אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית לחודש מרץ 2014 - דניאל רועה

תחזית אסטרולוגית לחודש מרץ 2014 - דניאל רועה


תחזית אסטרולוגית חודשית  מרץ 2014

 

נסיגת כוכב מאדים הנמצא במזל מאזניים כבר בתחילת חודש מרץ מצביע על תקופה מאתגרת. בתקופה זו נאלץ לבחון מחדש את דרכי הפעולה שלנו ולשנות את מה שלא מתאים יותר. כמו כן יתכנו יותר חיכוכים בתוך מערכות יחסים ובמיוחד עם בן או בת הזוג. נסיגת מאדים ישפיע במיוחד על בני ובנות מזל מאזניים, סרטן, גדי, וטלה אשר מאדים שולט על המזל שלהם(טלה).


דגים   19.2-20.3    מזל טוב לבני ובנות מזל דגים החוגגים החודש יום הולדת. מולד הירח במזל שלכם ב 1 למרץ בצמידות לשליט מזלכם כוכב נפטון ובזווית הרמונית לכוכב צדק ופלוטו מצביע על חודש של התחלות חדשות וטובות ושל שפע הזדמנויות ומלא בהשראה יצירתיות ודמיון יוצר. האמנים והיוצרים שביניכם יוכלו לנוע קדימה ולזכות להכרה ופרסום. היחסים עם ילדיכם יוכלו לשנות כיוון ושדרוג למשהו יותר מכיל ונינוח וזורם יותר. כלכלית כדאי שתשימו לב יותר לכספים הקשורים לזולת במיוחד אם אתם עובדים בבנק או בכל מקום שבו אתם נותנים שרות פיננסי לאחרים. בעבודה ובקריירה צפוי חודש טוב והצלחה כלכלית.


טלה   21.3-20.4     החודש מתחיל אצלכם עם נסיגת כוכב מאדים השולט על מזל טלה ונמצא בצמידות לראש דרקון ובבית הזוגיות מה שאומר שנושא מערכות יחסים לא יורד מהפרק ומאלץ אתכם למצוא דרכי פעולה והתייחסות שונים וחדשים מול בן או בת הזוג והשותפים שלכם. גם עולמכם האישי מושפע מנסיגת מאדים שהוא כוכב המקושר לפעולה עשייה ולאנרגיה. חלק מכם יחשוב על שינוי והסבה מקצועית או לפחות מעבר למקום עבודה חדש בעכבות מאדים גם בטווח של חודשיים שלושה לאחר הנסיגה. כלכלית צפוי חודש מוצלח יותר אך חשוב שתמצאו דרכי פעולה חדשים וגם שיתופי פעולה עם גורמים חדשים בנוסף לקיימים. מבחינה משפחתית תכנסו לתקופה מאוזנת יותר.


שור   21.4-20.5         מולד הירח שיתרחש בשישי מבשר על חודש עם אפשרויות חדשות בתחום החברתי ובפעילות מוצלחת בתחום הקהילתי. כניסת כוכב ונוס לבית הקריירה שלכם מצביע על יכולת לתעל אנרגיות בצורה הרמונית לטובת הכלל וחיבור טוב עם נשים הקשורות לקריירה שלכם. יחד עם זאת התקשורת בתחילת החודש עלולה לחרוק עדיין. מקצועית אתם עלולים להיות מושפעים מנסיגת כוכב מאדים הנמצא בבית העבודה והשרות שלכם ובמזל מאזניים. הרצון לעשות דברים שגורמים לכם להיות באיזון יהדהד כל החודש ולא מן הנמנע שאחת ההחלטות בחודשים הקרובים יהיה הסבה מקצועית.


תאומים 21.5-21.6     מולד הירח שיתרחש ב 1 למרץ בבית הקריירה שלכם ובמזל דגים ובזווית הרמונית לכוכב צדק ופלוטו מצביע על אפשרות לקחת את הקריירה למקום טוב יותר כאשר השרות והחיבור לקהילה הם דברים שינחו אתכם ויאפשרו לכם להגיע לציבור גדול יותר. האמנים והיוצרים שביניכם עלולים לעבור תקופה מאתגרת אם לא ידעו לשנות את האופן שבו הם פועלים ויוצרים. דווקא ממקום כזה יש אפשרות להיכנס יותר לעומק ולהסתכל פנימה על מנת להוציא החוצה חומרים משובחים יותר. היחסים עם ילדיכם ידעו עליות ומורדות עד לאיזון ביחסים איתם. בתחום הרומנטי צפוי חודש מרומם.

 


סרטן  22.6-22.7       החודש מתחיל עם אנרגיה של התרחבות ואופטימיות כאשר מולד הירח שליט מזל סרטן יוצר זווית הרמונית לכוכבים צדק במזלכם ופלוטו. יחד עם זאת חשוב שעם האופטימיות לא תגררו לתמימות ותהיו גם מפוכחים. כוכב מאדים אשר יכנס מה 1 למרץ לנסיגה בבית המשפחה והבית השולט על נושאים ביתיים מצביע על תקופה שמאלצת אתכם לצאת מאזור הנוחות אם זה בכל הקשור לארגון והתנהלות בבית וגם ביחסים עם בני הבית והמשפחה. נסיגת כוכב מאדים עלול גם ליצור תסכולים וכעסים בגלל שדברים לא תמיד ילכו באופן שבו אתם רגילים. נצלו זמן זה ללימוד שינוי דפוסים מגבילים ושדרוג היחסים במשפחה. כלכלית צפוי חודש טוב אך לא תמיד בשליטתכם.


אריה  23.7-22.8       בתחום הרומנטי צפוי חודש טוב יחסית שבו אתם נפתחים לאנשים חדשים שהם פוטנציאל טוב לקשר זוגי בעתיד. המשפחה שלכם כולל ההורים עלולים להתנגד לקשר קיים או חדש שייווצר מה שעלול ליצור תחושת בדידות וחוסר תמיכה אך כבר בתחילת החודש תיווצר הבנה ותקשורת טובה יותר עם משפחתכם. מולד הירח עשוי להטיב עם עולמכם הרגשי ולאפשר לכם לעבד בצורה טובה יותר חוויות רגשיות. בתחום הכספי מצבכם ישתפר כבר מתחילת חודש מרץ ואתם עשויים לשפר את הכנסותיכם. מקצועית אתם בעיצומו של שינוי מקצועי ובו אתם מגדירים לעצמכם מה אתם רוצים לעשות בשנים הבאות.


בתולה 23.8-22.9       מולד הירח שיתרחש ב 1 למרץ בבית הזוגיות והשותפויות שלכם ובמזל דגים מצביע על תקופה המאפשרת ליצור התחלות חדשות בשותפויות למיניהם ולהיפתח לחויות ולאנשים חדשים שעשויים להפוך לבן או בת הזוג שלכם בעתיד. יחד עם זאת נסיגת מאדים הנמצא במזל מאזניים מצביע על צורך לבחון מחדש את האופן שבו אתם פועלים ומתחברים לאנשים. נסיגת כוכב מאדים בבית הכספים שלכם מצביע גם על הצורך לבחון מחדש איך אתם פועלים ויוזמים בתחום הכלכלי ועם הרכוש שלכם. מקצועית מלבד קשיי תקשורת בתחילת חודש מרץ תוכלו ליישם רעיונות מבריקים.


מאזניים 23.9-23.10       כוכב אוראנוס יצור זוויות מאתגרות לכוכב צדק ופלוטו מה שאומר שיתכן ותרגישו קונפליקט בין הרצון להישאר באזור הנוחות וביישן לבין הצורך להתחדש ולנוע קדימה. כמו כן יתכן גם משבר אמון כלפי מה שהכרתם עד היום ואיך זוגיות צריכה להראות אך דעו שאתם יכולים לשדרג את עצמכם מבלי ליצור משבר בזוגיות ועם עצמכם בהכרח. מולד הירח שיתרחש ב 1 למרץ בבית העבודה ובמזל דגים מצביע על אפשרות להתחבר להזדמנויות חדשות ומטיבות ואת חשיבותו של השרות כערך עליון עבורכם לפחות בחודש הקרוב. כוכב שבתאי הנמצא עדיין בבית הכספים והרכוש דוחף אתכם להתחזק בנושאים החומריים וליצור איזון אמיתי בין הרוח לחומר.


עקרב   24.10-21.11        נושא העבודה והקריירה יעסיקו אתכם הרבה החודש וכנראה בחודשים הקרובים. כוכב מאדים השולט על בית העבודה והשרות שלכם נכנס לנסיגה החל מה 1 למרץ והדבר יכול להצביע על חיפוש דרך חדשה או צורך לשדרג את העיסוק שלכם במיוחד שכוכב אוראנוס נמצא בבית העבודה שלכם ובזוויות דיס הרמוניות לכוכבים צדק ופלוטו. מולד הירח בבית היצירה שלכם מאפשר לכם אנרגיה טובה להתחלות חדשות במיוחד בכל הנוגע לתחום היצירה וילדים. שפע של הזדמנויות יפתחו לאמנים וליוצרים שביניכם כולל אפשרות להגיע להכרה ופרסום רחב. התקשורת עם המשפחה וההורים עלולה להיות מעט משובשת בתחילת החודש.


קשת  22.11-21.12      מולד הירח שיתרחש בבית המשפחה שלכם מצביע על חודש המאפשר לכם להיות מכילים וסולחים כלפי משפחתכם יחד עם זאת יתכן ותתקשו יותר להיות מעשיים בחלק מהזמן בנוגע לנושאי תחזוקה והתנהלות בבית. כלכלית צפוי חודש עם הרבה עליות וירידות במיוחד עם כספי הזולת שאתם עשויים לנהל. נסיעות בארץ או בחו"ל עלולות להתעכב או להתבטל עד השבוע הראשון של חודש מרץ. מומלץ לבדוק פרטים לעומק לפני שאתם מתכננים נסיעה כלשהיא במיוחד אם מדובר על מסמכים. עם כניסת ונוס שליטת בית העבודה שלכם למזל דלי אתם נכנסים לתקופה טובה יותר מתחום המקצועי כאשר היחסים יהיו חבריים יותר עם כל מי שעובד מולכם. בזוגיות יחול שיפור מהשבוע הראשון של חודש מרץ.


גדי  20.1 – 22.12       לאחר תקופה ארוכה כוכב ונוס יוצא ממזל גדי ונכנס למזל דלי ולבית הכספים והרכוש שלכם ושם הוא יאפשר לכם ליצור קשרים על רקע עסקי וכלכלי וגם לשפר את ההכנסות הכספיות שלכם. נסיגת כוכב מאדים בבית הקריירה שלכם החל מה 1 למרץ מצביע על חודש מאוד מאתגר בתחום הקריירה. הרצון שדברים יקרו כמו שאתם רגילים לא יתאפשר תמיד וזה ידחוף אתכם לשינוי דפוסי עבודה ופעולה בתחום הקריירה. כמו כן יתכנו בעכבות נסיגת מאדים יותר מטענים ותסכולים שיכולים לצאת בצורת כעס וזעם ולהרוס את היחסים עם מי שעובד אתכם. היחסים בבית ועם המשפחה צפויים להיות יותר מתוחים כאשר כל צד מנסה לכפות את דעותיו על הצד השני.


דלי   21.1-18.2      מולד הירח שיתרחש בבית הכספים והרכוש שלכם ב 1 למרץ מצביע על אפשרות להתחלות חדשות בתחום הפיננסי ובנוגע לרכוש אצלכם. שפע של הצעות עשויות להגיע אליכם אך חשוב שתהיו עם היד על הדופק ושתבדקו את האיכות של אותן הצעות. יצירת זווית מאתגרת בין כוכב מרקורי הנמצא במזל דלי לבין כוכב שבתאי בבית הקריירה שלכם עלול להצביע על תקשורת מרוחקת ולא נגישה וקושי בהתנהלות מול בוסים ודמויות בכירות אחרות הקשורות לקריירה שלכם. נסיגת מאדים מאפשר לכם לבחון מחדש את האמונות שלכם ואת הבחירות שלכם בתחום הלימודים. תוכנית לנסיעה לחו"ל עלולה להתעכב בגלל ערעורים נוספים שלכם.

 

 

כנסו לאתר לקבלת תחזית אסטרולוגיה חודשית בשיחה אישית עם דניאל רועה- אסטרולוג בכיר והילר ,  ועם מומחים רבים נוספים. ASKme -  נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה בטלפון : 072-3401003 שלוחה 55 ?


 

 

תחזיות אסטרולוגיות לשנת 2014


תחזית אסטרולוגית לשנת 2014 מאת גילה בויום 

הרצל ליפשיץ - הורסקופ לשנת 2014

התחזית האסטרולוגית לשנת 2014 של דניאל רועה

 


 

 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי