אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית לחג הפסח תשפטיפ לילידי השבוע

ילידי השבוע ירגישו צורך להיות בתוך הקונכייה הפרטית שלכם ולא לשתף אנשים זרים ברגשותיכם ובתוכניותיכם ואכן אתם פועלים נכון ובהתאם לאינטואיציה שלכם.


טלה

השנה בחג הפסח תהיו נסערים במידת מה בשל הצורך לאזן בין מה שהנשמה שלכם זקוקה ובין המצב שבו אתם נמצאים במציאות. השמש בשמיים נמצאת אצלכם במזל האישי ועובדה זו גורמת לכך שאתם בעלי יכולת מוגברת לטפל בנושאים אישיים שכבר מזמן הטרידו אתכם. במידה ואתם עדיין בחוסר מנוחה, מומלץ לכם לממש את עצמכם דרך יצירה וריפוי בעיסוק.  

 

שור

הכוכב מארס שמביא איתו משב של רצון לפעול נמצא אצלכם במקום המקושר עם הצורך להסתגר ולא לפעול בשיתוף עם האחרים. כך שנראה שבפסח הקרוב תעדיפו להישאר בבית ופחות להיות עם אחרים שקרובים אליכם. כוכב התקשורת מרקורי יבקר בבית המעגל הראשן של חייכם שהוא הצורך בביטוי האישי שלכם ולכן נראה שבסופו של דבר תתרצו ותגידו את אשר על לבכם.


תאומים

השמש בשמיים מפעילה אצלכם את הצד החברתי המפותח שלכם ולכן חג הפסח יגרום לכם לרצות לצאת מהבית כמה שיותר ואף רצון לבזבז כספים להנאות שעד היום לא הרשיתם לעצמכם. זה הזמן לפנק את עצמכם, כיוון שנראה שלא תמיד היו לכם תנאים טובים כפי שהם היום ולכן כדי לפצות את עצמכם, אתם  נוטים כעת לבזבזנות יתר. סלחו לעצמכם על פזרנות זו בימים אלה.


סרטן

הכוכבים מארס שמעיד על עשייה משמעותית וגם כוכב וונוס שהוא השליט הטבעי בכל נושאי הכספים , נמצאים שניהם יחד במקום המקושר עם כספים שמתקבלים מאחרים ולכן נראה שעכשיו אתם בתקופה שבה אתם נעזרים באחרים על  מנת לממש את התוכניות שלכם. חג פסח יתאים לשיחות עם אנשים קרובים במעגל הראשון שלכם ולתכנן תוכניות משמעותיות יחדיו.

  

אריה

חג הפסח יגרום לכם לתחושת בדידות מסוימת כיוון שלא נראה שתחגגו עם האנשים האהובים עליכם אלא אם אנשים שאתם נמצאים איתם מתוך כורח הנסיבות. כוכב סטורן שנמצא בבית השותפויות שלכם מנסה ללמד אתכם כיצד לנהוג עם המשפחה האישית שלכם ומה הגבולות שאתם יכולים לשים להם, אבל קודם כל לעצמכם. תקופה משמעותית ואף הרת גורל תהיה זו עד לסוף השנה. .


בתולה

מבחינה אישית ורגשית זוהי תקופה טובה לחזק את מערכות הקשרים הבין אישיות שלכם על רקע העובדה שאתם מאוד תורמים לקרובים לכם וגם לחברים שאיתם אתם מתראים. בתקופת החג תחוו התעוררות לטובה ביחסים שלכם, אך עדיין לא תרשו לעצמכם להוציא לפועל תוכניות אישיות וגם לא לשתף אנשים שאינם קרובים לכם בתוכניותיכם. אתם אנשים ששומרים לעצמכם מחשבות וזו זכותכם המלאה.   


מאזניים

מבחינה מקצועית אתם עומדים לקבל עזרה מאנשים קרובים ואף רחוקים אשר יסייעו בידיכם להגיע אל מטרותיכם. הכוכב וונוס שאחראי על מערכות יחסים נמצא אצלכם בבית המקושר עם קידום מעמדכם המקצועי, כך שנראה שזה בדיוק הזמן שבו אתם יכולים לטפח את הרצון שלכם להצלחה ולקבל את מלוא הפידבק לכך. למרות האתגרים שבדרך, תצליחו בכל תוכניותיכם העתידיות .  


עקרב

את ימי החג תעבירו ברצון להיות בין אנשים ובמקום המרוחק מחיי היום יום שלכם על מנת להתרענן ולצבור כוחות מחודשים. השמש בשמיים נמצאת אצלכם בבית העבודה כך שזה הזמן הנכון לפעול בנדון לקידום תוכניותיכם האישיות ובמיוחד אם עד היום טרם מצאתם עבודה שתתאים לכם. נראה שכל דבר מפעיל ומקפיץ אתכם וסף הסבלנות שלכם קצר במיוחד ואתם נוטים לכעוס.   


קשת

במהלך כל החודשים האחרונים התלבטתם רבות בענייני כספים ובריאות כיוון שהתקופה שבה כל דבר לקחתם ללב השפיעה עליכם ועל עצביכם בצורה שאינה מוסיפה לכם בריאות. אתם חייבים ללמוד להרפות מכל דבר שאינו קשור אליכם באופן ישיר ולהרשות לעצמכם לשחרר במקצת דפוס זה. בגלל ביקור כוכב השפע בבית המשפחה שלכם נראה שהקרובים לכם יבינו אתכם ויבואו לקראתכם.


גדי

ימי הפסח יתאימו לחיזוק מערכות היחסים האישיות בתוך המשפחה ונראה שיש לכם צורך עז ללכת קדימה בחיפוש אחר מהות ומשמעות בחייכם, אתם נמצאים באחת התקופות המאתגרות שלכם בנושא ויחד עם כך חשים אומץ פנימי על מנת לעשות מה שטוב לכם מבלי לרצות אף אחד. ולכן בכל זאת, בחודש הקרוב מומלץ לכם לפעול גם לחיזוק היחסים החברתיים שלכם ובכך לפעול גם לטובת הכלל.


דלי

ימי החג יעברו עליכם בניסיון לנוח ולגבש לעצמכם מסקנות. זהו זמן מתאים לעריכת  חשבונות הנפש ביחס להישגים שלכם עד עכשיו. יש לכם הזדמנות טובה לעבוד בשיתוף פעולה עם אנשים קרובים ומומלץ לכם להקשיב מה הם מנסים להאיר/ להגיד לכם ובעיקר בכל הקשור לתחום העבודה המקצועי. אותם חברים קרובים גם יעזרו לכם בגיבוש תוכניות אישיות לטווח הרחוק.


דגים

אתם נמצאים בתקופה מאוד מעוררת רגשית בגלל הצורך שלכם במשפחתיות. הכוכב האחראי על יחסים בין אישיים והמוכר בשמו וונוס נמצא במזל שלכם וגורם לכם לרצות לפנק את הסביבה ואת עצמכם בעיקר לפני החג המתקרב שבו אתם יכולים להתאחד עם כולם. זוהי תקופה מצוינת לחזק את הקשרים שלכם עם המשפחה הנמצאת בטווח המגורים הקרוב לכם ולנסות ולמצוא אפיקי התעניינות משותפים.

 

 

 

כנסו לאתר לשיחה אישית  צילה שיר אלאסטרולוגית ויועצת זוגית מוסמכת,  וקבלו תחזית אסטרולוגיה חודשית, ASKme נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה  בטלפון ,072-3401003  שלוחה 28


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי