אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .28.04.19-4.05.2019

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .28.04.19-4.05.2019

 

טיפ לילידי  מזל השבוע

הכוכב מרקורי המוכר ככוכב התקשורת , נמצא השבוע במקום המקושר עם תת המודע ולכן יש לכם יכולות גבוהות מהרגיל להבין את האני הפנימי שלכם.  


טלה

זהו שבוע מאוד משמעותי מבחינה כלכלית מאחר וכוכבים מאתגרים נמצאים בבית הכספים שלכם. נראה שחשוב לכם להחליט ולפעול מיידית מבחינה כספית ולכן אין לכם סבלנות לחכות ולבדוק עד כמה הדברים שאתם מתכננים נכונים לעשייה , בפרק זמן זה של חייכם. תקשורת טובה עם הסביבה הקרובה תעזור לכם בפתרון ההתלבטויות שלכם ולכן חשוב מאוד להתייעץ.  


שור

בחודש הקרוב יימצא כוכב הפעולה, מארס בבית הכספים שלכם ולכן, נראה שתהייה לכם התעסקות אינטנסיבית בהיבט הכלכלי. חשוב מאוד שתהיו שלמים עם כל עשייה שלכם ועוד יותר חשוב, לבצע כל תוכנית תחת עינו הקפדנית של איש מקצוע שינחה אתכם בדרך הנכונה. תכננו עכשיו ובדקו את כל הפרטים , ובעוד כחודש יהיה הזמן הנכון לממש את תוכניותיכם.


תאומים

הכוכב מארס שנמצא החודש במזל שלכם יכול לעזור לכם השבוע להיות יותר אסרטיביים בקשרים שלכם עם אנשים קרובים לכם. עובדה זו תקרב ביניכם לבינם, עד כדי כך שתוכלו לבקש מה שאתם רוצים ובגלל הצורך לרצות אתכם, יהיה להם קשה לסרב לכם. ייתכן שאת תוכניותיכם לא תוכלו לממש השבוע ולכן חשוב שתהיו מקושרים יותר עם אנשים שיכולים לעזור ולהועיל לכם.   


סרטן

הכוכב וונוס האחראי על מערכות יחסים נמצא אצלכם בבית המקושר עם הקריירה ולכן זה הזמן הנכון לחזק תחום זה. אתם מוערכים על ידי הסביבה שלכם על עשייתכם ועל היכולת שלכם לסיים פרויקטים בהצלחה רבה. נצלו את יכולת הביטוי שלכם להבהיר את עצמכם כפי אתם רוצים שיבינו אתכם. ייתכן ותיקלעו למריבות פה ושם, אך חשוב שתממשו את עצמכם במלוא מובן המילה.


אריה

זוהי תקופה טובה ובונה מבחינה מקצועית בגלל ביקור השמש בבית הקריירה שלכם.  נכון שעדיין אתם חווים תקופות קשות מדי פעם ובמיוחד אלה מכם שנולדו בתחילת  המזל, אך ביחד עם כך תודו שהיו לכם גם הזדמנויות טובות להתחלות חדשות בשנה האחרונה. השבוע יהיה נכון עבורכם לנסות ולפרוץ את התחום המקצועי בכל הדרך שתקדם אתכם.


בתולה

השבוע יהיה טוב עבורכם לקדם את עצמכם מבחינה מקצועית מאחר והכוכב מארס שמביא עשייה מבקר אצלכם בבית הקריירה. חברים שמכירים אתכם דרך העבודה, יעזרו לכם לקדם את עצמכם להגיע למקום שמאוד הייתם רוצים להיות שם. זה בדיוק הזמן להקשיב לאינטואיציה שלכם, בכל פעם שאתם רוצים לקבל רעיון או עצה מקורית שתעזור לכם בפתרון בעיות.


מאזניים

בחודש הקרוב חשוב מאוד שתנסו להרחיב את אופקיכם ואת תפיסת עולמכם בנוגע למה שקורה לכם בחיים. בהחלט ייתכן שהאירועים שיקרו בחייכם יהיו כאלה שיכריחו אתכם להבין גם את המניעים של אחרים הקרובים לכם ואת דרך התנהלותם בדרך כזו שתוכלו לעזור לעצמכם ולהם בביצוע מטרותיכם ולהביא אותם ואת עצמכם לסיפוק, הגשמה ועשיית דברים שתיכננתם.


עקרב

הכוכב יופיטר  שמביא הצלחה ושפע נמצא אצלכם בבית הכספים עובדה שמלמדת על כך שזוהי תקופה מאוד טובה עבורכם לממש את עצמכם ולהתחיל לתכנן לעצמכם תוכניות לעתיד. האנרגיה שאתם משדרים בזמן הזה היא זו אשר תמגנט אליכם את האחרים. ייתכן שכלכלית עדיין אינכם מסודרים, אך נראה שאתם בונים את עצמכם בדרך הנכונה ממחצית השנה שלאחר יום הולדתכם.


קשת

הכוכב סטורן שנמצא בבית הכספים שלכם גורם לכם לקחת אחריות על חייכם ולעיתים קרובות אתם מרגישים שקשה לכם עם כך. ובכל זאת לא מתאים לכם להתייאש כי אתם מזל של לוחמים ואופטימיים והדברים בסופו של דבר מסתדרים עבורכם על הצד הטוב ביותר. מומלץ לכם לנסוע למקום כלשהו על מנת לעזור לעצמכם לצאת מהשגרה ולהיטען באנרגיות חיוביות.


גדי

בחודש הקרוב יהיה הכוכב מארס שמביא עשייה בבית העבודה והבריאות שלכם ויגרום לכך שלא תוכלו להישאר אדישים לנסיבות חייכם הנוכחיות ותהיו אסירי תודה לאלה שיעזרו לכם בתקופה הקרובה להסתדר בעבודה. העומס רב מדי ואתם מתעייפים מאוד. הרשו לעצמכם הפעם לא ללחוץ ולא לנסות לדחוף יעדים, אלא לזרום עם הנסיבות


דלי

נראה שנושאי משפחה מאוד מטרידים אתכם כיוון שהשמש בשמיים נמצאת בבית המעגל הראשון של חייכם ועובדה זו לא יכולה להשאיר אתכם אדישים לצרכים של אנשים קרובים לכם. זה בדיוק הזמן לבדוק את היכולת שלכם לעבוד ולהיות בשותפות אישית ומשפחתית עם אנשים אחרים שאינם בהכרח קרובים, אך אתם חייבים להיות איתם בקשר טוב, בגלל היכולת שלהם לעזור לכם.


דגים

יש לכם תחושה לא קלה שהסביבה הקרובה תובענית מדי עבורכם כיוון שבאים אליכם בדרישות שלדעתכם מוגזמות. מבחינתכם אתם עושים הכל באמונה שלמה ומתוך ידיעה שזה המקסימום שניתן לעשות עבור אנשים קרובים והנה אתם שומעים תלונות שלדעתכם מאוד לא מוצדקות. מומלץ לכם להקשיב לדעתם של היקרים לכם, כיוון שבהחלט ייתכן שיש צדק והגיון בפיהם.  • מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק

  • מומלץ לעשות מפה אישית אסטרולוגית על מנת לקבל תמונה מפורטת
הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי