אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .16.09.18-22.09.2018


טיפ לילידי השבוע
מאחר והכוכב שלכם , מרקורי – האחראי על התקשורת, הגיע לבקר במזל שלכם מומלץ לכם לנצל אנרגיה זו כדי לנסות ולהשפיע על אחרים לגבי תוכניותיכם.

טלה
נושאי עבודה יהיו מאוד משמעותיים בשבוע זה למרות שזוהי תקופה של חגים ודווקא בשל החופש המצטבר, תוכלו לסגור ולעגל פינות. אל תתרגשו בכל פעם שההצלחה לא מגיעה כפי שאתם מצפים ומייחלים, כיוון שיש שני כוכבים מאוד משמעותיים בבית הקריירה שלכם שמצד אחד דוחפים אתכם למהפך , אף מצד שני גורמים לכם לקשיים והדברים אינם מגיעים אליכם בקלות כפי שהייתם מצפים.

שור
הכוכב שלכם המוכר בשמו וונוס שאחראי על מערכות יחסים וכספים, הגיע לבית הזוגיות והשותפויות ומביא בכנפיו רגעים של שמחה ופרגון אם במערכת הזוגית ואם במערכת המקצועית. גם כוכב יופיטר שמביא שפע ועדיין נמצא במזל עקרב, משפיע גם הוא על בית השותפויות שלכם, כך שנראה שזוהי תקופה מעולה להתחלות חדשות. זה הזמן לנסות להדק קשרים.

תאומים

נצלו את התקופה עד לסוף חודש דצמבר כדי לגבש לעצמכם תוכנית לקידום בעבודה . זה בדיוק הזמן שבו אתם יכולים ליהנות מפירות עשייתכם בגלל מעבר כוכב השפע בבית העבודה שלכם, ואם אתם עוד מתלבטים אם להישאר במקום הקבוע, או לשנות מקום, זה הזמן לקבל אומץ ולעשות את השינויים המתבקשים , כשלמעשה אתם כבר מנסים לעשות אותם מזה תקופה ארוכה.


סרטן
אתם עסוקים במלוא מובן המילה עם האנשים הקרובים אליכם בסביבת המגורים שלכם ושאיתם נאלצתם להתפשר בתוקף הנסיבות. ולמרות ההתפשרות שאינה נוחה לכם , נראה שאתם יכולים להתמודד עם כל נושא בהצלחה ולהגיע אל התוצאות המקוות. צפויים לכם שמחות בתוך המסגרת הביתית שלכם , כך שתוכלו להקדיש בחגים את הזמן הנבחר לקרובים לכם לשעות איכות.


אריה

בית הכספים שלכם עמוס לעייפה בכוכבים משמעותיים שלא מרפים מכם כדי שתאפשרו לבצע שינויים במצבכם הכלכלי , כך שיאפשרו לכם לחיות את חייכם כפי שבאמת הייתם רוצים. המשפחה מנסה לעזור לכם, אך לעיתים קצרה ידם מלהושיע ואין לכם ברירה אלא לסמוך על עצמכם. הכוכב מארס שנמצא בבית השותפויות שלכם עלול לגרום לכם להיות קצרי רוח ולהיגרר למריבות.

בתולה

זהו חודש יום ההולדת שלכם ועל כן, זוהי תקופה אינטנסיבית למדי בה על כל אחד מכם למצוא את הנישה המתאימה לו לחיים. ואולם, מנגד נמצא הכוכב נפטון שביכולת הפנימית שלו הוא מערפל את יכולת החשיבה וההחלטה ולא נותן לכם להיות אובייקטיביים בחשיבה. נסו לחכות עוד זמן ולא להגיע כרגע להחלטות משמעותיות, עד אשר תיוועצו עם אנשי מקצוע מתאימים.

מאזניים
אתם נמצאים חודש לפני יום ההולדת שלכם ותקופה זו מצטלבת עם תקופת החגים ועל כן היא תקופה מאוד משמעותית שיש בה החלטות חשובות לצד חשבונות נפש קשים, כיוון שכל תת המודע שלכם פועל עכשיו. זה הזמן להגיע למסקנות ולא לחלק אותן עם כל אחד, כיוון שאנשים לא תמיד מפרגנים לכם ורואים רק את הצדדים שאתם מחצינים ופחות את הצדדים הרגישים שלכם.

עקרב

הכוכב וונוס שמשפיע על מערכות יחסים נמצא אצלכם במזל למשך כל החודש הקרוב. כוכב זה מרגיש מצוין במזל שלכם כיוון שאתם נותנים לו הרבה נופך של התחדשות, אהבה והתחלות מרגשות. ועל כן, נראה שבחודש הקרוב תוכלו ליהנות משפע של פינוקים שאנשים קרובים ימטירו עליכם. מעבר כוכב זה בשילוב עם כוכב השפע מלמדים על התחלה רגשית מסחררת.

קשת
היחסים הבין אישיים אינם מתנהלים בתקופה זו על מי מנוחות בגלל ביקור כוכבים משמעותיים בבית שהיכולת שלו להחצין את עצמו אינה יכולה לבלוט. אינכם יכולים לספר בפומבי מה אתם חושבים ולכן נראה שהמעשים שלכם אינם יכולים לבוא לידי ביטוי במקומות שאתם מצפים להם. גם הקשיים הכלכליים אינם מוסיפים לכם תחושה של בטחון ולכן זה הזמן לחכות ולא לנקוט בפעולות .

גדי
איכשהו למרות הקשיים שלכם אתם תמיד מסתדרים ושורדים ובסופו של דבר גם יוצאים מחוזקים. זה בדיוק הזמן הנכון עבורכם לקחת אחריות חדשה בכל תחום שתבחרו, כיוון שלמרות שהדברים אינם זורמים על מי מנוחות אתם תצליחו במטרות שלכם ולא תאפשרו לאחרים להשפיע עליכם במקום שלא תהיו שלמים איתו. מבחינה כספית תקופת החגים תהייה תקופה שקטה והשתדלו לשמר אותה ככזו.


דלי

הכוכב מארס שמביא איתו עשייה ותנועה נמצא אצלכם במזל למשך כל החודש הקרוב ולשם שינוי גם לא בנסיגה לאחר כל התקופה האחרונה. זה בדיוק הזמן הנכון עבורכם לשנס מותניים ולטייל במקומות חדשים ולא מוכרים. כוכב זה ייתן לכם את הכוח והעוצמה לעשות שינויים משמעותיים ולקחת יוזמה כפי שמתאים לכם , על מנת לצאת בפרויקטים חדשים.

דגים
אתם אנשים שנחשבים די חלקלקים בכל מערכת גלגל המזלות ולכן בתקופה זו של החגים תבוא יכולת זו לידי ביטוי, כיוון שעכשיו תצטרכו לגייס את כל תשומת הלב שלכם להיות בקשר טוב עם אנשים שחשובים לכם, אם אינכם רוצים להגיע איתם לידי עימות כיוון שידכם תצא על התחתונה. זה הזמן לעשיית חשבונות נפש שיעזרו לכם בהתמודדויות עתידיות.


-        התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. על מנת לדעת באופן אישי, יש לעשות מפה   אישית.

  • מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.


בברכה

צילה שיר אל
הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי