אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית חודשית - יולי 2013
צילום: צילום: freedigitalphotos.net

תחזית אסטרולוגית חודשית - יולי 2013

דניאל רועה מאת: דניאל רועה אסטרולוג, מומחה הילינג ותקשור לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 55


כניסתו של כוכב צדק למזל סרטן למשך שנה שלמה ויצירת משולש הרמוני עם הכוכבים שבתאי הנמצא במזל עקרב ונפטון הנמצא במזל דגים, ייטיבו מאוד עם מזלות מיסוד המים. האינטואיציה שלכם ישתפר פלאות והיכולת שלכם לנתב רגשות וליצור טרנספורמציה גם במצבים קשים תתגבר. מזלות סרטן ייהנו במיוחד משהותו של כוכב צדק בסרטן במיוחד בתחום המקצועי בריאותי ומשפחתי.


סרטן  22.6-22.7     כניסתו של כוכב צדק למזל סרטן מצביעה על שנה שיכולה לקדם אתכם מאוד. נושאים משפחתיים יעלו על הפרק. בני מזל סרטן יוכלו להרחיב את המשפחה ויתבשרו על כך מילדיהם ונכדיהם. הרצון להתרחב כלכלית והאפשרות להתחבר לשפע בכלל יגדלו. חלק מכם אף יעבור לבית גדול ומרווח יותר או שירכשו נכס חדש. הצמא ללמוד ולהרחיב אופקים יתחזק ותמצאו עצמכם לומדים ואף נוסעים לחו"ל עבור זה. עם בן הזוג ובתחום הקריירה צפוי לא מעט מתח ואפשרות גם לסיום קשר בתחילת החודש, אך מאוחר יותר תרגישו שהדברים זורמים יותר בקלות. כלכלית אתם עלולים להיות מושפעים מנסיגת כוכב מרקורי במזלכם ולכן הימנעו מחתימה על מסמכים וחוזים בהקשר הפיננסי.


אריה 23.7-22.8      מזל טוב לראשוני בני ובנות מזל אריה שיחגגו יום הולדת כבר בסוף החודש. הימצאותכם סמוך ליום הולדתכם מצביע על מעט חולשה ואף תחושה של סגירת חשבונות. הימצאותו של ונוס במזלכם מיטיב עמכם החודש, אך יחד עם זאת בסוף השבוע תרגישו מעט ריחוק וניכור ביחסים עם בני זוג וקושי להתקרב. מקצועית צפוי יותר מתח ומאבקי כוחות עם אנשים בעלי מעמד, הימנעו מהחלטות גורליות עד לשלישי. מקבץ גדול של כוכבים במזלות מיסוד המים בדרך כלל לא מיטיב עמכם, אך בחודש הקרוב תוכלו לחזק את היחסים עם המשפחה ובעולמכם הרגשי ולעשות צעד קדימה. מרקורי שליט בית הכספים שלכם, הנמצא בנסיגה, מצביע על חוסר בהירות ובלבלול ולכן כדאי להימנע מחתימה על חוזים והסכמים לפחות עד 24 ליולי.


בתולה 23.8-22.9      כוכב מרקורי שליט מזלכם, שימצא בנסיגה עד ה-20 ליולי, מצביע על חודש שבו התקשורת עלולה להשתבש, אם זו תקשורת עם אנשים או תקלות ברמה הטכנית, ובמיוחד בעבודה. מבחינה חברתית, גם שם אתם עלולים להיות מושפעים מנסיגתו של כוכב מרקורי. תתקשו להיפתח בעיקר מבחינה רגשית ותצטרכו לגלות יותר סבלנות כלפי הסובבים אתכם. מקצועית תתקשו יותר בתחילת ובאמצע החודש אך בהמשך תחושו הקלה. בזוגיות לעומת זאת, צפוי חיבור רגשי טוב יותר וזרימה משופרת עם בני זוג ובשותפויות למיניהם, בעיקר אם תדעו להרפות ולשחרר. כלכלית מצבכם טוב, יחד עם זאת בגלל נסיגת כוכב מרקורי יש נטייה לעשות יותר טעויות בדרך כלל ולכן הימנעו מכניסה לעסקים חדשים לפחות עד ה-24 ליולי במידת האפשר.


 מאזניים 23.9-23.10   הימצאותם של השמש וכוכב צדק בבית הקריירה והמעמד שלכם עשויים להשפיע לטובה ולחבר אתכם לשפע של הזדמנויות וקירבה לאנשים בכירים מכם. יחד עם זאת, הימצאותו של כוכב מרקורי בנסיגה גם כן בבית  הקריירה שלכם מצביע על יותר קשיים אפשריים בתקשורת ובהעברת מסרים, תקלות טכניות ובלבול אפשריים לפחות עד ל-24 ביולי. הימנעו ככל האפשר על חתימה על חוזים והסכמים חדשים הקשורים לעבודה ולקריירה. התקשורת עם המשפחה במיוחד עם סמכויות כמו הורים או אנשים מבוגרים נוטה להיות פחות זורמת ופתוחה מה שעלול ליצור ניתוקים אחד מהשני. היחסים עם בני זוג ושותפים עלולים להיות יותר מתוחים החודש ולהתאפיין בקושי לתקשר אך לאחר ה-24 ליולי המצב יהיה פחות מסורבל. 

 

עקרב  24.10-21.11     ניצול סמכותכם ומעמדכם בדרך לא נכונה בתחום המקצועי ובקריירה עלולה לפגוע בכם ולכן חשוב שתדעו להתחדש ולא לכפות דברים שלא מתאימים יותר. עיקר תשומת הלב שלכם החודש תהיה סביב עניינים הקשורים לחו"ל, בעיקר בתחום המקצועי, ועל מנת להגיע לתוצאות והישגים חשוב להיות תקשורתיים יותר עם מה שאתם עושים ועם אותם גורמים בחו"ל, ולהתחשב בפערי התרבות והשפה, במיוחד עם הימצאותו של כוכב מרקורי בנסיגה  עד ל-20 ביולי. בכל הקשור לעניינים פיננסיים, החושים שלכם חדים והשפע עשוי להגיע לחייכם. יחד עם זאת, הימנעו מחתימה על חוזים והסכמים, במיוחד בכל הקשור לעניינים כספיים, בנקים והתנהלות עם כספים של אנשים אחרים. 


קשת  22.11-21.12     נסיגת כוכב מרקורי עד ה-20 ביולי עלולה ליצור בלבול בכל העניינים שקשורים לכספי הזולת בעיקר מסמכים וירושות ולכן קחו בחשבון שיתכנו עיכובים לפחות עד ה-24 ביולי. השתדלו לדייק בכל אלו ובדקו כל דבר לפחות פעמיים. היצירתיות שלכם במיטבה, אך יחד עם זאת יתכן ותתקשו לפעול ממקום יציב ורגוע. היחסים עם ילדיכם בעיקר בתחילת החודש עלול להיות סוער בגלל עניינים כספיים וסמכות אך בהמשך בעיקר לאחר נסיגת מרקורי מה-24 ביולי תוכלו לשפר ולתקן את היחסים אם הנזק לא גדול מדיי. עולמכם הרגשי עובר מהפכה ותהיה לכם הזדמנות להתחזק. בתחום הזוגי ובשותפויות למיניהן תתקשו לנהל תקשורת פתוחה וברורה בגלל נסיגת כוכב מרקורי במזל סרטן השולט על בית הזוגיות והשותפויות.


גדי  20.1 – 22.12      השמש וכוכב צדק המיטיבים אמנם נמצאים בבית הזוגיות והשותפויות שלכם ובמזל סרטן החודש, אך גם כוכב מרקורי הנמצא בנסיגה, מה שאומר שאתם או בן זוגכם או השותפים שלכם עלולים להגיד דברים שעלולים להרגיז אתכם ולמשוך אש כלפיכם. הימנעו מליצור שותפויות חדשות החודש לפחות עד ה-24 ביולי ובעיקר הימנעו במידת האפשר מחתימה על חוזים והסכמים. כוכב מאדים הנמצא בבית העבודה שלכם ממשיך לדרבן אתכם לפעול ולשכנע אחרים בנושאים מקצועיים. כלכלית מלבד בתחילת החודש שבו תרגישו מעט תקועים מצבכם יסתדר ואף עשוי להשתפר מאוד. חברתית זהו חודש מפרה שבו תוכלו להתקרב וליצור אינטימיות עם אנשים חדשים שיכנסו לחייכם  התקשורת בסופו של דבר תהיה יותר בהירה גם עם עולמכם הפנימי.


דלי  21.1-18.2      מרב תשומת לבכם החודש יהיה סביב ענייני עבודה וקריירה. תהיה לכם הזדמנות לשפר את מעמדכם הציבורי ולהגיע להישגים מקצועיים וכספיים. נסיגת מרקורי עלולה לשבש את התקשורת עם החברים לעבודה או ליצור תקלות ולכן היו ברורים יותר במה שאתם אומרים . הימצאותו של כוכב צדק בבית העבודה מצביע על תקופה משפעת בהצעות עבודה חשוב להמתין לפחות עד ב-24 ביולי במידת האפשר כדי לחתום על חוזה עבודה או כל הסכם אחר גם משום שהמידע שתקבלו עלול להיות חסר ומשובש וגם בגלל הקושי להיות מדויקים. בזוגיות צפוי חודש טוב עם הימצאותו של כוכב ונוס בבית הזוגיות שלכם מלבד היום הראשון של החודש שבו יש תחושה של בדידות ותקיעות ואולי מעט ביקורת עליכם.


 

דגים  19.2-20.3      הדמיון ההשראה והיכולות היצירתיות שלכם שופעות מאוד וזה הזמן ליצור. יחד עם זאת, בכל מה שקשור לחיי היום יום ולזוגיות אתם מושפעים מכוכב מרקורי השולט על בית הזוגיות והנמצא כרגע בנסיגה. נסיגת כוכב מרקורי מצביע על תקשורת מופנמת ולא ברורה ועל רצון להסתגר ושאחרים יבינו מה עובר על האדם מבלי לשתף את הצד השני. כלכלית מצבכם טוב אך היחסים עם ילדיכם עלולים להתערער גם בגלל עניינים כספיים ולכן כדאי להיות מאוד ברורים בעיקר שברקע כוכב מרקורי נמצא בנסיגה ומשפיע גם על התקשורת עם המשפחה. מקבץ של שבעה כוכבים במהלך יולי במזלות המים כמו שלכם עשוי להטיב עמכם מאוד. מקצועית מלבד בתחילת החודש מצבכם טוב ואתם מצליחים להתבלט ולגלות הרבה טעם טוב ויצירתיות.


טלה   21.3-20.4      המיקוד אצל בני ובנות מזל טלה החודש יהיה סביב הבית והמשפחה ועולמכם הרגשי. ריבוי כוכבים במזל סרטן הופך אתכם רגישים יותר וכוכב צדק הנמצא במזל סרטן מצביע על התרחבות והעמקה בכל מה שקשור ליכולות שלכם להתחבר למה שעובר עליכם ולהכיל את עצמכם ואת האחרים. הרצון לשנות מגורים או להרחיבם מתחזק כמו גם רכישת נדל"ן.  נסיגת כוכב מרקורי בבית המשפחה מצביע על אפשרות לתקשורת מאתגרת יותר ולתקלות טכניות בעיקר במוצרים חשמליים שיש בהם נוזלים כמו מכונות כביסה ומכנות לשטיפת כלים לפחות עד ה-24 ביולי. בתחום הקריירה זהו צפוי חודש טוב יותר בעיקר לאמנים וליוצרים שביניכם ולכל העובדים עם ילדים. גם הרומנטיקה במיטבה מלבד היום הראשון של יולי.


שור  21.4-20.5      עם כניסתו של כוכב צדק למזל סרטן למשך שנה אתם נכנסים לתקופה מאוד משופעת בהיכרויות חדשות ויצירת קשרים קרובים יותר עם משפחה, חברים ואנשים שונים במידה ותאפשרו להם להיכנס לעולמכם האישי. אתם עשויים להרבות בנסיעות בארץ ובחו"ל אך בגלל נסיגת מרקורי הקשור לתחבורה חשוב שתהיו מדויקים ותבדקו שוב את הפרטים כדי למנוע אי הבנות ושיבושים. מבחינה טכנית כדאי להימנע מהזנחה ולטפל מיד בליקויים בכל מה שקשור לרכבים או מכשירים חשמליים. התקשורת עם המשפחה טעונה שיפור וקצרים בתקשורת עלולים להיווצר עד ה 24 ליולי. בזוגיות ובשותפויות למיניהם הקשרים שלכם עשויים להתעצם ולהתחזק יחד עם זאת תדעו איך להתחדש בתוך הקשר הקיים מבלי לזעזע אותו. כלכלית כדאי להימנע מחתימות על חוזים והסכמים עד ל-24 ביולי במידת האפשר.


תאומים 21.5-21.6     מקבץ של ארבעה כוכבים בבית הכספים שלכם מצביע על מיקוד מירב תשומת ליבכם והאנרגיות שלכם סביב נושאים כספיים. מצד אחד כניסתו של כוכב צדק לבית הכספים שלכם לשנה שלמה מציע על רצון לגדול ולהתרחב מבחינה כלכלית וגם על יותר השקעות בבית ובמשפחה ואף רכישת בית. מצד שני נסיגת כוכב מרקורי בבית הכספים שלכם מצביע על אפשרות לטעות יותר ועל קושי בתקשורת פתוחה וברור יותר במה שנוגע לתחום הפיננסי. לכן כדאי להמתין עד ה-24 ביולי ולהימנע מחתימה על הסכמים וחוזים הקשורים לכספים ורכוש בעיקר כהורים ומשפחה מעורבים. בעבודה ובקריירה מעמדכם מתחזק ואתם מצליחים להגיע לתוצאות טובות וליצור דברים מאוד יצירתיים. בתחום הזוגי והרומנטי זהו חודש שבו תצאו מועצמים ממנו והפנוים שביניכם יוכלו לממש לחזק ולמסד קשרים קיימים.

 


לשיחה אישית עם שלומית שטיינברג, יועצת מוסמכת לאסטרולוגיה סינית ולפנג שוואי, ניתן להתקשר למרכז המומחים של ישראל, 072-3401003 בשלוחה 68


רוצים להישאר מעודכנים בכל יום? הצטרפו ל-STARS בפייסבוק!


למאמרים נוספים:

רשימת הכוכבים

אהבה חייתית: התאמה רומנטית לפי האסטרולוגיה הסינית

מה מספרים לנו הכוכביםהדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי