אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית לשנת 2015 מאת דניאל רועה
צילום: FreeDigitalPhotos.net

תחזית אסטרולוגית לשנת 2015 מאת דניאל רועה

דניאל רועה מאת: דניאל רועה אסטרולוג, מומחה הילינג ותקשור לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 55

תחזית אסטרולוגית לשנת 2015

 

 

יש לקרוא את מזל האופק בנוסף למזל החודש.

 

טלה    21.3-20.4     אתם מתחילים את השנה עם ארבעה כוכבים בבית הקריירה שלכם מה שיכול להצביע או לרמוז על המיקוד שלכם בשנה הקרובה. יחד עם זאת כוכב אוראנוס הנמצא במזל שלכם, מזל טלה מצביע על רצון ליצור שינויים בחייכם האישיים וללכת על האמת שלכם ולא להתפשר גם אם זה בא על חשבון הצלחה בקריירה ובמעמד שלכם. הירח המלא שיתרחש ב 5 לינואר במזל סרטן ובבית המשפחה שלכם ויהווה חלק מצלב במזלות היוזמה מחזקים את הצורך ליצור איזון בכל הנושאים שלכם בעיקר בבית ומשפחה מול קריירה. כוכב שבתאי אשר נכנס למזל קשת יכול לקדם את אותם בני ובנות מזל טלה העוסקים בתחום ההוראה, המחקר והפיתוח ושבחרו בקריירה אקדמית. שבתאי יכול לעזור לכם להתמקד יותר ויכול לחזק את התחום העיוני מדעי ואת המשמעת ולהגביר את השאפתנות שלכם להצליח. לקראת נובמבר כוכב שבתאי יצור זווית מאתגרת לכוכב נפטון ויכול להעיד על יותר קשיים בכל הנוגע לחו"ל ובתחום הקריירה במיוחד מול סמכויות ובוסים. בכל הנוגע לחוק ולרשויות חשוב להיות זהירים יותר בתקופה זו. האמנים והיוצרים שביניכם יוכלו ליהנות משפע של יצירתיות וחשיפה שעשועים להביא להצלחה לפחות עד אוגוסט 2015. כניסת כוכב צדק לבית העבודה שלכם מאוגוסט 2015 מצביע על שפע של תעסוקה והצעות עבודה וגדילה של העבודה או העסק שלכם. בספטמבר תוכלו לנשום לרווחה כלכלית ויורגש הקלה ושיפור בתחום הפיננסי בעיקר אם אתם עוסקים בתחום המסחר או בעלי עסקים. התחום הזוגי עלול להמשיך לאתגר השנה וחלק מבני ובנות המזל אף צפויים לצאת לדרך חדשה לאחר שמיצו אותו עד תום. לקראת מאי תורגש הקלה משמעותית.

 

שור  21.4-20.5      בשעה טובה כוכב שבתאי ששהה בבית הזוגיות והשותפויות שלכם יצא לאחרונה מאותו בית ועבר למזל קשת וחוץ מגיחה קצרה בין יוני לספטמבר 2015 הוא יצא משם באופן סופי משם או לפחות ל 29 השנים הבאות כך שיש עוד צ'אנס למיסוד יחסים השנה. כוכב שבתאי אמנם יצא מבית הזוגיות אך הוא לא נעלם והוא יכנס לבית כספי הזולת מה שיכול להצביע על יותר זהירות ועצירה מסוימת בכל הנודע לכספים שמגיעים דרך אנשים מבחוץ כמו לקוחות או גם דרך בן הזוג. כמו כן חשוב שתהיו זהירים יותר ותשמרו על עצמכם יותר. בכל הקשור להתנהלות מול רשויות פיננסיים כמו בנקים וחברות ביטוח חשוב שלא תחרגו משום תקציב כי לא תקבלו מהם שום הנחה או הקלות הפעם. בתחום האינטימי יהיה מאתגר יותר ויתכן גם שתרגישו פחות חשק להשתולל מבחינה מינית ולרעות בשדות זרים או שאתם עלולים להרגיש יותר ניכור ובדידות מהפרטנרים או הפרטנריות שלכם. הימצאותו של כוכב צדק בבית המשפחה והבית עד לאוגוסט 2015 עשוי להטיב עמכם מאוד בכל הנושאים המשפחתיים. כמו כן אתם עשויים להתבשר על התרחבות והגדלת המשפחה דרככם או דרך הצאצאים שלכם. הרצון לרכוש בית חדש או להרחיב את הקיים עשוי להתממש השנה אך חשוב שתהיו מאוד מדויקים עם ההוצאות שלכם ולא תחרגו מהתקציב שלכם משום שאתם יכולים בקלות להיכנס לחובות. עסקים או עבודה הקשורה לחו"ל יעברו מהפך יסודי ועשויים להשתנות. זה יכול לכלול סיום עבודה עם אותו גורם או שדרוג המשרה שלכם. כניסת כוכב צדק למזל בתולה החל מה 11 לאוגוסט יטיב עם האמנים והיוצרים שביניכם.

 

תאומים   21.5-21.6     הירח המלא שייווצר ב 5 לינואר מצביע על צורך ליצור איזון עם המשאבים שלכם. זווית מאתגרת בין פלוטו הנמצא בבית כספי הזולת לכוכב אוראנוס הנמצא במזל טלה מצביע על מגמה מתמשכת הדורשת מכם להתחזק כלכלית ולחזק את כוח המשיכה שלכם כלפי לקוחות או כל אדם שמצריך מכם עזרה ותמיכה. שותפות שיצרתם עם חברים או כל חיבור בין חברים לכסף יכול להיות בעייתי בשבועות הקרובים אך בהמשך השנה ימצא פיתרון אך כרגע לפחות עד מרץ הימנעו מלערב חברים בעניינים הכספיים שלכם. כוכב שבתאי אשר נכנס לבית הזוגיות והשותפויות שלכם לשנים הבאות מלבד גיחה קצרה בין יוני לספטמבר עשוי להכניס אווירה רצינית ובוגרת יותר לכל הנושאים של זוגיות ועם שותפים למיניהם. חלק גדול מבני מזל תאומים ירגיש צורך ליצור קשרים ארוכי טווח ורציניים יותר ובסופו של דבר חלק מבני ובנות המזל ימסדו קשרים השנה. אל דאגה מי שירצה ליהנות מחופש וקלילות גם ביחסים יוכל לעשות זאת השנה עד לאוגוסט לפחות משפע של חיי חברה תוססים שיאפשר לכם להיות במרכז וליצור קשרים חדשים ומספקים עם אנשים מעניינים ואיכותיים. בשמונה החודשים הקרובים תוכלו להצליח בלימודים ויפתחו לפניכם שפע של קורסים או לימודים אחרים שתוכלו להפיק מהם תועלת והנאה. חלק גדול מבני ובנות המזל ירבו לנסוע בארץ וגם בחו"ל ולא ישתעממו לרגע. החל מאוגוסט חלק גדול מכם יוכלו להתפנות להרחבת המשפחה או להקים משפחה חדשה כמו כן את עשויים להתבשר גם על צאצאים חדשים. שנה טובה להקים עסק ביתי.

 

סרטן  22.6-22.7     כניסת כוכב שבתאי לבית העבודה והשרות שלכם לאורך השנה הקרובה מלבד בין יוני ל ספטמבר 2015 מצביע על שינוי מהותי בעבודה שלכם ובתחום המקצועי. כוכב שבתאי ידרוש מכם להשקיע יותר ועלול לשקף הכבדה ויותר עומס בנושאים מקצועיים. כמו כן אתם עלולים להרגיש יותר מבודדים ויעלה צורך לפעול יותר באופן עצמאי ועם פחות עזרה. בצד החיובי של העניין השאפתנות שלכם תגבר ותהיו מסוגלים יותר בסופו של דבר גם להתמיד ולהציב מטרות חדשות שיביאו לכם הישגים והצלחות בתחום המקצועי. הימצאותו של כוכב שבתאי בבית הקשור לנושאים בריאותיים עלול להצביע שתצטרכו באופן כמעט וודאי להתנהל בצורה יותר אחראית בכל הנושאים הבריאותיים של עצמכם ולהיות עם היד על הדופק או שעובדים שלכם או תחתיכם יעדרו יותר בגלל בעיות בריאותיות. כוכב צדק הנמצא בבית הכספים שלכם עד אוגוסט עשוי להכניס יותר שפע לחייכם ולהגדיל את ההכנסות אך באוגוסט תתקשו יותר להוציא כספים. כניסת כוכב צדק למזל בתולה החל מה 11 לאוגוסט 2015 ולמשך שנה שלמה מצביע על שפע של הכרויות חדשות בעיקר על רקע מקצועי, לימודים ושפע של נסיעות החל מאוגוסט השנה. הימצאותו של פלוטו בזווית מרובעת ודיס הרמונית לאוראנוס מצביע על שינוי מהותי בכל הנוגע לשותפויות של חלק גדול מבני המזל כולל אפשרות לסיום קשר זוגי במקרה הקיצוני ביותר.

 

אריה   23.7-22.8      כוכב צדק הנמצא במזל שלכם ממשיך להביא לחייכם שפע של אופטימיות , שמחה ומגביר את היצירתיות שלכם. כמו כן כוכב צדק מגביר את יכולת המשיכה שלכם ומביא לחייכם שפע של הזדמנויות והצלחה במגוון נושאים לפחות עד ה 11 לאוגוסט. החל מה 11 לאוגוסט כוכב צדק יכנס לבית הכספים והרכוש שלכם במזל בתולה וההכנסות שלכם צפויות לגדול באופן ניכר אך גם ההוצאות שלכם עלולות לצמוח גם כן גם אם זה בגלל השקעות שתעשו במגוון נושאים כולל עסק או עבודה. ואם בעבודה עסקינן אז הזווית המרובעת שנוצרת בין כוכב פלוטו הנמצא בבית העבודה והשרות שלכם לבין כוכב אוראנוס הנמצא במזל טלה מצביע שעד חודש מרץ או אפריל תסיימו תהליך ארוך טווח שהתחיל כבר בשנת 2012 ועכשיו הוא מגיע לסיומו. חלק מכם עשוי לשנות מקצוע באופן סופי או לצאת לגמלאות או להפוך לעצמאיים. כוכב שבתאי אשר נכנס למזל קשת ולבית היצירה והילדים שלכם מצביע על אפשרות לשנות גישה בכל הנגע לילדיכם ולעזור להם ממקום שונה ממה שהיה עד היום. כמו כן האמנים והיוצרים שביניכם יעבדו קשה יותר ויצטרכו לקחת יותר אחריות על התוצאות שלהם אך גם יוכלו לזכות ליותר הכרה ופרסום עם מה שהם עושים. חלק מהאריות עשויים לעבור לחו"ל או להיות בקשר מקצועי עם גורמים הנמצאים בחו"ל.

 

בתולה  23.8-22.9     2015 עשויה להיות שנה של פריצת דרך עבורכם. ב 11 לאוגוסט יכנס למזל שלכם, מזל בתולה כוכב צדק וישהה שם כשנה שלמה עד ל 9 לספטמבר. עד ה11 לאוגוסט כוכב צדק ישהה במזל אריה ועשוי לעורר בכם השראה ורצון ביותר חופש. לבני ובנות מזל בתולה העוסקים במקצועות טיפוליים או בתחומים של כתיבה או אמנות תזכו להרבה יותר השראה ויצירתיות והדמיון שלכם עשוי להיות מאוד פורה עבור מה שאתם עושים. כניסת כוכב צדק למזל בתולה יחזק את התחום המקצועי, ואת הביטחון העצמי שלכם כמו כן שפע של הזדמנויות יגיעו לחייכם גם בהיבט הכלכלי והמקצועי. כוכב שבתאי הנמצא בבית המשפחה והבית מצביע על יותר אתגרים בכל הנוגע לנושאים משפחתיים ותרגישו שיש יותר כובד על הכתפיים שלכם במיוחד בכל הנוגע לאחד ההורים שיכול לדרוש יותר תשומת לב מכם בשנה הקרובה. בין יוני לספטמבר כוכב שבתאי יכנס לנסיגה ויצא ממזל קשת ואז אתם עשויים להרגיש הקלה באותם נושאים. הרצון ליצור ביטחון למשפחתכם יגדל וגם הצורך ליצור ביסוס כלכלי ואתם עשויים לרכוש בית חדש לכם או לילדכם. כוכב נפטון אשר נמצא בבית הזוגיות והשותפויות שלכם מצביע על שנה שאתם עלולים להרגיש שיש לכם פחות שליטה בכל הנוגע לזוגיות או ביחסים עם שותפים במיוחד בין נובמבר לדצמבר 2015 כמו כן יתכן ועלול להתפתח קונפליקט בין בן או בת הזוג ואחד ההורים והמשפחה שלכם ואתם תמצאו את עצמכם באמצע.

 

מאזניים 23.9-23.10     יציאתו של כוכב שבתאי מבית הכספים והרכוש שלכם השנה מאפשרת לכם יותר אוויר לנשימה ואפשרות לממש את מה שהתחלתם בכל הנוגע להתנהלות כספית והגדלת ההכנסות שלכם. בין יוני לספטמבר 2015 עם חזרתו של כוכב שבתאי לבית הכספים שלכם ולמזל עקרב תוכלו לראות מה עוד יש לשפר ומה לא עובד לכם יותר במימוש התוכניות שלכם בתחום הפיננסי ולשפר אותה סופית. בין ינואר לאפריל 2015 תיווצר זווית דיס הרמונית ומדויקת בין כוכב פלוטו הנמצא במזל גדי ובבית המשפחה ובין כוכב אוראנוס הנמצא במזל טלה ובבית הזוגיות שלכם מה שאומר שבמידה ולא יצרתם שינוי או לקחתם החלטות לגבי הזוגיות שלכם זה הזמן לעשות זאת. חלק מבני מזל מאזניים יוצרו קשר טוב יותר או חלק גדול עלול לפרק את החווילה ולצאת לדרך חדשה ועצמאית ללא בן הזוג או עם בן זוג חדש. כוכב שבתאי אשר נכנס למזל קשת עשוי להטיב עם כל אותם בני ובנות מזל מאזניים שיהיו במסגרת לימודים השנה או כל אלו אשר עוסקים בהוראה מכל סוג בעיקר אלו הדורשים משמעת וחקירה. נסיעות שהיו מתוכננות השנה עלולות להתעכב או להתבטל.  עד 11 לאוגוסט שהוא הזמן שכוכב צדק ישהה במזל אריה תוכלו ליהנות מחיי חברה פוריים ומהנים ויכולת ההשפעה שלכם תהיה גדולה יותר. בעבודה העומס יכול לגדול ותקריבו יותר מהזמן שלכם לצורך נושאים מקצועיים.

 

עקרב  24.10-21.11      כוכב צדק המכונה המטיב הגדול ואשר נמצא בבית הקריירה שלכם עד 11 לאוגוסט ימשיך להטיב עמכם מקצועית ולהביא לכם הזדמנויות והרבה כבוד בתחום הקריירה וישפר את מעמדכם בעיני הציבור. מה 11 לאוגוסט כוכב צדק יעבור למזל בתולה וחיי החברה שלכם יעלו מדרגה. אנשים חדשים יכנסו לחייכם אם זה נטו בתחום החברתי ויהפכו לחברים קרובים שלכם לאחר שבחנתם אותם טוב טוב וחלק מהאנשים החדשים יהפכו לקשרים מקצועיים ויוכלו גם כן לקדם אתכם מאוד. כוכב שבתאי אשר נכנס לא מזמן לבית הכספים והרכוש שלכם ולמזל קשת ויהיה שם לאורך השנה הקרובה לפחות מלבד בין יוני לספטמבר 2015 מצביע על תקופה יותר מאתגרת בתחום הפיננסי. כוכב שבתאי בבית הכספים שלכם יאלץ אתכם להיות יותר מחושבים עם כספים ולתכנן יותר לטווח ארוך. כמו כן תצטרכו לעבוד בצורה יותר מאומצת על מנת להגדיל הוצאות אך יחד עם זאת תוכלו גם להגיע להישגים אם תדעו לבנות את עצמכם נכון יותר. כוכב אוראנוס הנמצא בבית העבודה והשרות שלכם ויוצר זווית מדויקת ואחרונה לכוכב פלוטו שליט המזל שלכם מצביע על אפשרות להשלים את המהפך בתחום המקצועי שאתם שוקדים עליו או חושבים עליו מאז שנת 2012. חלק מכם יעשו הסבה מקצועית, ,יקימו עסק חדש, או ישנו באופן מהותי את ההתנהלות המקצועי שלהם. תקופה טובה לתחום הרומנטי ובמערכות היחסים עם בן הזוג הוא אפריל מאי 2015.

 

קשת  22.11-21.12      כוכב שבתאי נכנס למזל שלכם לאחרונה, מזל קשת ויהיה שם עד סוף ...2017 ! ולכן כדאי שתחילו להתכונן אליו. כוכב שבתאי לכאורה נראה מנוגד לאופי הקשתי שלכם משום שהוא מצמצם לעומת ההתרחבות האופיינית שאתם רגילים לקבל מכוכב צדק שליט מזלכם. אז איך כוכב שבתאי צפוי להשפיע עליכם בשנה הקרובה ? הכובד היחסי של כוכב שבתאי עשוי להכניס יותר אחריות ויעלה את הצורך להיות יותר מתוכננים עבור העתיד שלכם ופחות זורמים עם מה שיש. כמו כן השאפתנות שלכם להצליח ולהגיע להישגים מתוך מיקוד ילך ויגדל. אין ספק שחלק גדול מבני ובנות מזל קשת עשויים להתבגר יותר. עד ה 11 לאוגוסט תמשיכו ליהנות מהימצאותו של כוכב צדק, שליט מזלכם במזל אריה ובבית הטבעי לכם הקשור ללימודים, מסעות, פילוסופיה ונושאים אזוטריים והמזל עשוי להאיר לכם פנים גם בתחום האקדמי והלימודים. מה 11 לאוגוסט כוכב צדק יכנס למזל בתולה ולבית הקריירה שלכם למשך כשנה שלמה ויאפשר לכם ראיה יותר מפוכחת בנושאים הקשורים לקריירה שלכם. כמו כן אתם עשויים לקבל שפע של הצעות בתחום המקצועי ולזכות להצלחה ולקידום מקצועי. היחסים עם המשפחה והורים עשויים להיות יותר זורמים. כוכב פלוטו הנמצא בבית הכספים שלכם ויוצר זווית מאתגרת לכוכב אוראנוס מסיים באפריל תקופה של הרבה שינויים בתחום הפיננסי כולל התארגנות ושינוי גישה לכסף בחיים שלכם ועם מעברו של כוכב שבתאי גם כן לקשת תוכלו ליצור תשתית בריאה וחזקה לשנים רבות בתחום הכספי.

 

 

גדי    20.1 – 22.12      עד ה 11 לאוגוסט אתם ממשיכים ליהנות מנוכחותו של כוכב צדק במזל אריה אשר עשוי להביא לכם עוד הכנסות דרך הזולת, ובן הזוג. כמו כן כוכב צדק עשוי לתת יותר מזל והגנה אך אין זה אומר שאתם צריכים להסתכן. כוכב צדק אשר נכנס למזל בתולה שהינו מזל מיסוד האדמה כמו שלכם החל מה 11 לאוגוסט 2015 וישהה שם עד ה 9 לספטמבר 2016 עשוי מאוד לקדם אתכם מקצועית בעיקר מול גורמים עסקים מחו"ל. כוכב צדק עשוי לעזור לסטודנטים או לכל מי שעוסק בתחום האקדמי. חלק גדול מבני או בנות מזל גדי יפתחו תיאבון ללימודים וירגישו צורך לחקור ולשאול שאלות על עצמם ולהגביר את החופש שלהם באופן כללי. כוכב שבתאי שליט מזלכם אשר נמצא במזל קשת מצביע על בניה של דברים מאחורי הקלעים אך גם על אפשרות להיווצרות של יותר יריבים סמויים ועל צורך לשמור יותר על החוק ועל הבריאות שלכם. כוכב פלוטו הנמצא במזל שלכם ואוראנוס הנמצא בבית המשפחה והבית שלכם יצרו זווית מדויקת עד לחודש אפריל מה שמצביע על הרבה מאוד שינויים אפשריים ברמה האישית והמשפחתית. שינויים שרציתם לעשות כמו רכישה של בית או שינוי בתוך הבית או שינוי ביחסים עם בני הבית והמשפחה יוכלו לצאת לפועל עד אפריל או קצת לאחר מכן. חלק מבני ובנות המזל עלול או עשוי להחליט לעזוב את הבית והמשפחה או את האזור עצמו ולעבור למקום חדש. צפו להרבה החלטות ברמה האישית בשנה הקרובה.

 

דלי  21.1-18.2      אתם מתחילים את שנת 2015 עם אנרגיה רבה כאשר כוכב מאדים נמצא במזל שלכם, מזל דלי. כוכב צדק הנמצא מול מאדים בבית הזוגיות והשותפויות שלכם ובמזל אריה ימשיך להטיב עמכם באותם נושאים ועשוי להביא לכם להצלחה עם הציבור הרחב. עד ה 11 לאוגוסט תהיה לפנויים שביניכם אפשרות ליצור קשר רומנטי חדש ולמסד זוגיות ממקום מעצים וטוב. החל מה 11 לאוגוסט יכנס כוכב צדק למזל בתולה ועשוי להטיב עמכם בכל מה שקשור לכספים שמגיעים מבחוץ כלומר מאנשים זרים, מהזולת או דרך בן הזוג או להבדיל ע"י עיזבונות וירושות. הימצאותו של כוכב צדק במזל בתולה עשוי לשמור ולהגן עליכם מדברים קשים כמו כן תוכלו ליצור יחסים אינטימיים יותר אם לא תגררו לביקורת ושיפוטיות. כוכב אוראנוס, שליט מזלכם הנמצא במזל טלה יצור זווית דיס הרמונית לכוכב פלוטו מדויקת ואחרונה לשנים הקרובות לכוכב פלוטו עד אפריל 2015 מה שאומר שהרבה מאוד שינויים קורים מאחורי הקלעים ואתם משתחררים מהרבה קשיים בכל מה שקשור למסגרות שונות אם זה זוגיות, מקצועית או מול המשפחה ואתם תוכלו לצאת לחופשי גם אם זה ידרוש מכם איזה שהוא מחיר והקרבה כמו פירוק היחסים. כניסת כוכב שבתאי למזל קשת ולבית החברים שלכם מצביע על יותר סינון והפעלת יותר שיקול דעת בכל מה שקשור להתחברות לחברים ואנשים חדשים בחייכם כמו כן אתם משפיעים יותר ומהווים סמכות בנושאים חברתיים. בין יוני לספטמבר 2015 תוכלו לקדם את מה שלא הספקתם לקדם בתחום הקריירה והעבודה.

 

דגים 19.2-20.3      כוכב שבתאי אשר נכנס למזל קשת ולבית הקריירה שלכם ויהיה שם עד ה 20 לדצמבר 2017 ! מצביע על תקופה ארוכה שבה הקריירה שלכם והעשייה הציבורית שלכם תעמוד בראש מעייניכם. הימצאותו של שבתאי בבית הקריירה ובמקביל כוכב צדק בבית העבודה שלכם מצביע על עשייה ציבורית רחבה ועל שאפתנות גדולה יותר להצליח. כמו כן אתם ממוקדים יותר בעשייה ועובדים יותר לפי תכנית ברורה יותר מבעבר. האחריות עליכם תגדל באופן ניכר ואתם עלולים להרגיש זאת לאורך השנה ולכן חשוב שתשמרו על הבריאות שלכם. החל מה 11 לאוגוסט יכנס כוכב צדק למזל בתולה ולבית הזוגיות והשותפויות שלכם ולשנה שלמה מה שמצביע על תקופה טובה יותר בתחום הזוגי, עם שותפויות למיניהם ובכל מה שקשור להתנהלות מול הציבור הרחב. הפנויים שביניכם יהיו מחוזרים ויוכלו ליצור קשר רומנטי וזוגי שעשוי בהמשך להתמסד. למי שכבר נמצא במערכת יחסים זוגית צפויה תקופה הרמונית ואופטימית יותר ביחסים ויותר סדר ובהירות והתנהלות ברורה יותר מול בן או בת הזוג. כוכב נפטון, שליט מזלכם הנמצא במזל דגים יכול להביא לכם יותר השראה והתעלות במצבים שבהם תתמודדו ויטיב עם האמנים והיוצרים שביניכם וכל מי שעוסק בנושאים רוחניים ומטפלים הוליסטיים אך יחד עם זאת עשוי גם ליצור אי בהירות, בלבול ואפילו חולשה פיזית בעיקר לאלו שנולדו בשליש הראשון של המזל או למי שיש כוכבים אישיים באותן מעלות. חשוב שתשימו גבולות ברורים ומאוזנים ולא תתישו את עצמכם. כלכלית תוכלו להשלים מהפכה עד לאפריל 2015.

כנסו לאתר לקבלת תחזית אסטרולוגיה חודשית בשיחה אישית עם דניאל רועה- אסטרולוג בכיר והילר ,  ועם מומחים רבים נוספים. ASKme -  נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה בטלפון :    072-3401003

שלוחה 55

 

 

 

 
רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי