אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .31.03.19-06.04.2019

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .31.03.19-06.04.2019

 

טיפ לילידי השבוע

אתם עומדים בפני שבוע שבו תחושו בצורך להתבודד ושאין לכם צורך ורצון לשתף אף אחד מהקרובים לכם בתוכניותיכם האישיות ואף במחשבותיכם.


טלה

בחודש הקרוב נמצא הכוכב וונוס שאחראי על מערכות יחסים במקום המקושר עם תת המודע שלכם ולכן לא נראה שתוכלו להיות בקשר קרוב עם הקרובים לכם כיוון שתרצו להיות לבד ועם חשבונות הנפש שאתם עושים לאחרונה עם עצמכם. בנוסף, נראה שגם הרצון שלכם לתקשורת יהיה פחות מבדרך כלל, ואתם נמצאים בזמן שבו אתם מעבדים את המחשבות שלכם ובונים לעצמכם סדרי עדיפויות חדשים.


שור

הכוכב מרקורי שמאופיין על ידי תקשורת נמצא בבית החברים והחברה שלכם ונראה שזהו בדיוק הזמן בו תוכלו לבטא את עצמכם בצורה מאוד משמעותית ואף להגיד דברים שעד עכשיו לא הרגשתם בנוח לומר אותם. זה בדיוק גם הזמן הנכון עבורכם להתעמת עם אלה שחושבים שאתם לוקחים לעצמכם את הבמה ומנסים לקחת מהם את תשומת הלב. בתקופה הזו מומלץ לכם להיות יותר קשובים לאני הפנימי שלכם.


תאומים

אתם נמצאים בתקופה שהיא מאוד משמעותית עבורכם בגלל העובדה שכוכב השפע יופיטר  עומד לבצע את נסיגתו בבית השותפיות שלכם וכבר עכשיו אתם מרגישים אינטנסיביות בנושא. מבחינה חברתית זוהי תקופה טובה מאוד עבורכם ואתם מוערכים על כל הפעילות שלכם , אך מצד שני פעילות זו גובה מכם את המחיר האישי ונראה שהשותפים לכם מעבירים עליכם ביקורת ומחכים שתשתנו בהתאם.


סרטן

כל הנושא המקצועי עולה עכשיו על הפרק ואתם מנסים לתת את המקסימום מעצמכם על מנת להדביק תחומים שעד היום התמהמהתם מלעסוק בהם, כיוון שהחיים לקחו אתכם לכיוונים אחרים. זה בהחלט הזמן לדרוש מעצמכם להשקיע בעבודה ולהשלים את החסר. אל תנסו לדחוק בעצמכם כיוון שיש לכם את היכולת לחזור במלוא האנרגיה. מומלץ לכם לנוח במקצת ולא לעבוד מעבר ליכולותיכם.


אריה

תפיסת העולם שלכם תמיד שונה מהמקובל ואתם פועלים בהתאם לנוחות האישית שלכם ופחות מתחשבים באחרים בכל פעם שאתם רוצים להגיע למטרה. נראה שהפעם אתם צריכים ללמוד להתחשב ולכבד גם את הצרכים של הקרובים לכם, על מנת שלא ייפגעו. ילדים וצעירים מכם מעסיקים אתכם מאוד ונראה שיצירה משותפת יכולה לחבר ביניכם ואף ליצור שעות של זמן איכות שלא יישכחו.


בתולה

אתם עסוקים מאוד ובני המשפחה שלכם מתוסכלים מכך לעיתים קרובות כיוון שנראה שלפעמים אתם שוכחים שישנם עוד חיים מעבר לשעות העבודה. אתם  מנסים למקסם את היכולת שלכם להצליח ולכן אתם עובדים מאוד קשה על מנת להוכיח לבני הבית שהאמון שנתנו בכם אכן השתלם. אולי בכל זאת תאפשרו לעצמכם לקחת קצת פסק זמן וליהנות מהחיים ביחד עם היקרים לכם.


מאזניים

אתם נמצאים בתקופה מאוד מעניינת אם כי עמוסה במקצת כיוון שאתם בדיוק במחצית השנה שלאחר יום ההולדת שלכם ונראה שאתם עושים חשבונות נפש מאוד משמעותיים לגבי היכולת שלכם לעמוד בלחצים. ייתכן ואתם מרגישים בעייפות לאחר תקופה של  מתח, ועכשיו זו התקופה הטובה ביותר עבורכם להרפות ולהרשות לעצמכם לנוח מבלי להרגיש באי נוחות על כך שאתם מבינים שגם לכם מגיע לנוח.


עקרב

אתם המזל המעניין והמסקרן ביותר, כיוון שקשה לעמוד על דעותיכם האישיות. כלפי חוץ אתם מקרינים מרחק ואפילו קור כלשהו אך כל זה רק מאפיל על רגשות מאוד חזקים ועוצמתיים שיוצאים עכשיו כלפי חוץ. אתם עוברים תקופה מאוד מעניינת ואף חוויתית ונראה שאתם קוצרים את הפירות שהשקעתם בחייכם עד היום . אתם חייבים ללמוד לאסוף את עצמכם ואף לשחרר כדי שתוכלו ללכת קדימה.


קשת

בתקופה הקרובה הכוכב שלכם  יופיטר עומד לבצע את נסיגתו במזל שלכם כך שמצד אחד תרגישו שהנה אתם מקבלים כוחות לעשות דברים שכבר מזמן דחיתם אותם, אך מצד שני נראה שתנסו לעיתים לפעול במלוא הכוח ועובדה זו יכולה לגרום לכך שאתם עלולים לעבוד קשה מדי ולאבד אנרגייה. היזהרו מהוצאות לא הכרחיות כיוון שכוכב זה יגרום לכם לתחושה שהנה מסתדר ואפשר לבזבז. חכו לסיום נסיגת הכוכב.


גדי

כל הנושא המשפחתי עולה עכשיו מחדש על הפרק כיוון שהייתם מאוד עסוקים לאחרונה והנה התעורר בכם רצון להשקיע מחדש בנושא. בחודש הקרוב תעמדו בפני דילמה כיצד לעשות זאת בצורה הטובה ביותר על מנת שתוכלו לשפר את הטעון תיקון. הקשיבו לקול האינטואיציה בכל התלבטות רגשית. בנוסף, באם עולים אצלכם רעיונות לעשיית שינויים בתחום הביתי – זה הזמן והתקופה


דלי

אתם עומדים לשנות את הסביבה הקרובה שלכם ולהכיר אנשים חדשים שלאחרונה נכנסו אל חייכם ואתם מאוד מרוצים מהשינוי שעובדה זו מביאה איתה. מבחינה אישית זוהי תקופה טובה כיוון שאתם יכולים להיות אופטימיים ביחס לשינויים שאתם רוצים להמשיך ולחולל בחייכם , אך להיות יותר זהירים בכל מה שקשור לנושאי כספים, כיוון שכוכב התקשורת עדיין בנסיגה אצלכם בבית זה.


דגים

מבחינה כספית אתם עוברים התחלות חדשות ואף טובות כיוון שנראה שסוף סוף התגברתם על כל המכשולים שעמדו בדרככם. ייתכן ולעיתים אתם לא יודעים כיצד לפעול ופועלים מתוך חוסר וודאות. כוכב התקשורת ביצע את נסיגתו בבית הכספים שלכם ולכן אתם עדיין תוהים מה הדבר הנכון עבורכם לעשייה. שתפו את בני הבית והמשפחה בתוכניותיכם והשתדלו להקשיב להם.* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

  אסטרולוגית.

  
הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי