אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .14.07.19-20.07.2019

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .14.07.19-20.07.2019

צילה שיר-אל מאת: צילה שיר-אל אסטרולוגית, יועצת זוגית לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 28


טיפ לילידי השבוע!

ילידי המחצית השניה של המזל יכולים להמשיך לחפש הנאות ורגעים מרגשים, כיוון שכוכב היחסים הבין אישיים המוכר בשמו וונוס נמצא במזל שלכם וממשיך להביא לכם בשורות טובות.

 

 

טלה

כוכבים רבים נמצאים במפה במיקום העוסק ביחסים התוך משפחתיים שלכם ובעיקר עם   אלה התלויים בכם. נראה שנושא זה מעסיק אתכם במיוחד ואכן יש לכם יכולת לטפל בנושאים משפחתיים שכבר מזמן הטרידו אתכם. במידה ואתם עדיין בחוסר מנוחה מומלץ לכם לממש את עצמכם דרך יצירה. כוכב אוראנוס שמביא איתו שינויים משמעותיים נמצא בבית הכספים שלכם, עובדה שמצריכה מכם לנהוגכ בזהירות.

 

שור

הכוכב מארס שמביא עשייה מתוך לחץ, נמצא בבית משפחת המוצא שלכם ומפעיל נושאי משפחה שונים במסגרת בה אתם מתגוררים  ,  כך שנראה שזוהי תקופה מאוד לא פשוטה עבורכם ואתם יכולים למצוא את עצמכם מתעקשים מול הקרובים לכם בחיים עד שיבינו שאתם אכן פועלים לטובתם. ייתכן ולאחרונה נאלצתם לעשות שינויים שיעזרו לכם בהמשך,  בכל הקשור לנשיאה בנטל הכללי של המשפחה.

 

תאומים

הכוכב יופיטר שמביא איתו אופטימיות נמצא במקום שקשור ליחסים שלכם עם אנשים קרובים ולרצון שלכם לשהות במקום שמסב לכם נחת. זה הזמן לפנק את עצמכם כיוון שנראה שלא תמיד היו לכם תנאים טובים כפי שהם היום ולכן כדי לפצות את עצמכם, ולעיתים אתם  נוטים לבזבזנות יתר. מאחר וגם כוכב הפינוקים וונוס נמצא בבית הכספים שלכם, נצלו חודש זה לקניות שמאוד רציתם אותם.

 

סרטן

הכוכב מארס שמביא איתו פעולה נמצא בבית הכספים שלכם ולמעשה יישאר שם כל החודש הקרוב, כך שנראה שבתקופה זו תחוו תקופה של אירועים אישיים וחברתיים שיכולים לגרום לכם לעשות פעולות כלכליות רבות וחדשות המתבקשות מהנסיבות שהשתנו לאחרונה. יש לכם צורך לפנק וזה בדיוק הזמן שבו תוכלו לומר לעצמכם שהנה הגיע גם הזמן שלכם לממש הבטחות .

 

אריה

יום ההולדת המתקרב מגיע אליכם ביחד עם ביקור הכוכב מארס במזל שלכם ושגם יישאר שם במשך כל החודש הקרוב. יש לכם נטייה לעצור את הרגשות שלכם, אך נראה שבכל זאת אתם מבינים שנושא היחד בחייכם הוא משמעותי ביותר ואף יכול להכניס לחייכם זוויות ראיה ופרופורציות חדשות. מומלץ לכם לא לשתף אנשים שאינכם בוטחים בהם תקופה ארוכה והוכיחו את חברותם אליכם.   

 

בתולה

מבחינה אישית זוהי תקופה טובה לחזק את היחסים שלכם ביניכם לבין עצמכם וללמוד להקשיב לאני הפנימי שלכם שעכשיו יותר פעיל מתמיד ובעיקר בחלומות. ייתכן שמחצית מהדברים שאתם מתכננים לא ייצאו כרגע אל הפועל, בגלל העובדה שכוכב העשייה נמצא במקום שבו קשה לכם יותר לממש את עצמכם והצורך שלכם להיות בשליטה לא בהכרח יעזור לכם כרגע בתוכניותכם. חכו עוד חודש !

 

מאזניים

מבחינה מקצועית אתם עומדים לקבל עזרה מאנשים קרובים אשר יסייעו בידיכם להבליט את כישרונותיכם. הכוכב וונוס שאחראי גם על האסתטיקה וגם על מערכות יחסים נמצא אצלכם בבית הקריירה, כך שנראה שבתקופה הקרובה אתם יכולים לקדם את עצמכם דרך קשרים בין אישיים. אתם נמצאים במקום הנכון וזה בדיוק הזמן שלכם לשווק את עצמכם על מנת שעוד ועוד אנשים יכירו אתכם.

 

עקרב

הכוכב מארס שהוא שליט הנוסף של המזל שלכם נמצא אצלכם בבית הקריירה וגורם לכם לעשייה ופעולה בנושא זה. במהלך כל החודש הקרוב תרגישו צורך לפעול ולהיות יצרניים ויצירתיים במיוחד. במידה ואתם מעוניינים זה בדיוק הזמן לתכנן ביקור וקפיצה קטנה למקום שיכול לעשות לכם טוב יותר עם עצמכם כמו חו"ל או בילוי נופש כאן בארץ למילוי המצברים האישיים והמשפחתיים.

 

קשת

בשבוע הקרוב יימצאו כוכבים רבים במקום בו אתם מרגישים שאתם רוצים להיות יותר בשליטה על כספים שמגיעים לכם ואתם מבינים שאתם חייבים לפעול בהתאם כיוון שאין לכם דרך אחרת. נראה שיהיו כאלה שיתנגדו וינסו לעכב את הכספים שאתם יודעים שמגיעים לכם ואשר הרווחתם אותם ביושר. במידה ולא תוותרו תצליחו לקבל את כל הסכומים המגיעים לכם ועוד יותר ממה שציפיתם.  

 

גדי

זוהי תקופה המתאימה לחיזוק מערכות היחסים האישיות שלכם כיוון שנראה שבצורך שלכם למשפחתיות ויחד, לא תמיד הקשבתם למה אנשים מצפים מכם והעדפתם לעשות כל דבר כפי שאתם מבינים שצריך לעשות ועל פי שיקול דעתכם הבלעדי. ולכן, בשבוע הקרוב מומלץ לכם לפעול לחיזוק היחסים האישיים שלכם ובכך לפעול לטובת היחסים באופן כללי ופחות לתת את הדעת בשלב הזה, עבור תועלתכם האישית.

 

דלי

אתם נמצאים היום בתקופה שהיא מאוד אינטנסיבית עבורכם ואתם נאלצים לעשות חשבונות נפש מאוד מהותיים. מצד אחד הכוכב אוראנוס שהוא אומנם הכוכב שלכם מקרין אליכם ומבקש מכם לעשות שינויים משמעותיים ומצד שני, לא תמיד אתם בשלים ומעוניינים בכך. זה הזמן לעבוד בשיתוף פעולה עם אנשים קרובים ולנסות להיות עם יותר אורך רוח במקומות שאתם חושבים שיהיה לכם נכון כך.

 

דגים

בחודש הקרוב יימצאו כוכבים רבים בבית המקושר עם יצירתיות וילדים קרובים אליכם. נראה ששעות ההשקעה הרבות שהיו לכם לא תמיד נשאו פרי ולעיתים אתם מרגישים מתוסכלים בשל כך. נסו לא לבוא בטענות לאף אחד כיוון שזה לא יעזור לכם מצד אחד ומצד שני – המשיכו להשקיע בקריירה האישית שלכם כיוון שזה בהחלט יכול להביא לכם את פריצת הדרך שאתם מייחלים לה.

 

כנסו לאתר לשיחה אישית  צילה שיר אלאסטרולוגית ויועצת זוגית מוסמכת,  וקבלו תחזית אסטרולוגיה חודשית, ASKme נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה  בטלפון ,072-3401003 שלוחה 28הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי