אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .27.10.19-2.11.2019

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .27.10.19-2.11.2019

 

 

טיפ לילידי השבוע

ילידי שבוע יום ההולדת יכולים מהשבוע להיפתח להתחלות חדשות ואיטיות מבחינתכם בגלל כניסתו של הכוכב התקשורת לתהליך מבלבל עקב נסיגתו בבית הכספים שלכם.     


טלה

הכוכב אוראנוס שמביא איתו צורך בשינויים מהירים ומיידיים נמצא בבית הכספים שלכם  וגורם לכם לרצות לשנות את סגנון חייכם מבחינה כלכלית מהקצה לקצה. תחום נוסף ומאוד משמעותי הוא הצורך שלכם להוכיח את יכולותיכם בתחומים שבהם כל כך רציתם להרשים את הקרובים לכם, אך איכשהו הדבר לא תמיד עלה בידכם. אל תרשו לעימותים להסיט אתכם מתוכניותיכם המקוריות. 


שור

ייתכן ובעקבות אירועים שונים תאלצו להיכנס לעימותים לא רצויים עם אנשים קרובים לכם ובעיקר בגלל חוסר תיאום ציפיות לגבי תחומי החיים השונים. זה הזמן שלכם להרגיע את האחרים ולבקש מהם שיסמכו עליכם ועל החלטותיכם. כוכב אוראנוס שמביא איתו שינויים נמצא אצלכם בבית הקריירה ודורש מכם לעשות שינויים. במידה ותסכימו לשינוי ולא תפחדו מהעתיד, תוכלו להצליח במטרותיכם. 


תאומים

כוכבים משמעותיים במפה האישית שלכם נמצאים בבית העבודה, כולל כוכב התקשורת שהוא הכוכב שלכם, אך נכנס לנסיגה. זה הזמן הנכון להשקיע את מלוא יכולתכם וכוחכם על מנת להוכיח את  עצמכם ולהראות לממונים עליכם שההשקעה והאמון שהם נתנו בכם לא היה לשווא. עד לסוף השנה האזרחית, נמצא כוכב השפע המוכר בשמו יופיטר בבית השותפויות שלכם, ויביא לכם פרגון משמעותי. 


סרטן

הכוכב יופיטר המביא הזדמנויות נמצא השבוע ולמעשה עד לסוף השנה בבית העבודה שלכם, כך שיהיו מצבים בהם תרגישו שאתם מעוניינים להשקיע הרבה אנרגיה בעבודה כדי להביא את הנוכחים בה , למצב של גיבוש יוצא מהרגיל. לעומת זאת, ייתכן ויהיו מצבים לא קלים במשפחה הגרעינית שלכם, שיאלצו אתכם להתמודד עם עובדות ותנאי חיים חדשים בכל הנוגע ליחסים בין אישיים ולשותפויות בחייכם.


אריה

הכוכב מארס שמביא איתו עשייה ואנרגיה יימצא במשך החודש הקרוב בבית המקושר עם העשייה והיכולת שלכם ליצור שותפויות עם הסביבה הקרובה לכם. נראה שאתם צריכים לבדוק את עצמכם מחדש גם בכל הנוגע להתנהלות הכלכלית שלכם ובהחלט נראה שאתם צריכים לשנס מותניים לעבודה קשה ולא להרשות לעצמכם לבזבז כפי שהייתם רוצים באמת. לא בטוח כלל וכלל, שאתם רואים נכון את המצב מבחינה כספית. 


בתולה

נראה שאתם מאוד עסוקים בבדיקה וחקירה מעמיקה של אנשים שנמצאים בסביבת המגורים הטבעית שלכם וחשוב לכם להיות בשליטה על חייהם דרך העובדה שלעיתים אתם מתנהגים בדרך שתגרום להם לחשוב שהנה אתם באמת דואגים ורוצים לעזור. בדקו עם עצמכם מהם המטרות האמיתיות שלכם ואל תתנו לעצמכם ליפול עד לסיום נסיגת כוכב התקשורת, למקומות שבהם אתם עושים דברים לא מתוך התכוונות אמיתית.


מאזניים

לאחר תקופה של חוסר יציבות כלכלית נראה שעכשיו הגיע הזמן שלכם להתחיל ליהנות מההשקעה שהשקעתם לאחרונה בקידום עצמכם מבחינה מקצועית. דעתכם תישמע בצורה מאוד משמעותית על ידי אנשים קרובים שההערכה שלהם מאוד חשובה לכם ובכך תוכלו לפתוח דף חדש. אתם עסוקים עם המשפחה הקרובה וזה מצוין עבורכם, כיון שעובדה זו ממלאה אתכם אנרגטית.


עקרב

הכוכב מרקורי האחראי על התקשורת נמצא במזל שלכם וגורם לכם לחשיבה מעמיקה במיוחד. כמו כן, במשך כל החודש הקרוב יהיה כוכב זה בנסיגה וייתן לכם את ההזדמנות להבין ולהפנים דברים. זה הזמן הנכון להשמיע את דעתכם במקומות שבהם חשוב לכם מאוד להישמע אמינים ובעלי אמירה אישית. מומלץ לכם ליצור לעצמכם פתח להזדמנויות חדשות בעזרת כוכב אוראנוס ששובר לכם דפוסים התנהגות ישנים.


קשת

הכוכב פלוטו שמביא מהפכים משמעותיים נמצא אצלכם בבית הכספים לצד הכוכב סטורן שמביא איתו עיכובים ואתם מתחילים לחשוב ואף לדאוג שמא אתם לא פועלים נכון, עובדה שגורמת לכם לנסות ולהחזיק את הכספים קרוב יותר אליכם ולא לפזר. אתם מתחילים להרגיש בתסמונת טרום יום ההולדת ואין לכם רצון או חשק לעשות שום דבר ורוצים שכולם יניחו לכם ולא יטרידו את מנוחתכם. 


גדי

אתם עוברים שינויים משמעותיים כבר תקופה ארוכה ולכן אתם יכולים להרשות לעצמכם ליהנות עם מעבר השמש בשמיים וכוכב התקשורת בבית המעמד החברתי שלכם, למרות שהוא יהיה בנסיגה במקום זה. זה הזמן שלכם להשקיע מחשבה כיצד אתם רוצים לבנות את עצמכם ואת עתידכם מבחינה חברתית ולעשות זאת בצורה יצירתית וייחודית. במקומות שאתם מרגישים תקיעות, מומלץ לזרום עם הקיים עד שדברים ישתחררו


דלי

השמש בשמיים בנוסף לכוכבים נוספים כמו וונוס מלכת היחסים הבין אישיים וכוכב מרקורי האחראי על התקשורת - כולם נמצאים ביחד בבית הקריירה שלכם. עובדה זו מקצינה ומעצימה את כל מה שמתרחש מבחינת יחסים בין אישיים ויכולה להביא את הקריירה שלכם לנקודת על חזור. היו מאוד ממוקדים ומדויקים בתוכניותיכם, כדי שלא תפעלו בצורה שבה תזיקו לעצמכם בהמשך.  


דגים

אתם חשים בצורך להתעוררות חברתית ומתכוונים לערוך נסיעות מעבר לים מכיוון שהמקום המפעיל את חו"ל , מאוד מופעל אצלכם. הנסיעות העתידיות שלכם תהיינה מוצלחות ואל תחששו לחרוג מהתוכנית הראשונית שלכם והיא לפרגן לעצמכם עשייה שמזמן רציתם לעשות ועד היום תמיד דחיתם. נראה שכל ההתנהלות החדשה שלכם תראה לאחרים צדדים נוספים באישיותכם, שיגרמו להם לראות אתכם באור חדש. * מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

   אסטרולוגית.

   
הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי