אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית לשנת 2014 לבני מזל תאומים - צילה שיר אל
צילום: FreeDigitalPhotos.net

תחזית אסטרולוגית לשנת 2014 לבני מזל תאומים - צילה שיר אל

הפעם נגיד מזל טוב למזל החודש מזל תאומים

 

תאריך המזל: בין 21.5 לתאריך 22.6

 

אלמנט: אויר משתנה.

 

סמל המזל: תאומים.

 

איבר בריאותי רגיש: מערכת העצבים.

 

תכונות חיוביות של המזל:

 בעלי אינטליגנציה טבעית, ערניים שכלית, פיקחים, רבגוניים, בעלי יכולת להתפרש על נושאים רבים, מלאי אנרגיה, ספונטאניים, מלאי שמחת ואהבת החיים, קלילים.

 

תכונות שליליות של המזל:

 חסרי יציבות, נוטים להתפרצויות, בעלי מצבי רוח משתנים, חסרי יכולת להיות במנוחה, שטחיים, מתנשאים, חסרי סבלנות, לא נותנים מעצמם במערכת יחסים עד הסוף.

 

תחזית כללית שנתית לילידי מזל תאומים


כילידי מזל זה תהיו קפיציים ודינאמיים, אינכם יכולים להיות במקום אחד ואתם זקוקים להתרגשויות ותנועה כדלק להפעלת אישיותכם. אופייכם משתנה ועל כן אתם נחשבים כבעלי יכולת הסתגלות גבוהה בתנאים משתנים.

 

 

שפע

בשנה הקרובה תרגישו שאתם נהנים מהתחלות חדשות במישור האישי והסביבה בה אתם חיים ביום יום. מאחר ובשנה האחרונה הרגשתם את השפע במובן הכספי כך שנראה שחלה אצלכם רווחה כלכלית מסוימת ועכשיו הגיע הזמן ליהנות מרווחה זו ולהשקיע במקום המגורים שלכם על מנת לשפרו ולעשותו נוח ושימושי יותר עבורכם.

זה גם הזמן להשקיע במערכות היחסים עם קרובים ושכנים כדי שכולכם ביחד תשתפו פעולה בשינויים העתידיים. תקופות טובות לכך יהיו בין ינואר לאפריל 2015. עד אז יהיה זה הזמן הנכון לתכנן תוכניות. 

 

אתגר

כבר שנה שהכוכב סטורן המביא איתו יכולת הסתגלות קשה צמצום וקושי בבית העבודה שלכם, כך שנראה שתשקיעו הרבה יותר זמן, מרץ ואנרגיה בכל הקשור לנושא זה. גם ההתנהלות היום יומית שלכם תראה לכם קצת כבדה מהרגיל ותרגישו שאתם חייבים לעמוד במטלות שאתם מצפים מעצמכם. מאחר ועברתם כברת דרך משמעותית בכל הנושא המקצועי וייתכן ואף הבעתם את חוסר שביעות הרצון שלכם מהעובדות, הרי שבמשך כל השנה הקרובה לא מומלץ לכם ליזום שינויים חדשים אלא לזרום עם הקיים. התפתחויות בנושא תהיינה רק לקראת מרץ 2015, כך שעד אז מומלץ לכם לנסות ולשמר כמה שיותר את הקיים.

 

 

בברכת מזל טוב , צילה שיר אל

כנסו לאתר לשיחה אישית עם צילה שיר אל, אסטרולוגית ויועצת זוגית מוסמכת,ועם מומחים רבים נוספים בתחומי הורוסקופ  שבועי,  ASKme - נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי המיסטיקה

בטלפון : 072-3401003 שלוחה 28 ?

 

 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי