אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית חודשית  מרץ 2013

תחזית אסטרולוגית חודשית מרץ 2013

 

תחזית אסטרולוגית חודשית  מרץ 2013

 

החודש ייווצר בשמים מקבץ של שישה כוכבים במזל דגים. מה שאומר שלצד השראה, דמיון, יצירתיות ותחושת אחדות עם הבריאה והאנשים סביבנו אנו עלולים גם להרגיש בלבול קושי להתנהל בחיי היום יום. כמו כן יתכן קושי לשים גבולות בחיינו וליצור בהירות ותחושת קורבנות יתגברו כתוצאה ממצב של יציאה ממצב של אשליה והתפכחות במספר מצבים בחיינו.


דגים  19.2-20.3     מזל טוב לבני מזל דגים הנותרים שיחגגו יום הולדת. שישה כוכבים במזל שלכם מגביר אצלכם חלק מכם את האינטואיציה וחיבור ליכולות הרוחניות כמו כן הרגישויות שלכם לסובבים אתכם מתחדדות אך חשוב שלא תוצפו בכל הרגשות של הסובבים אתכם. כוכב מרקורי הנמצא בנסיגה במזלכם עלול להקשות על יצירת סדר וארגון בחיי היום יום ומשקף יותר בלבול ותקלות במיוחד בתחום התקשורת עד לאחר ה 17 למרץ. בתחום הרומנטי מצבכם טוב והרומנטיקה במיטבה אך יתכן יותר חוסר בהירות לגבי המשך הקשר שלכם. כלכלית ובתחום הקריירה צפוי חודש טוב ללא תפניות יוצאות דופן.


טלה   21.3-20.4    מזל טוב לראשוני בנו ובנות מזל טלה שיחגגו החל מהחודש יום הולדת. מקבץ של שישה כוכבים במזל דגים מצביע שאצלכם חלק גדול ממה שמתרחש קורה מתחת לפני השטח או שלא ברמה הארצית כל כך ולכן חשוב לסמוך ולתת אמון ולשחרר שליטה, הכול יתבהר בקרוב. חודש מצוין לאמנים וליוצרים שביניכם יחד עם זאת כמו שנאמר תנו אמון ואל תאחזו בכוח במה שהצליח משום שההצלחה עשויה להגיע ממקום לא ידוע ושונה. היכולת להתחבר לאנשים שונים ומקושרים שיטיבו עמכם יגדל מאוד. חברתית זהו חודש טוב יחד עם זאת יהיו גם כאלה שיבלבלו אתכם ויבטיחו הבטחות שוו. בתחום הרומנטי תיתכן תחושה של חוסר נגישות וחוסר זמינות מצד בן הזוג. כלכלית יש נטייה ליותר נאיביות, היו זהירים יותר !


שור  21.4-20.5     ריבוי כוכבים במזל דגים מצביע על צורך להירתם למען הזולת במיוחד בקהילה שלכם ובמתן עזרה לחברים. יתכן ותצטרפו לקבוצה שקרובה ללבכם שדרכה תוכלו לתרום ולעזור. גם בהיבט המקצועי אתם מצליחים להתחבר לקבוצה גדולה יותר ומשם תצליחו להשפיע ולהגיע להישגים אך אלו הישגים שיגיעו ממקום אמיתי על מנת לעזור ולא רק על מנת לספק את האגו שלכם. מבחינה כלכלית יש יוזמות ועשייה אך גם נטייה להפרזות והיסחפויות מצדכם או שאתם מושכים אנשים שמבטיחים הרים וגבהות. ביחסים עם בני זוג ושותפים יש רצון לשדרג את החסים וליצור משהו אמין ויציב ביניכם.

 

תאומים 21.5-21.6    מקבץ של שבעה כוכבים בבית הקריירה והעבודה מצביעים על חודש מאוד פעיל ואינטנסיבי בנושאים מקצועיים. האחריות שעל הכתפיים שלכם תלך ותגדל ויתכן ותרגישו מוצפים. הסיבה שאתם עלולים להרגיש מוצפים היא שתתקשו יותר להגיד לא אך מצב זה עלול להוביל אתכם לתשישות ופגיעה במערכת החיסונית. שליט מזלכם מרקורי הנמצא בנסיגה מקשה עליכם להתנהל בצורה ובקצב שאתם רגילים אליו וצפוי לכם יותר אי הבנות בתקשורת ותקלות טכניות ועם אנשים לפחות עד ה 17 למרץ. יתכן קושי במיוחד לתקשר עם הורים ועם סמכויות ולכן חשוב שתהיו זהירים יותר בדרך ההתבטאות שלכם ובצורת העבודה שלכם. באהבה יש יותר הגזמות ונטייה להיסחפויות.

 

סרטן  22.6-22.7     מקבץ של שישה כוכבים במזל דגים החודש עשוי להטיב עמכם ולעזור לכם להתעלות מעל הספקות ולטעת בכם אמון בחיים ובבריאה מצד שני ריבוי כוכבים מיסודות המים, שבעה במספר החודש עלולים גם להציף אתכם רגשית ולכן השתדלו להימנע מכניסה לדרמות, רחמים עצמיים וקורבנות. בזוגיות, למרות השינויים שאתם עוברים לא מורגש זעזוע וזה מאפשר לכם לשנות דפוסים מגבילים עם בני זוג ושותפים אך לא להיכנס למצב טראומתי כרגע. כלכלית מצבכם טוב ומתאפשר לכם לשפר את הכנסותיכם החודש. הימנעו מחתימה על חוזים והסכמים לפחות עד ה 17 למרץ במידת האפשר.


אריה 23.7-22.8      עולמכם הרגשי עשוי לעבור טרנספורמציה רצינית החודש בתנאי שלא תפחדו לראות את האמת בתוך עצמכם ותסכימו להיכנס לרבדים עמוקים יותר מבדרך כלל ובמיוחד הנמצאים מעבר לאגו שלכם. חשוב שתסכימו להרפות ממה שלא הולך לפי התכנית שלכם במדויק ותתנו לבריאה להוביל אתכם במקומות האפלים והלא ברורים בחייכם. כלכלית חשוב שתנהגו לפחות עד ה 17 למרץ במשנה זהירות במיוחד בכספים של הזולת משום שיש נטייה ליותר טעויות ולתקלות עם כספים. בעבודה ובזוגיות מצבכם איתן החודש ואף תוכלו להתחזק ולזכות לקידום.


בתולה 23.8-22.9      מקבץ  של שישה כוכבים הנמצאים בבית הזוגיות והשותפויות שלכם החודש מצביע על עומס ועיסוק אינטנסיבי בנושא של מערכות יחסים וזוגיות. מכיוון ששליט מזלכם נמצא שם גם כן ובנסיגה תתקשו לשלוט במה שקורה ואתם עלולים להרגיש אפילו תחושות כמו חוסר אונים ובלבלול. חשוב להתבונן במה שקורה ולא להיכנס עם הראש בקיר כשדברים לא מסתדרים. בקריירה ובעבודה תחושו  קצת יותר הקלה אך בכל מקרה לאחר ה 17 למרץ תחזרו לעניינים. כלכלית חשוב להימנע מחתימה על חוזים והסכמים לפחות עד לאחר ה 17 למרץ. חברתית חודש יותר מוצלח, היזהרו מפליטות פה.


מאזניים 23.9-23.10      מקבץ של שישה כוכבים בבית העבודה והשרות שלכם מצביע על עומס רב בתחום המקצועי. מכיוון שחלק מכם רוצים ליצור אוירה הרמונית סביבכם ואפילו לרצות את הסובבים אתכם אתם עלולים להתקשות לשים גבולות ברורים מול הסובבים אתכם ולעבוד ללא גבולות עד שתתישו את עצמכם. אם זה יקרה אתם תרגישו המון כעס ותאשימו את כל העולם ותרגישו קורבן. נסיגת כוכב מרקורי יכול לשבש את התקשורת במיוחד מול אנשים בעבודה. בתחום הרומנטי יש רצון להתעלות מעל הקשיים ואף להתעלם מהם כרגע. כלכלית אתם מצליחים למנף את ההשקעה של השבועות האחרונות להישגים כספיים. מומלץ להימנע מחתימה על הסכמים חדשים עד לאחר ה 17 למרץ.


עקרב  24.10-21.11      החודש אתם מצליחים להביא חזון ומעשיות לידי מימוש. היכולות היצירתיות ,הדמיון וההשראה יהיו זמינים עבורכם בכמויות. הצלחה צפויה במיוחד לאמנים וליוצרים שביניכם ותוכלו לזכות להכרה ולפרסום רחב היקף. גם בהיבט הכלכלי הצלחתכם המקצועית תעזור לכם למנף גם הצלחה כלכלית והכנסתכם עשויה לגדול בחודשים הקרובים.  בעבודה אתם נמצאים בעיצומה של מהפכה מקצועית ויוצרים שינויים עבור עצמכם ועבור האחרים. נסיגת כוכב שבתאי במזל עקרב מצביע על צורך בשינוי יסודי וקבוע במערכות יחסים ובתחום המיני שיתאים למי שהינכם נכון לעכשיו.


קשת  22.11-21.12      שישה כוכבים הנמצאים בבית המשפחה  שלכם ובמזל דגים משקפים תקופה מאוד מעורפלת בתחום הרגשי וביחסים עם בני הבית והמשפחה שלכם. בתקופה זו תתקשו יותר לשים גבולות עם הקרובים לכם גם אם לטובתכם זה יהיה הכרחי. נסיגת מרקורי הנמצא גם כן בבית המשפחה עד ה 17 למרץ מצביע על אפשרות לקשיי תקשורת וריבוי תקלות ובעיות במכשירי חשמל בבית. כלכלית מצבכם הרבה יותר טוב ויש אפשרות לשמור על יציבות וחוזק לאורך זמן.  במערכות יחסים וזוגיות חשוב לשמור על לשון נקייה שתעזור לכם להימנע מהסתבכויות בימים אלה ואי הבנות.


גדי  20.1 – 22.12      מקבץ של שישה כוכבים במזל דגים מראה על אינטראקציה מאוד פעילה עם הרבה מאוד אנשים מכל הסוגים. הדבר עלול ליצור עומס והצפה רגשית ולכן כדאי לתחום את זה לזמנים וליצור עדיפויות, אחרת יתכן ולא תעמדו בזה. מרקורי אשר נמצא בנסיגה בבית התקשורת שלכם מצביע על אפשרות ליותר קשיים לתקשר בצורה ברורה עם אנשים רבים כמו כן יתכנו יותר דחיות ועיכובים הקשורים לנסיעות ובעיות במכשירי חשמל וברכבים שלכם או ברשותכם  ולכן כדאי להיות עם היד על הדופק  בתקופה  זו ולא להזניח לתקלות גם הקטנות ביותר. בזוגיות יש רוויה ביחסים ורצון להתרחק מעט.


דלי  21.1-18.2     מקבץ של שישה כוכבים בבית הכספים שלכם ובמזל דגים מצביע על עיסוק יתר החודש בנושאים כספים וברכוש. חשוב להבין שלצד השראה ודמיון עשיר יש נטייה ליותר תמימות וחוסר בהירות מה שיכול ליצור בלבול וליצור נפילות כלכליות במיוחד כאשר כוכב מרקורי נמצא בנסיגה בבית הכספים שלכם. חשוב להימנע מחתימה על חוזים והסכמים עד לאחר ה 17 למרץ במידת האפשר כדי למנוע טעויות חמורות. בתחום העבודה והקריירה חודש טוב המאפשר לכם לזכות בקידום והערכה ולשפר את מעמדכם המקצועי והציבורי. בתחום הרומנטי חודש מוצלח יתכן ויהיו קצת עיכובים ביחסים שלכם אך מלבד זאת הכול נראה תקין.

 

 

 


לחץ כאן לקבלת תחזית אסטרולוגית לסלולארי בכל יום


לחץ כאן לקבלת תחזית אסטרולוגית לאימייל בכל יום - חינם!לשיחה טלפונית אישית עם דניאל רועה

התקשר עכשיו

072-3401003 שלוחה 55


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי