אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .21.10.18-27.10.2018

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .21.10.18-27.10.2018

טיפ לילידי השבוע

בשבוע הקרוב ייתכן ולא תרגישו במלואה את חדוות יום ההולדת, כיוון שאתם מרגישים שאתם רוצים לפרוץ דרך בחייכם, אך איכשהו הדברים זזים לאט ומקשים את דרככם.


טלה

נראה שאתם נכנסים למלכוד שבו היכולת שלכם לפעול אינה במיטבה ואתם בהחלט תלויים בצרכי האחרים בכל מה שאתם רוצים לעשות ועובדה זו עלולה לערער לכם את הביטחון העצמי שאתם כל כך עובדים עליו. גם היכולת שלכם להביע את עצמכם אינה במיטבה בחודש הקרוב וזאת בגלל העובדה שכוכב התקשורת נמצא במזל עקרב שהוא מזל סגור ומנוגד לאופייכם. חכו עוד כחודש ימים עד שתתחילו לבטא את רצונותיכם.  


שור

אתם נמצאים בתקופה מאוד לא פשוטה עבורכם כיוון שאתם בהתלבטות לגבי דרך והמשך חייכם בכל נושא השותפויות והזוגיות. נראה שהייתם עסוקים במימוש התוכניות המקצועיות שלכם ולא נתתם מספיק דגש בכל הקורה ביחסים האישיים שלכם ולכן עכשיו זה הזמן לפתוח נושא זה בחייכם, כדי לבדוק מהי הדרך המתאימה לכם להמשך. אל תהססו כי הזמן שלכם אוזל וחלון ההזדמנויות מתקצר והולך לגבי התחלות חדשות.


תאומים

כל התחום הקשור לעבודה וליכולת שלכם לבסס את עצמכם בתחום הזה עובר שינוי מאוד משמעותי עבורכם. אלה מכם ששינו מקום עבודה לאחרונה יכולים להרשות לעצמכם לחייך כיוון שנראה שהשקעתם עבודה לא מעטה ביכולת שלכם להראות את היכולות האמיתיות שלכם. אלה הסמוכים אליכם ייהנו עד מאוד ממה שיש לכם להציע להם ולקידום התחום הכלכלי והמקצועי שלכם.


סרטן

אנשים הסמוכים לכם במעגל הראשון של חייכם יעזרו לכם בכל מה שתבקשו מהם כיוון שיש לכם יכולת אישית מאוד גבוהה לבטא את עצמכם. כל התחום הבין אישי עובר אצלכם מהפך ונראה שתפיסת עולמכם השתנתה ועכשיו אתם רואים את החיים בצורה אחרת ממה שראיתם עד היום ובהתאם לכך אתם מתנהלים. השינויים העיקריים השבוע יהיו בדרך ההתנהלות שלכם מול אלה התלויים בכם מבחינה כלכלית.


אריה

בשבוע הקרוב תהיו עסוקים בענייני בית ומשפחה וזאת לאחר שתקופה ארוכה הייתם עסוקים בתוכניות האישיות שלכם ופחות השקעתם זמן ואנרגיה בכל הנדרש לשיפור יחסים.  ייתכן והדברים ייעשו תחת לחץ – ולכן, מומלץ לכם להיות יותר סבלניים ולא לנסות לממש תוכניות מהר מדי , רק בגלל הדחף לסיים מה שחשוב לכם. זה עדיין אינו הזמן לבצע, אלא רק לתכנן מהלכים משמעותיים שבעוד חודש יתחילו לצאת אל הפועל.


בתולה

אתם נהנים ממעברו של כוכב השפע יופיטר בבית המקושר עם לימודים שחביבים עליכם ועם יחסים עם אנשים קרובים שאינם בהכרח בקשר דם איתכם. אין לכם צורך ורצון להתעסק בדברים שאינם פרקטיים ולכן אתם דורשים מעצמכם ואף מהסביבה הקרובה להיות יותר אסרטיביים בכל הנוגע לתהליכי קבלת החלטות. זה הזמן שלכם לקדם את יחסי הצבור שלכם דרך יחסי אנוש .


מאזניים

מאחר וכוכב מרקורי שהוא כוכב התקשורת נמצא עכשיו בבית הכספים שלכם, נראה שזה בדיוק המקום בו עליכם להיזהר ולא לעשות טעויות כלכליות. למרות הצורך שלכם לבלות וליהנות, הרי שנראה שזה הזמן ליד פנימית מרסנת על מנת שלא תוציאו יותר ממה שאתם צריכים. זה הזמן המתאים עבורכם לקבל ייעוץ במערכת המשפחתית ולחזק את הקשרים במקומות שעדיין זקוקים לכך.


עקרב

בשבוע הקרוב מצטרף אל הכוכב מרקורי שאחראי על התקשורת גם הכוכב וונוס שנמצא עכשיו בנסיגה ואחראי על מערכות יחסים. אתם בתקופה מאוד טעונה כשאינכם מרגישים בטחון בדרך חייכם ואינכם מקבלים חיזוקים מאנשים קרובים שחשובים לכם. בעוד כחודש הכול יעבור והחיים שלכם לאחר תקופת יום ההולדת יגיעו למצב שתרגישו שעברתם את מסלול המכשולים.


קשת

הכוכב מרקורי שאחראי על מחשבות ותפיסת עולם נמצא אצלכם כרגע בבית תת ההכרה ולכן אתם חווים חוסר שקט כמעט קיצוני. ייתכן שאתם לא ישנים טוב בלילה ומחשבות שאין לכם שליטה עליהם מפריעות לכם להירגע ואף לחשוב בצורה צלולה לגבי המשך עתידכם האישי והמקצועי. אין לכם ברירה אלא להתמודד עם המציאות כמו שהיא ולזרום עם הנסיבות , עד לאחר תקופת יום ההולדת שלכם.


גדי

הכוכב וונוס האחראי על מערכות יחסים נמצא כרגע בנסיגה במקום המקושר עם נושא מאוד משמעותי עבורכם והוא כיצד אתם משווקים את עצמכם מבחינה חברתית ומה אנשים חושבים עליכם. ביחד עם הכוכב סטורן שגורם ללקיחת ארחיות ונמצא אצלכם כבר כשנה ,  הרי שאלה הם מצבים שמעלים מחדש את מחשבותיכם לגבי מהי דרך ההתנהלות הנכונה בחיים שלכם וכיצד אתם צריכים להתנהג על מנת להרגיש טוב עם עצמכם.


דלי

זהו זמן משמעותי בחייכם בו אינכם מוכנים לקבל ביקורת מאף אחד, אלא צריכים להתמודד עם הכל לבד , להבין ולחשוב כיצד אתם צריכים להמשיך ולעבוד על התדמית המקצועית שלכם ובעיקר מול מי. ייתכן שישנם אנשים שאינם חושבים בדיוק כמוכם ואתם נוטים לומר את דעתכם בצורה שאינה משתמעת לשתי פנים, עובדה שיכולה לקומם עליכם את הקרובים לכם.


דגים

הכוכב סטורן שולט כרגע במקום שגורם לכם לחשבונות נפש לא פשוטים עם אנשים קרובים ובעיקר עם המקום החברתי שבו אתם נמצאים. נראה שפעמים רבות אין לכם צורך או חשק להשקיע ביחסים ואתם אף דוחים את אלה שמנסים להתקרב אליכם. ואולם, עליכם לחשוב פעמיים לפני שאתם מחליטים החלטות חברתיות, כי בסופו של דבר כאשר אתם נותנים לפחדים לנהל אתכם, תפסידו את ההתקדמות שהייתם מצפים לה.
* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

  אסטרולוגית.

  
הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי