אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .10.03.19-16.03.2019

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .10.03.19-16.03.2019

 

 

טיפ לילידי  מזל השבוע

כוכב התקשורת, מרקורי נמצא בנסיגה במזל שלכם וייתן לכם את האפשרות להביע במילים את תוכניותיכם העתידיות ולשתף בהם גם את האחרים בחייכם.


טלה

אתם נהנים מהשפעת כוכב העשייה בשם מארס שמבקר בבית הכספים שלכם ונותן  לכם את האנרגיה הנכונה ליצור ולקיים תוכניות שכבר מזמן חפצתם בהם והנה עכשיו דברים מתחילים לצאת לפועל. ייתכן גם שאנרגיה זו מגיעה ביחד עם חוסר מנוחה פנימי מאוד קיצוני ואתם חייבים לחשוב על עוד דרך שתעזור לכם לנטרל את התסכולים הפנימיים, שלא יחזרו אליכם כאנרגיה שתפגע בכם .


שור

מעבר כוכב אישי כמו מארס שמביא צורך לעשייה , נמצא במזל שלכם וגורם לכך שייתכן ובשלב הזה בגלל נסיגת כוכב התקשורת מרקורי , עדיין אינכם יכולים לממש את תוכניותיכם וייתכן שאתם די מרגישים מתוסכלים בשל כך. רצוי לשתף חברים קרובים בתכניותיכם. זה בדיוק הזמן הנכון להאט ולשאול את עצמכם כיצד אתם רוצים להמשיך מכאן והלאה ובהתאם לכך, לתכנן את עתידכם.  


תאומים

נראה שהמאמצים שלכם ליצור לעצמכם קריירה חדשה וסגנון חיים חדש אכן נושא פרי ופתחתם לעצמכם דרך חדשה שמבחינתכם כרגע היא הנכונה לכם. זה גם הזמן לנסות ולהרחיב את היכולת שלכם בכל הנוגע לקשרים חברתיים דרך העבודה. עדיף  שלא תרחיקו מעליכם את האנשים שכבר אינכם חושבים כמוהם, וזאת מאחר שלמעשה אינכם יודעים כיצד החיים יכולים להתפתח.


סרטן

אתם נמצאים בתקופה טובה מאוד מבחינה מקצועית כיוון שיופיטר כוכב השפע נמצא עכשיו ובמשך כל השנה הקרובה בבית העבודה שלכם, עובדה שיכולה לגרום לשדרוג המצב האישי שלכם. כל הקומפלקס של המערכת המקצועית והקריירה שלכם עדיין נמצאת בתנופה ולכן , היזהרו לא להיות אימפולסיביים במקומות שבהם אתם רוצים תשובה מיידית, ואין ספק שהבשורות הטובות  – בדר


אריה

כוכב מרקורי שהוא כוכב התקשורת נמצא בנסיגה במקום המקושר עם כספים המתקבלים מאחרים, ולכן נראה שנושאים אלה מועצמים אצלכם ותחומים רבים נמצאים בחוסר איזון כתוצאה מכך. תהייה לכם יכולת בשבוע הקרוב להצליח ולקבל הערכה מאנשים קרובים ואף רחוקים שיעריכו מאוד את הכישרון שלכם . זה הזמן לחשוב על יצירתיות במובנים כלכליים.


בתולה

הכוכב המקושר איתכם הוא מרקורי שאחראי על כל נושאי התקשורת תנועה וניידות שנמצא החודש בנסיגה במזל המשלים שלכם דגים. ייתכנו החודש פעמים רבות של תסכול בגלל חילוקי דעות, בשל העובדה שאתם רגישים יותר מתמיד לדעות של אחרים עליכם ולא נוח לכם עם העובדה שבכל פעם שאתם מנסים לעמוד על דעתכם, עובדה זו מקוממת עליכם את דעתם של אנשים קרובים.


מאזניים

הכוכב מרקורי שהוא כוכב התקשורת נמצא אצלכם בנסיגה בבית העבודה והבריאות ולכן נראה שנושאים אלה עלולים להיות בעייתיים אצלכם במידה ולא תשתפו פעולה עם האחרים. נראה שאתם מאוכזבים מההתנהלות של אחרים כלפיכם ולעיתים אתם נוטים לאבד את הסבלנות הטבעית שלכם ולהיות חמי מזג כלפי אנשים שלעיתים דווקא כן רוצים בטובתכם.  


עקרב

בית המשפחה שהוא המעגל הראשון של חייכם מופעל על ידי הכוכב וונוס שמביא איתו יחסים טובים מאוד בבית ונראה שיש לכם תחושה טובה ואתם חווים אמפטיה ולכן אתם גם מקבלים מה שאתם מבקשים ודי בקלות. היזהרו מלהיות חסרי סבלנות כיוון שהיחסים האישיים שלכם עולים עכשיו מדרגה והם נמצאים על מי מנוחות, כך שאתם מרוצים מכל ההתרחשויות.


קשת

הכוכב סטורן שמביא איתו קושי ועיכוב, נמצא כבר בבית הכספים שלכם ואף ימשיך להימצא בכל השנה הקרובה בבית הכספים שלכם וגורם לכם להבין שאתם צריכים לקחת אחריות חדשה על חייכם ובהחלט ייתכן שהתחום הכלכלי הוא זה אשר עומד עכשיו על הפרק . אתם חייבים לחשוב כיצד אתם פועלים להמשך הדרך עם התובנות שיש לכם עד עכשיו על מנת שתוכלו לבנות לעצמכם חיים חדשים.


גדי

התקופה שאתם עוברים עכשיו היא משמעותית במיוחד בגלל העובדה שאתם מושפעים משילוב כוכבים מאוד מאתגרים שגורמים לכם לשנות את חייכם ואף להבין שאתם חייבים לעשות מהפך כלשהו על מנת לצאת מהמעגלים שאתם נמצאים בהם.  תנו לאנשים אחרים לסייע לכם ובקשו עזרה בכל מקום שאתם יכולים . תלמדו לגלות שאנשים מבקשים לעזור לכם וטובתכם חשובה להם.


דלי

השמש בשמיים ביחד עם כוכבים משמעותיים נוספים, נמצאת בבית הכספים שלכם עובדה שמלמדת על כך שזה בדיוק הזמן לארגן מחדש את ההתנהלות הכלכלית שלכם ולא לסמוך על אף אחד שיעזור לכם בכך. זוהי לגמרי צריכה להיות המטרה האישית שלכם, על מנת שתוכלו לצאת מהסבך הכספי שהייתם שרויים בו עד לאחרונה. מומלץ לקבל עזרה מאנשים קרובים.


דגים

מזל טוב לכם ילידי יום ההולדת . אתם אכן חוגגים עכשיו ומעדיפים לעשות זאת עם המשפחה הקרובה שלכם שממלאה לכם את הצורך בתחושת יחד. מבחינה מקצועית  נראה שלעיתים אתם צריכים לשפר את תדמיתכם ובמיוחד השבוע כדי ליהנות מנוכחותו של כוכב השפע בבית הקריירה שלכם. זה בדיוק הזמן לבסס לעצמכם קריירה שתהייה טובה לשנים הקרובות.

  • מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק

  • מומלץ לעשות מפה אישית אסטרולוגית על מנת לקבל תמונה מפורטת
הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי