אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .15.03.2020-21.03.2019

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .15.03.2020-21.03.2019


טיפ לילידי השבוע

בעוד כשבוע ייכנס מרקורי המזוהה עם תקשורת למזל שלכם וזו תהייה ההזדמנות שלכם להביע את תחושותיכם האמיתיות בנוגע לנושאים ששתקתם עליהם עד כה.

 

טלה

ארבעה כוכבים משמעותיים נמצאים בבית הקריירה שלכם וגורמים לכך שתהיו פעילים מהרגיל. הכוכב מארס שאחראי על עשייה ונותן את האנרגיה לכך, מאפשר לכם את היכולת לתכנן ולהבהיר את כוונותיכם בצורה רהוטה ומשמעותית, כך שתוכלו לגייס אחרים למטרותיכם.  זה הזמן לשווק את עצמכם כמה שיותר עד מנת שתוכלו לממש את השינויים שרציתם.

 

שור

בשלב זה של חייכם ולקראת החג המתקרב נראה שתאלצו להתפשר עם דעתם של הקרובים לכם ולא לעשות מה שאתם רוצים או מאמינים שהכי נכון לכם. ייתכן וגם לא תוכלו לומר את כל אשר עולה בדעתכם על מנת לא לפגוע ולמעשה יהיה זה הדבר הנכון ביותר כרגע, כיוון שלעיתים רבות אתם פוגעים באחרים כשאתם מדברים בצורה ישירה מדי.

 

 

תאומים

השמש בשמיים מספרת כי עכשיו אתם נמצאים בנקודה טובה מאוד בקריירה שלכם, גם אם הדבר גורם לכם לעיתים לדפיקות לב מואצות מהתרגשות. זה הזמן שלכם לבנות את עצמכם מבחינה מקצועית ונראה שאתם מאוד בשלים לכך והיכולת שלכם לדבר ולהשפיע נמצאת במיטבה בתחומי החיים החשובים לכם.אל תאפשרו לחוסר וודאות לעכב אתכם. 

 

 

סרטן

אתם נמצאים בנקודה משמעותית בחייכם שהיא בין הצורך והיכולת לשלב בין התוכניות שלכם בעבודה ובין הצורך לשלב גם את השותפים לכם בחיים למטרות אישיות ומקצועיות. קיים אצלכם הרבה חוסר ודאות לגבי איך וכיצד אתם צריכים לנהוג ומהי הדרך הנכונה עבורכם. זה הזמן לבקש עזרה  ולהפעיל קשרים על מנת לקדם את מטרותיכם הנוכחיות.

 

אריה

סטורן הכוכב שמביא אחריות ומודעות עומד להיכנס אליכם לבית הזוגיות והשותפויות עובדה שתגרום לכם להרבה חשבונות נפש כיוון שהפעם תעברו  שינוים משמעותיים בתחום זה. הגיע הזמן שלכם להרגיש שאתם משקיעים ואף עושים את הדבר הנכון. צעירים מכם במשפחה מאוד זקוקים לכם וחשוב מאוד שתתנו להם להרגיש שייכות.


בתולה

אתם נמצאים כחצי שנה לאחר יום ההולדת שלכם ולכן תקופה זו הופכת להיות מאוד משמעותית עבורכם ולמעשה בכל שנה בזמן הזה. אתם נמצאים בשלב שבו חשבונות הנפש שלכם נותנים לכם את הפתרונות כיצד להגיע למקומות הנכונים לכם. ייתכן שלא כולם יפרגנו לכם על האומץ שאתם מתנהלים בו – אך חשוב מאוד שתהיו קשובים בעיקר לעצמכם.

 

 

מאזניים

כוכבים רבים יושבים בבית המשפחה שלכם ולכן עכשיו זה הזמן לבנות לעצמכם תוכנית אישית כיצד לשפר את היחסים בבית ולעבוד לפי שלבים וסדרי עדיפויות נכונים. חשוב מאוד שלא תעמיסו על עצמכם יותר מדי כיוון שגם מבחינה בריאותית אתם נמצאים בתקופה יותר רגישה ולכן עומס יתר עלול להפיל אתכם לחולי.

 

 

עקרב

הכוכב וונוס מלך מערכות היחסים, נמצא בבית השותפויות שלכם וגורם לכך שנושא זה הופך להיות הנושא המרכזי בחייכם. נושאי זוגיות חשובים לכם כמו גם תחושת היחד והמגע האישי. לעיתים אתם מוותרים על עצמכם רק כדי שלא תישארו לבד. חשוב מאוד שתאמינו בעצמכם ולא תאבדו תקווה. התקופה אינה קלה, אך ההזדמנויות עדיין קיימות.  

 

 

קשת

הכוכב מארס שמביא איתו הרבה אנרגיה ועשייה נמצא בבית הכספים שלכם, כך שזהו זמן מצוין לתכנון יעדים ובדיקת הדרך הנכונה לעשייתם . סוף סוף כוכב סטורן שהביא לכם קשיים אישיים עומד לצאת מבית הכספים שלכם ואתם תרגישו הקלה בכל הקשור לתחום האישי והכלכלי. אל תחששו משינויים , זה בדיוק הזמן שלכם לבנות את עצמכם.

 

 

גדי

נראה שכל מה שקשור לאישיות הפנימית שלכם מעורר אצלכם עכשיו אי וודאות ולא בטוח שאתם מקבלים משוב חיובי על דעותיכם האישיות. אל תיגררו לויכוחים גם אם תרגישו שאתם לא נמצאים במקום הראשון אצל האנשים הקרובים לכם. זה הזמן שלכם להמשיך ולבנות את העתיד שלכם לפי התוכניות הראשוניות שלכם ולהצליח בהם.

 

 

דלי

בית הכספים שלכם מופעל על ידי שני כוכבים מאוד משמעותיים . האחד הוא נפטון שגורם לכך שלא תמיד תראו את הדברים באור הנכון והשני כוכב התקשורת שנכנס אצלכם לבית זה. חשוב שתבינו את כל ההתנהלות הכספית שלכם באור נוסף ותכינו את עצמכם לתקופות שלא תמיד תהיינה קלות עבורכם. זה הזמן לתכנון קפדני.

 

 

דגים

השמש בשמיים עדיין נמצאת במזל שלכם גורמת לכם לחוש שאתם יכולים להתחיל לפעול בכל תחום חיים בו תבחרו ואולם הפעם אתם חייבים לשתף גם את הקרובים לכם בתוכניותיכם ובעיקר בתחום הכספי הוא התחום הרגיש בשלב זה . חוסר היציבות בנושא זה עדיין משמעותי ולכן כדאי לכם לא לפעול בצורה שתסכן את כל תוכניותיכם.

 

 

 

כנסו לאתר לשיחה אישית  צילה שיר אלאסטרולוגית ויועצת זוגית מוסמכת,  וקבלו תחזית אסטרולוגיה חודשית, ASKme נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה  בטלפון ,072-3401003 שלוחה 28

 

 

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי