אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .22.07.18-28.07.2018

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .22.07.18-28.07.2018

טיפ לילידי השבוע

מומלץ לילידי המזל להיות ערניים יותר במוצא פיכם, כיוון שכוכב התקשורת מרקורי נכנס לנסיגה במזל שלכם ואתם בתקופת יום הולדת שהיא תקופה רגישה ממילא.


טלה

כוכבים רבים נמצאים אצלכם בבית היצירה והתחביבים ונראה שנושא זה מעסיק אתכם במיוחד  ואתם מוצאים שיש לכם יכולת לטפל בנושאים רבים בתחומי חייכם דרך יצירתיות חדשה שמצאתם לעצמכם. במידה ואתם עדיין בחוסר מנוחה מומלץ לכם לנסות לעניין אנשים אחרים שיעזרו לכם בפיתוח הנושאים החשובים לכם. אל תשכחו צעירים מכם שזקוקים לכם לזמן איכות .


שור

הכוכב יופיטר שמביא הזדמנויות נמצא בבית השותפויות שלכם כך שלמרות שאתם חווים התחלות חדשות חשוב מאוד שלא תאבדו את הפרופורציה ותבחנו כל דבר לעומק והאם הוא נכון לכם. אתם יכולים למצוא את עצמכם מתעמתים עם השותפים לכם בחיים או בעסקים עד שיבינו שאתם אכן פועלים לטובתם. נראה שאתם צודקים בדרך ראיית חייכם החדשה שגורמת לכם להתנהל אחרת.


תאומים

הכוכב וונוס שאחראי על יחסים, נמצא בבית המשפחה הגרעינית שלכם כך שזה הזמן לאחות קשיים שונים שהתעוררו. זה הזמן לפתור אותם ולצפות ליחסים הרבה יותר טובים מכפי שיכולתם לצפות. חשוב שתפנקו את עצמכם והמשפחה בחוויה משותפת כלשהי שתעזור לגיבוש. זה חשוב כיוון שלא תמיד היו לכם תנאים טובים כפי שהם היום ולכן פעמים רבות הייתה לכם תחושת חסך שהגיע הזמן למוסס אותה.


סרטן

הכוכב וונוס שאחראי על יחסים נמצא במקום המקושר עם הסביבה הקרובה שלכם ואכן נראה שהמזל שלכם עומד להשתנות בתחום זה. היחסים שלכם ישודרגו לטובה וסוף סוף תוכלו להגיד שאנשים שרציתם בטובתם מאושרים מהיחס שהם מקבלים מכם וגם אתם זוכים לעדנה בהערכה שיש כלפיכם לאחר תקופה מאוד ארוכה שהייתם צריכים להילחם עבור כל דבר ובמיוחד מבחינת קריירה וכספים.אריה

יום ההולדת המתקרב מגיע אליכם בסימן שתי עובדות משמעותיות. האחת שכוכב מארס מבצע אצלכם את תהליך הנסיגה במהלך כל חודש היום ההולדת ובמקביל גם כוכב התקשורת נמצא בנסיגה במזל שלכם למשך כל החודש הקרוב. שילוב שני כוכבים אלה במזל שלכם יוצר אינטנסיביות גבוהה מאוד ולא בטוח שתוכלו לעצור את מוצא פיכם בכל הקשור להתנהלות שלכם מול האחרים.


בתולה

מבחינה אישית זוהי תקופה טובה יותר להתחבר לצרכים הפנימיים שלכם. נראה שנושאים תת הכרתיים פורצים כרגע במלוא עוזם ויש לכם יכולת להבין דברים שעד היום הדחקתם ולפתור אותם. כל זה בתנאי שתהיו מוכנים להיפתח למודעות ולכל מה שהחברה מצפה מכם שתפעלו על מנת להוכיח ולחזק את עצמכם. וונוס מלכת האהבה תהיה החודש במזל שלכם ולכן נושאים רגשיים יצליחו ותרגישו אהובים.


מאזניים

מבחינה חברתית אתם נמצאים באחד השיאים שלכם ואנשים נמשכים אליכם כיוון שאתם גם יודעים לבטא את עצמכם בדרך נעימה. אתם עומדים לקבל עזרה מאנשים קרובים אשר יסייעו בידיכם להבליט את כישרונותיכם. הכוכב וונוס שאחראי גם על מערכות יחסים נמצא אצלכם בבית תת המודע כך שזה הזמן להשאיר את רגשותיכם ולא להחצין בגלוי רגשות ולא לצאת בהצהרות פומביות.


עקרב

הכוכב מארס שהוא השליט של המזל שלכם נמצא אצלכם בנסיגה בבית המשפחה הגרעינית. משמעות עובדה זו היא כי תקבלו את הכוחות הנדרשים על מנת לפעול בכל התחומים החשובים לכם. כמו כן, גם בית הקריירה שלכם מופעל בפרק זמן זה כך שנראה שיש לכם יכולות לשלב בין הצורך שלכם לפעול למען המשפחה וגם למען העתיד המקצועי שלכם . נראה שתצליחו.


קשת

בתקופה הקרובה עדיין נמצא בביקור בבית תת ההכרה שלכם הכוכב יופיטר ולכן ייתכן שהחלומות שלכם יהיו פעילים יותר ולעיתים עד כדי אגרסיביות וזאת בגלל העובדה שהרבה מתח פנימי מחכה להשתחרר אצלכם ועדיין אינכם יודעים כיצד עושים זאת. התקופה קשה עבורכם כיוון שהיא דורשת מכם התכנסות פנימה ונבירה בעמקי נשמתכם בעוד שאתם מאוד שואפים לפרוץ את הגבולות וללכת קדימה.


גדי

זוהי תקופה מתאימה לחיזוק מערכות היחסים החברתיות שלכם כיוון שנראה שבצורך שלכם ללכת קדימה בחיפוש מהות ומשמעות בחייכם, לא תמיד הקשבתם למה אנשים מצפים מכם והעדפתם לעשות כל דבר כפי שאתם מבינים שצריך לעשות. הכוכב סטורן שהוא גם הכוכב המזוהה איתכם נמצא במזל שלכם וגורם לכם להרגיש שהכול יותר קשה לביצוע , אך בהחלט אפשרי.דלי

זוהי תקופה מאוד מעניינת ומשמעותית עבורכם בגלל העובדה שאתם גם נמצאים במחצית השנה הנומרולוגית שלכם ועובדה זו מביאה איתה באופן טבעי חשבונות נפש רבים. זה הזמן לחשוב איך אתם קשובים לעצמכם ופחות לאחרים. הכוכב מארס עדיין נמצא בנסיגה במזל שלכם כך שמצד אחד יש לכם יכולות לפרוץ קדימה בכוח רב, אך מצד השני מערכת העצבים שלכם עלולה להיות רגישה יותר.


דגים

בחודש הקרוב ייכנס הכוכב מרקורי לנסיגה בבית העבודה והבריאות שלכם. עובדה שאומרת שמצד אחד יהיה לכם הרבה מאוד עבודה לעשותה, אך מצד שני במידה ולא תקשיבו לגוף שלכם תאבדו אנרגיה רבה. זה בדיוק הזמן להקשיב לעצמכם , לגוף ולאני הפנימי שלכם ולא לסחוט את עצמכם יתר על המידה. כוכב וונוס שמביא איתו נחמדות נמצא בבית השותפויות שלכם כך שצפויים לכם ימים משמחים.

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

  אסטרולוגית.

  
הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי