אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .03.03.19-09.03.2019

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .03.03.19-09.03.2019

טיפ לילידי  מזל השבוע

חודש יום ההולדת מכניס אתכם לתקופה של חשבונות נפש ברמה האישית ואף המשפחתית, בגלל אירועים שונים שאתם חווים בחוג המשפחה.


טלה

נראה שהיחסים הבין אישיים שלכם עוברים עכשיו תקופה של מהפך בעקבות אירועים בהיבט המקצועי ואף החברתי שלכם. כיוון שכך, מומלץ לכם לא להגיד את כל מה שאתם חושבים אלא להשאיר את מחשבותיכם לעצמכם וגם את דעותיכם ביחס  למערכות היחסים השונות שמתנהלות במרחב האישי שלכם. זה בדיוק הזמן להתמקד רק בצרכים האישיים שלכם.


שור

זוהי תקופה מאוד משמעותית עבורכם למרות שהתרחשויות רבות ייעשו השבוע ולמעשה במשך כל החודש הקרוב , מאחורי הקלעים. מבחינה חברתית ייתכנו עיכובים ותחומים שונים שידעתם שאתם רוצים לממש, עדיין יתעכבו וזאת, עד אשר תפעילו יחסים עם אנשים קרובים הקשורים איתכם בקשר מקצועי והם אלה אשר  יעזרו לכם להגיע למטרותיכם הקרובות ואף הרחוקות.


תאומים

מאחר והשמש בשמים נמצאת ומפעילה את בית הקריירה שלכם, נראה שהפעם אתם יכולים ליהנות מהתחלות חדשות אשר מגיעות אליכם ללא מאמץ וזאת רק בגלל מאמצים שנשאו פרי לאחר עבודה קשה. נראה שגם הממונים עליכם דואגים להסביר לכם כמה הם מרוצים מכם ומהעשייה שלכם. ייתכנו קשרים עם אנשים  מחו"ל שיעזרו לכם לגבש את תוכניותיכם.


סרטן

אתם נמצאים בתקופה שבה אתם תוהים ביניכם לבין עצמכם כיצד אתם יכולים לפעול בכל אותם נושאי קריירה שכל כך חשובים לכם ונראה שלאחרונה הצלחתם לגבש  דעה עניינית ומקורית כיצד לתקשר עם האנשים העובדים מולכם ושווים לכם בהיררכיה המקצועית , ללא בעיות אגו. במידה וגם בשבוע הקרוב ימשיכו התהיות למרות ההחלטות, מומלץ לכם להתייעץ עם אנשים מקצוע.


אריה

במהלך השבוע הקרוב תהיו מקושרים מאוד עם אנשים קרובים, אך ייתכן והם נמצאים במקום רחוק ואפילו מעבר לים. זה בדיוק הזמן שאתם צריכים לחשוב עד כמה עמוק אתם מעוניינים להשקיע במערכות היחסים שלכם גם אם הן לא אישיות , אך יש לכם אינטרסים משותפים. מחשבות אלה ותאום ציפיות, מומלץ לכם לחלוק עם אותם האנשים שאיתם אתם צריכים להיות בקשר.


בתולה

הכוכב וונוס אחראי על מערכות יחסים וכספים נכנס אליכם אל בית העבודה ויעניק לכם חודש של חסד בכל הנוגע למערכות היחסים שלכם על רקע מקצועי. תוכלו למנף את עצמכם ויבואו לקראתכם וכיון שכך במקרה והתלבטתם , זה הזמן לבקש העלאת שכר ויש מצב גדול מאוד שאכן תתוגמלו בהתאם לכל הציפיות שלכם. נראה ששיתופי פעולה יעזרו לכם להצליח יותר מהצפוי.


מאזניים

אתם נמצאים בתקופה בה אתם עובדים קשה מהרגיל ואין לכם רגע הפסקה לעצמכם או אפילו לקחת פסק זמן. אלא מכם שנולדו במחצית השניה של המזל זוהי תקופה שבה חשוב מאוד שתעשו את ההחלטות הנכונות ואל תאפשרו לחוסר בטחון כלשהו לערער אתכם. מבחינה בריאותית אתם עייפים יותר כיוון שלאחרונה אתם עובדים קשה ולא מאפשרים לעצמכם זמן מספיק כדי לנוח


עקרב

הכוכב מארס שמביא איתו עשייה נמצא אצלכם בבית השותפויות והיחסים הבין אישיים זוגיים ויגרום לפעילות משמעותית בכל החודש הקרוב בגלל העובדה שהכוכב מביא איתו גם הרבה אגרסיה לצד עשייה. קחו ברצינות את הנושאים שאתם צריכים לטפל בהם ולכו על זה, גם אם זה מעורר קשיים בצד שכנגד. הכל לטובה ואתם חייבים ללמוד לפעול בשותפות על מנת להצליח.


קשת

הכוכב מארס שמביא איתו אנרגיה נמצא בבית העבודה והבריאות שלכם וייתן לכם את הכוח לבצע את כל המטלות הדרושות לכם וגם את אלה שכבר מזמן דחיתם אותם לזמן טוב יותר עד שתהייה לכם יותר אנרגיה. היכולת שלכם לקחת  אחריות היא רבה מתמיד ולכן זה בדיוק הזמן לבדוק ולעשות את כל הדברים שאתם דוחים לתקופות טובות יותר בגלל חוסר חשק וסבלנות.


גדי

שני כוכבים מאוד משמעותיים אך מנוגדים באופיים מבקרים אצלכם במזל ונותנים לכם מענה לגבי נושאים רבים שאתם מתלבטים בהם. נראה שלמרות הכל, אתם עדיין מתחבטים בשאלות אלה וכל פעם מחפשים תשובה אחרת שתצדיק את ההתנהלות שלכם. מאחר וגם כל הקשור לתת המודע מועצם בשלב זה, כדאי שתקשיבו לאינטואיציה הטבעית שלכם בתהליכי קבלת ההחלטות

דלי

הכוכב וונוס נמצא במזל שלכם למשך כל החודש הקרוב ולכן אתם עשויים ליהנות מחודש מהנה עם בשורות טובות שישמחו אתכם. מערכות היחסים שלכם יכולות לעלות שלב ולרומם את מצב רוחכם כי זה בדיוק מה שציפיתם לו. ייתכן ויש לכם צורך להתחיל עכשיו באירועים חדשים ומשמעותיים וזה בדיוק הזמן לצאת לטיול כלשהו עם אנשים קרובים לכם.  


דגים

בשבוע הקרוב יימצא הכוכב וונוס בבית תת המודע שלכם ולכן אלה שמכם שחוגגים את תקופת יום ההולדת זוהי תקופה מאוד משמעותית עבורכם לחזק מערכות יחסים ואף לקבל את האהבה לה אתם מצפים מאנשים קרובים שיעריכו מאוד את מה שאתם עושים בשבילם. זה הזמן גם עבורכם לנסות ולשמח אותם בחזרה על ידי הזמנתם לעשייה משותפת.

  • מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק

  • מומלץ לעשות מפה אישית אסטרולוגית על מנת לקבל תמונה מפורטת
הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי