אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
דניאל רועה - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  14.5.15 – 8.5.15
צילום: FreeDigitalPhotos.net

דניאל רועה - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 14.5.15 – 8.5.15הורוסקופ


תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  14.5.15 – 8.5.15


 

שור  21.4-20.5   אתם ממשיכים ליהנות מנוכחותו של השמש ומכוכב מאדים הנמצאים במזל שלכם ומוסיפים לכם שפע של אנרגיה ומחיבור לעולם הפיזי. זהו השבוע האחרון לפני נסיגת כוכב מרקורי שבו תוכלו ליזום דברים חדשים ולחתום על מסמכים מבלי להסתכן ביותר מדי תקלות אפשריות. כניסת ונוס, שליטת המזל שלכם למזל סרטן משפר את היחסים עם סביבתכם הקרובה.

 

תאומים 21.5-21.6     משולש דיס הרמוני בין מרקורי הנמצא במזל שלכם ולבין כוכב שבתאי בבית הזוגית ונפטון מצביעים על תקשורת מאתגרת עם בן או בת הזוג, שותפים, סמכויות או הורים כבר בשישי שבת. תתקשו להניע דברים ויתכן יותר ריחוק עם אותם גורמים. כוכב מאדים אשר יכנס למזל שלכם כבר בשלישי יוסיף המון אנרגיה אך עלול להוסיף גם אלימות מילולית שלכם או כלפיכם.

 

סרטן   22.6-22.7      כניסת כוכב ונוס למזל שלכם, מזל סרטן עשוי להטיב עמכם מאוד בתחום הרומנטי והכלכלי. יכולת המשיכה שלכם תגדל בעקבות כניסת כוכב ונוס למזל סרטן, אנשים ירצו להיות במחיצתכם בזכות יכולת ההכלה והרגישות שלכם כמו כן אתם תיראו טוב יותר מהרגיל. בעבודה ובקריירה אתם במגמת השתפרות מה שיכול להביא גם יותר הכנסות. חברתית יש לכם יותר השפעה.

 

אריה  23.7-22.8      הירח הנמצא בבית היצירה שלכם יוצר משולש כוכבים הרמוני עם הכוכבים צדק ואוראנוס מה שמצביע על התגברות יכולת היצירה שלכם ואפשרות להגיע להכרה ולפרסום מהיר.היווצרות זווית הרמונית בין השמש שהוא שליט המזל שלכם לבין כוכב פלוטו מצביע על הצלחה בתחום המקצועי ובקריירה ואפשרות לבנות לטווח ארוך ולהצליח וגם להתאושש במהירות בכל משבר אם יעלה.

 

בתולה  23.8-22.9      כוכב מרקורי, שליט המזל שלכם הנמצא בבית הקריירה שלכם יצור בתחילת השבוע זווית מאתגרת לכוכב נפטון מה שמצביע על נטייה ליותר טעויות, בלבול ותמימות. כמו כן התקשורת עם בן או בת הזוג ושותפים למיניהם ועם סמכויות תתאפיין ביותר טעויות וקושי להבין את הצד השני. בזמן זה מומלץ להימנע מחתימות על חוזים והסכמים כי לא רואים את המציאות כמו שהיא באמת.

 

מאזניים  23.9-23.10     ונוס, שליטת המזל שלכם תכנס כבר בתחילת השבוע לבית הקריירה והמעמד שלכם מה שאומר שאתם מביעים את עצמכם דרך הקריירה ומתמקדים בה. היכולת להכיל ולהבין את הסובבים אתכם בעיקר אלו הקשורים לעבודה שלכם תגבר. סוף השבוע יהיה נעים יותר מבחינה חברתית ועם בן או בת הזוג. תהיו פופולאריים ואתם עשויים להיות מוזמנים לאירועים רבים.

 

עקרב   24.10-21.11      קשר רומנטי שחשבתם אותו למיוחד עלול להתגלות כמשהו אחר . אתם עלולים להרגיש שהאדם שחשבתם לאדם מיוחד בסך הכול לא אמין או מתחזה או שתגלו עליו דברים שהיו נסתרים. כניסת ונוס למזל סרטן השבוע עשוי לשפר את היחסים שלכם וליצור יותר אינטימיות וקרבה. מקצועית מצבכם עשוי לעלות מדרגה נוספת השבוע וכתוצאה מכך מצבכם הכלכלי עשוי להשתפר.

 

 

קשת 22.11-21.12      כוכב מרקורי הנמצא בבית הזוגיות והשותפויות שלכם יוצר זווית דיס הרמונית לכוכב נפטון מה שעלול להגביר את חוסר הבהירות מול בני זוג ושותפים וגם לשבש את התקשורת שלכם. השבוע אתם עלולים להזניח כל מיני דברים שקשורים לבית כמו תשלום חשבונות או תיקון של מכשיר חשמל או אחר. כניסת כוכב ונוס למזל סרטן עשוי לעזור לכם למשוך יותר כסף מלקוחות או מאנשים אחרים.

 

גדי  20.1 – 22.12      עם כניסתה של ונוס לבית הזוגיות והשותפויות שלכם אתם עשויים להרגיש שיפור ביחסים עם בן או בת הזוג והשותפים ורצון לבוא יותר אחד לקראת השני. בעבודה לעומת זאת יש נטייה ליותר בלבול וטעויות בתקשורת וגם נטייה ליותר תקלות טכניות ומול אנשים. חשוב להיזהר מהונאות בעיקר בסוף השבוע ולבדוק אם אתם קונים מוצר כלשהו. היחסים עם ילדיכם עשוי לעבור שדרוג.

 

דלי  21.1-18.2      לאחר שבוע שבו אתם ובן הזוג או השותף שלכם חוויתם קונפליקט תוכלו השבוע ליצור שיתוף פעולה ולקדם את הקריירה שלכם או לבוא לידי ביטוי בלי שזה יתנגש אחד בשני ולשתף פעולה בצורה הרמונית ביניכם. מבחינה כלכלית יש נטייה לעשות יותר טעויות במהלך השבוע או ליפול קורבן לתרמית ולכן שימו לב והיו ערניים. זמן טוב להשקיע בבית ולתחזק את כל מה שהוזנח לאחרונה.

 

דגים  19.2-20.3      כוכב נפטון, שליט המזל שלכם הנמצא במזל דגים יצור זווית דיס הרמונית לכוכב מרקורי מה שמצביע על נטייה ליותר תקלות בבית ובתקשורת עם הבית והמשפחה. חשוב שלא תזניחו דברים בקשר לבית על מנת שלא יהפכו לבעיות גדולות יותר. בעבודה אתם עשויים לקבל שפע של הצעות שיגיעו בעקבות ההצלחה של התקופה האחרונה. הצעות אלו עשויים לשפר את מצבכם הפיננסי.

 

טלה   21.3-20.4     אתם צוברים כוח ומעמדכם הציבורי מתחזק בעיקר בכל מה שקשור לקריירה. השמש ומאדים הנמצאים עדיין בבית הכספים והרכוש שלכם דוחפים אתכם לעשייה ולבניה של עתיד כלכלי טוב יותר. התקשורת עם סביבתכם הקרובה מעט מעורפלת ותתקשו להתנהל מול קרובי משפחה בעיקר בסוף השבוע הקרוב. אמנים ויוצרים יזכו להצלחה לקראת רביעי.

כנסו לאתר לקבלת תחזית אסטרולוגיה חודשית בשיחה אישית עם דניאל רועה- אסטרולוג בכיר והילר ,  ועם מומחים רבים נוספים. ASKme -  נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה בטלפון : 072-3401003 שלוחה 55

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי