אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית לחודש אוקטובר 2015 מאת דניאל רועה
צילום: FreeDigitalPhotos.net

תחזית אסטרולוגית לחודש אוקטובר 2015 מאת דניאל רועהתחזית אסטרולוגית חודשית  אוקטובר  2015

 

 

כוכב שבתאי נכנס למזל קשת לאחרונה וישהה שם עד ל 20 לדצמבר 2017. כניסת כוכב שבתאי למזל קשת ידחוף לא רק את בני מזל קשת לחפש אחר האמת שלהם אלא גם שאר המזלות. כמו כן ונוס תחזור לנקודה שבה התחילה את הנסיגה שלה במעלה הראשונה של מזל בתולה מה שיאפשר לסגור עניינים לא סגורים בתחום מערכות היחסים של כל אחד.מאזניים  23.9-23.10       השמש הנמצאת במזל שלכם מטיבה עמכם ומעצימה את היכולות הגישור והדיפלומטיה שלכם. נסיגת כוכב מרקורי במזל מאזנים לעומת זה מצביע על צורך ביותר זהירות בתקשורת מול אנשים ובני זוג ועל נטייה ליותר תקלות ביחסים למרות ההשתדלות שלכם מה שאומר שזה לא תמיד תלוי בכם. כוכב נפטון הנמצא בבית העבודה שלכם מול כוכב מאדים במזל בתולה מצביע על תחושה של חוסר שליטה בתחום המקצועי ואפשרות להרגיש קורבן מול מצבים ואנשים מסוימים. יתכן שמספר גורמים עלולים לפעול מאחורי גבכם. כוכב שבתאי הנמצא במזל קשת משקף תקופה מאתגרת יותר לסטודנטים שביניכם.


עקרב   24.10-21.11      מזל טוב לראשוני בני ובנות מזל עקרב שיחגגו החל מהשליש האחרון של החודש יום הולדת. עם כניסת השמש למזל שלכם אתם עלולים להרגיש מעט עייפים ובדיס אינפורמציה. כמו כן יש צורך לסכם דברים מהשנה האחרונה ולתכנן תוכניות לשנה הקרובה. רוב העשייה כרגע תהיה מאחורי הקלעים. כניסת כוכב שבתאי לאחרונה לבית הכספים והרכוש שלכם עד ל 20 לדצמבר 2017 מצביע על צורך ביותר השקעה, התמדה וזהירות על מנת לשפר את מצבכם הפיננסי. כמו כן תידרש מכם יותר אחריות ובגרות בנושאים כספיים. חברתית תהיו מאוד פעילים ועמוסים ותובילו נושאים חשובים בקהילה שלכם.קשת  22.11-21.12      כניסת כוכב מאדים לבית הקריירה שלכם והצטרפותו לכוכב צדק מצביע על עשייה ברוכה ומסודרת בתחום המקצועי. אתם מצליחים לשלב את האינטואיציה החזקה שלכם ואת האינטליגנציה הטבעית שלכם עם כושר תכנון ועשייה מדויק על מנת להגיע להישגים והכרה. הימצאותו של השמש במזל מאזניים מחזק את חיי החברה שלכם אך יחד עם זאת נסיגת כוכב מרקורי גם כן במזל מאזניים עלול להצביע על בעיות תקשורת במיוחד עם חברים ובתוך קבוצות שאתם משתייכים אליהם. זה הזמן לשפר את היחסים עם חברים קרובים ואולי לסיים קשרים שלא משרתים אתכם יותר.גדי  20.1 – 22.12      השמש הנמצאת בבית הקריירה והמעמד שלכם יכול לאפשר לכם להתבלט יותר וליצור קשרים שיעזרו לכם לקדם אתכם וגם עשוי לאפשר לכם לגלות כושר מנהיגות והובלה. יחד עם זאת כוכב מרקורי הנמצא בנסיגה גם כן בבית הקריירה שלכם עד ה 8 לאוקטובר מצביע על נטייה לשיבושים בתקשורת ותקלות בעל אופי אנושי יותר בעיקר ביחסים מול גופים וסמכויות. כוכב מאדים וצדק הנמצאים במזל בתולה עשוי לעזור לקדם נושאים מעבר לים בעיקר בעל אופי עסקי כלכלי ומקצועי. יחד עם זאת מומלץ לא להתחיל דברים חדשים או לחתום על חוזה רק לאחר ה 8 לאוקטובר.דלי  21.1-18.2      כוכב נפטון הנמצא בבית הכספים שלכם ויהיה מול כוכב מאדים מצביע על נטייה ליותר תקלות וטעויות עם כספים במיוחד אם אלו כספים של הזולת ולכן חשוב שלא תפעלו מתוך תמימות ותהיו זהירים במיוחד אם אתם מנהלים כספים של אחרים. טעויות עלולות לפגוע גם בכספים שלכם במיוחד בכל הקשור להונאות או לגישה תמימה ולא זהירה עם משאבים. כמו כן בכל מה שקשור למשאבים כולל הגוף שלכם יש נטייה להזנחה או למצב שאתם מתישים את עצמכם מה שיכול לפגוע במערכת החיסון שלכם. השמש שליט בית הזוגיות הנמצא במזל מאזניים מצבע על חודש עם נטייה ליותר רומנטיקה בחייכם.

 

דגים 19.2-20.3       נפטון הנמצא במזל דגים עשוי לחבר אתכם לספירות הגבוהות יחד עם זאת מקבץ של שלושה כוכבים במזל בתולה הנמצא ממול יאלץ אתכם להיות מקורקעים יותר ולאזן בין החלום למציאות. הימצאותו של כוכב מאדים בבית הזוגיות והשותפויות שלכם מול כוכב נפטון עלול להצביע על תחושת חוסר שליטה ביחסים שלכם עם בני זוג ושותפים ואפילו תחושת קורבנות והזנחה.כמו כן על צורך להתפכח על חלק מהאשליות שלכם. כוכב שבתאי אשר נכנס לא מזמן לבית הקריירה שלכם וישהה שם עד ל 20 לדצמבר 2017 מצביע על צורך בהרבה השקעה והתמדה עם מה שאתם עושים. יחד עם זאת במידה וכן תעשו זאת תוכלו להגיע להישגים.


טלה   21.3-20.4      הכוכבים מאדים, שליט המזל שלכם וצדק הנמצאים בבית העבודה והשרות שלכם ויוצרים החודש זווית הרמונית לכוכב פלוטו בבית הקריירה והמעמד שלכם מצביע על מיקוד תשומת הלב שלכם והאנרגיה שלכם בנושאים של עבודה וקריירה. יש לכם אפשרות לבנות דברים חדשים ותשתית חדשה בעבודה ובעסקים. בזוגיות הרומנטיקה עשויה להתחזק אך יחד עם זאת נסיגת כוכב מרקורי עד ה 8 לאוקטובר עלול להצביע גם על יותר בעיות תקשורת ואי הבנות עם בן או בת הזוג ושותפים. זמן טוב להתחיל לימודים השנה בעיקר בתחום האקדמי.שור  21.4-20.5     מקבץ של שלושה כוכבים החודש בבית היצירה שלכם הכוללים את מאדים, צדק וונוס, שליטת המזל שלכם מצביע על חודש מאד פורה מבחינה יצירתי ועל אפשרות לדייק יותר במה שאתם יוצרים וליצור גם דברים מאוד שימושיים עבור הזולת. כמו כן לא תוכלו לשלוט בכל רגע על היצירה שלכם ויהיו רגעים שתצטרכו לשחרר שליטה ולהרפות עד שהמוזה שלכם תחזור אליכם. עם ילדיכם יתכן ותרגישו בתחילת החודש שאתם מאבדים מולם שליטה אך חשוב שתדעו גם כאן מתי להרפות ומתי לדרוש מהם דברים. כלכלית יש צורך ביתר זהירות החודש לפחות עד לאחר ה 8 לאוקטובר.


תאומים  21.5-21.6      השמש הנמצאת במזל מאזניים ובבית המשויך לאהבה אצלכם מצביע על התגברות הרומנטיקה ועל אפשרות ליצור קשר רומנטי חדש. יחד עם זאת כוכב מרקורי הנמצא בנסיגה והמשויך גם לתקשורת עד לאחר ה 8 לאוקטובר עלול להצביע על שיבושים בתקשורת ופגיעה אפשרית ביחסים עם מושא אהבתכם. קשרים שיתחילו בתקופה זו צפויים לעבור הרבה שינויים כולל אפשרות לפרידה בגלל נטייה לריבוי אי הבנות. מקבץ של שלושה כוכבים בבית המשפחה והבית החודש מצביע על מיקוד תשומת ליבכם סביב ענייני בית ומשפחה והתרחבות בנושאים הללו.סרטן  22.6-22.7      הימצאותו של השמש בבית המשפחה והבית במהלך החודש מצביע על צורך במציאת איזון והרמוניה בבית ועם המשפחה. יחד עם זאת כוכב מרקורי הנמצא בנסיגה באותו בית מצביע על יותר תקלות טכניות במכשירי חשמל ותקשורת וגם על נטייה לאי הבנות ושיבושים בתקשורת עם הורים ובני הבית לפחות עד לאחר ה 8 לאוקטובר. זהו זמן טוב ללבן את הבעיות הקיימות עם קרובים והורים וליצור יותר בהירות ביחסים שלכם. כניסתו של כוכב צדק לא מכבר לבית העבודה והשרות שלכם עד ל 20 לדצמבר 2017 מצביע על תקופה מאומצת יותר בתחום המקצועי אך גם על אפשרות להגיע להישגים.אריה  23.7-22.8      מקבץ של שלושה כוכבים בבית הכספים והרכוש שלכם ביניהם, צדק, ונוס ומאדים מצביע על מיקוד מרב תשומת ליבכם לנושאים פיננסיים ועל גישה יותר פרקטית, עניינית ואינטרסנטית לנושאים פיננסיים ועל צורך לעשות סדר ולדייק גם בתחום העסקי שלכם. יחד עם זאת במידה ותפעלו נכון ובאחריות ולא תפעלו באופן נאיבי תוכלו לחזק את מצבכם הכספי. נסיגת מרקורי במזל מאזניים מצביע על אפשרות לשפר את התקשורת מול אחים וקרובים כמו כן על אפשרות לאמץ ראיה וחשיבה שונה על הסובבים אתכם. כניסת שבתאי לבית היצירה שלכם מצביע על צורך של האמנים והיוצרים שבכם להשקיע יותר ולתחבר לאמת הפנימית שלכם על מנת להצליח ולזכות באהדת הקהל.

 

 

בתולה  23.8-22.9      מקבץ של שלושה כוכבים  במזל בתולה הכוללים את הכוכבים צדק, נגה ומאדים מצביע על שפע של אנרגיה המאפשר לכם ליצור, לעשות ולקדם את העניינים האישיים ומעבר לכך בחודש הקרוב. יחד עם זאת נסיגת כוכב מרקורי, שליט המזל שלכם עד ה 8 לאוקטובר עלול להצביע על שיבושים בתקשורת ואי הבנות במיוחד בכל מה שנוגע לנושאים כספיים ולרכוש ופגיעה אפשרית ביחסים עם מי שמעורב בנושאים פיננסיים. כוכב נפטון הנמצא בבית הזוגיות והשותפויות שלכם ומול כוכב מאדים הנמצא במזלכם מצביע על תחושת חוסר שליטה אפשרית מול בן או בת הזוג או בשותפויות למיניהם.
כנסו לאתר לקבלת תחזית אסטרולוגיה חודשית בשיחה אישית עם דניאל רועה- אסטרולוג בכיר והילר ,  ועם מומחים רבים נוספים. ASKme -  נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה בטלפון : 072-3401003


 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי