10-21.11      כוכב שבתאי אשר נכנס לבית הכספים שלכם הולך להשפיע בחודשים ובשנים הקרובות על מצבכם הפיננסי ויאלץ אתכם להיות יותר מחושבים ואחראים ולעבוד קשה עבור ההכנסות שלכם יחד עם זאת במידה ותהיו ממוקדים בעשייה ותיקחו אחראיות אתם עשויים להגיע גם להישגים טובים בהיבט הכלכלי ולבנות תשתית ארוכת טווח. כוכב אוראנוס הנמצא בבית העבודה והשרות שלכם יוצר זוויות לכוכב פלוטו ולשמש אשר תיצמד אליו כבר בתחילת השנה ב 3 לינואר. מצב זה יכול להצביע על צורך לעשות שינוי משמעותי ויסודי בתחום העבודה. חלק מכם עשוי להתחיל ללמוד נושא חדש שיכניס לכם יותר כסף ואפילו לעשות הסבה מקצועית.

 

קשת  22.11-21.12      כוכב שבתאי אשר נכנס למזל שלכם לא מזמן יכול להצביע על האטה כלשהיא במהירות שהדברים קורים אצלכם בדרך כלל ועל צורך להתנהל בצורה יותר אחראית. כוכב שבתאי בדרך כלל מעלה את האתגרים איפה שהוא נמצא במידה והדברים מתנהלים לא כשורה. יחד עם זאת במידה ותשקיעו במה שאתם עושים תוכלו לקבל תוצאות יפות ולזכות בהישגים בעזרתו של שבתאי. אחד התחומים שצפוי שינוי כמעט וודאי אצלכם הוא בתחום הכספי שבו תדרשו לחזק את אותם מקומות שלא מספיק מתפקדים וגם למצוא ערוצי הכנסה נוספים או יעילים יותר. אמנים והיוצרים שביניכם עלולים להרגיש תקוע יותר ויצטרכו לפעול בצורה שונה מהרגיל על מנת ליצור יותר ולהגיע להכרה רחבה יותר.

כנסו לאתר לקבלת תחזית אסטרולוגיה חודשית בשיחה אישית עם דניאל רועה- אסטרולוג בכיר והילר ,  ועם מומחים רבים נוספים. ASKme -  נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה בטלפון :    072-3401003

שלוחה55

 

 

 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי