אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית לשנת 2014 לבני מזל שור - מאת צילה שיר אל
צילום: freedigitalphotos.net

תחזית אסטרולוגית לשנת 2014 לבני מזל שור - מאת צילה שיר אל

צילה שיר-אל מאת: צילה שיר-אל אסטרולוגית, יועצת זוגית לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 28


מזל שור


תאריך המזל מה-21.4 ועד ה- 21.5


אלמנט: אדמה


איכות: יציב


איבר בריאותי רגיש: צוואר


נאמנות: יציבים ברגשות וביחסים.


מקצועות מתאימים: עיסוק באומנות, אסתטיקה, אדמה ונדל"ן לסוגיו השונים.


סמל המזל: ראש של שור.


תכונות חיוביות:

אנשים מעשיים, יציבים, יצירתיים, שלווים, הולכים בתלם, ארציים, מאמינים במה שרואים ובמה שאפשר לחוש, מהימנים, חושניים, אוהבים נוחיות, אסטטיים, אוהבים בילויי איכותי, אוהבי אומנות.


תכונות שליליות:

רכושניים, רודפי בצע, רודפי תענוגות, עקשנים, בעלי חשיבה איטית, לא אוהבים שינויים, לא זורמים עם הנסיבות, איטיים, מגושמים, קשה להם להחצין רגש, חסכניים, מאמינים רק בקיים ולא יכולים לראות דברים שמעבר.


תחזית כללית שנתית לילידי המזל

כבני מזל שור תעדיפו את הנוחות והביטחון על פני מלחמות על יעדים ופסגות. התכליתיות והמעשיות היא הקו המנחה שלכם כיאה לאלמנט אדמה ויאפיין את בחירותיכם בחיים בתחומים השונים.


שפע -

בשנה הקרובה תהיו מאוד עסוקים עם כל מה שקשור לסביבת המגורים הטבעית שלכם. נראה שלאחרונה אתם עוברים שינויים משמעותיים בכל הנוגע לתפיסת עולמכם האישית ולכן מומלץ לכם לנסות ולשדרג את הקשרים שלכם עם שכנים וקרובים שבדרך כלל הייתם מרוחקים מכם. זה הזמן לעבור דירה או/ולשפץ את הקיים. שינויים אלה ישפרו את חיי המשפחה שלכם החל מחודש יולי 14 ואילך ובעיקר ייתנו לכם אפשרויות לסגור מעגלים עם אנשים שמאוד יקרים לכם.


אתגר

גם בשנה הקרובה יימצא הכוכב סטורן בבית השותפויות שלכם ולכן כל הנושא האישי או זוגי יהפוך להיות מאוד משמעותי בחייכם, ובמיוחד בין החודשים אפ' ועד יולי 14. נראה ששינויים שלא רציתם לעשות,  ייכפו עליכם על ידי השותפים לכם לחיים. מומלץ לכם לבדוק את האנשים הקרובים לכם ולראות האם אתם פועלים יחדיו בתאום צפיות, כך שכולכם תהיו תמימי דעים לגבי ההתנהלות הקיימת בחייכם. זה הזמן להוציא אנשים מהחיים שכבר אינכם רוצים אותם במחיצתכם.


לשיחה אישית עם צילה שיר אל, אסטרולוגית ויועצת זוגית מוסמכת, ניתן ליצור קשר עם נבחרת המיסטיקנים של ישראל בטלפון : 072-3401003 שלוחה 28

 
הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי