אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .4.11.18-10.11.2018

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .4.11.18-10.11.2018

טיפ לילידי השבוע

פרופורציה היא המילה הנכונה המתאימה לילידי השבוע. אתם נמצאים בתקופה רגישה מאוד לגביכם וכל דבר עלול להוציא אתכם משיווי המשקל.


טלה

בית הקריירה שלכם מופעל על ידי כוכב מאתגר ששמו פלוטו והוא זה אשר מבקש מכם לעשות שינוי תדמית משמעותי בנושאי עבודה, וזאת ביחד עם וונוס מלכת היחסים שבנסיגתה נכנסת אליכם לבית השותפויות מבקשת מכם להדק קשרים בין אישיים, בצורה כזו שאנשים קרובים ינסו לעזור לכם כאשר יחושו שאתם צריכים עזרה. הצורך שלכם לשינוי בקריירה עלול לגרום לכם לעשות טעויות . היזהרו !!!


שור

השמש בשמים נמצאת עכשיו בבית השותפויות שלכם וזהו גם זמן משמעותי עבורכם בשל העובדה שאתם נמצאים במחצית השנה שלאחר יום ההולדת . במקרה שלכם אתם אמורים ללמוד להסתדר עם הסובבים אתכם. הכוכב מארס שמביא איתו עשייה נמצא בבית הקריירה שלכם וגורם לכם ללחץ פנימי, כיוון שאתם נאלצים לדבר ואף לפתור בעיות משמעותיות על רקע עבודה. השתדלו לזרום ולא להיות נוקשים.  


תאומים

הכוכב פלוטו המביא מהפכים נמצא אצלכם במקום המקושר עם כספים שמתקבלים מאחרים ויגרום לכך שתבינו שהגיע הזמן לבדוק את ההתנהלות הכלכלית שלכם ולוודא שאינכם חורגים מהתוכניות הראשוניות שלכם. זוהי תקופה שמומלץ לכם לשמר את האנרגיות שלכם ולא לפזר אותן  יתר על המידה. ייתכנו דאגות על רקע בריאותי שלכם או אף לאדם קרוב ולכן מומלץ לכם להשקיע בשמירה על איכות חיים.


סרטן

הכוכב וונוס שאחראי על מערכות יחסים נמצא אצלכם במקום המקושר עם המעגל הראשון של חייכם הוא בית המשפחה. נראה שמבחינת יחסים בין אישיים מכל הסוגים, אתם פורחים בתקופה הזו ואפשרויות חדשות עשויות להגיע בעקבות ביקור כוכב סטורן שקורא לכם ללקיחת אחריות גם בנושאי שותפויות . אלה מכם שכבר נמצאים בקשר, יכולים להרשות לעצמכם לשחרר את המגבלה שאתם חשים ביחס ליחסים.  


אריה

אתם עדיין מושפעים מביקור מארס כוכב העשייה בבית השותפויות שלכם ומחפשים דרכים חדשות להתחדשות בתחום זה. השפעות תת הכרתיות מהעבר מונעות מכם להתפתח בכיוון שאתם מעוניינים בו וייתכן שחלקכם הגדול עדיין מרגיש חסום בגלל הנסיבות המשתנות של חייכם לאחרונה. חכו עד לחודש פברואר שהוא מחצית השנה שלאחר יום הולדתכם לשינויים משמעותיים.


בתולה

הכוכב מארס נמצא בבית העבודה שלכם ונותן לכם את מלוא המרץ לעשייה עניינית ויעילה כפי שאתם אוהבים. זה הזמן שלכם לשנס מותניים ולעשות ככל העולה על רוחכם , אם כי סביר להניח שלא תעשו דברים יוצאים מגדר הרגיל בגלל אופייכם הפרגמאטי. ובכל זאת, הרשו לעצמכם לחרוג מהשגרה ואפילו לחשוב על שיפוץ משמעותי בבית כדי לתת לעצמכם את המרחב שהנשמה שלכם זקוקה לו.


מאזניים

בית הכספים שלכם מתעורר לחיים לאחר תקופה מאוד ארוכה שבה מבחינה כלכלית לא היה לכם מנוח ובעיקר לעצמאיים שבכם. נראה שנאלצתם להמציא את עצמכם בכל פעם מחדש כדי לשרוד את השוק הקשה והבעייתי. גם השכירים שבכם נאלצתם להסתגל למציאות חדשה, כיוון שעכשיו עם מעבר כוכב התקשורת למקום המקושר עם סביבת מגורכם תאלצו לעשות שיפורים שיעלו כסף רב.


עקרב

אתם נמצאים עכשיו בפתחן של התחלות חדשות ואפילו מרגשות שייכנסו אל חייכם. הגיע הזמן עבורכם לחוות זאת לאחר תקופה מאוד ארוכה שבה הרגשתם קשיים ושאתם צריכים להתאמץ עבור כל דבר שמגיע אליכם. יש לכם רצון עז לשנות את מצבכם הכלכלי ויש לכם סיכויים טובים לעשות זאת כיוון שכוכב השפע עומד להיכנס אל בית הכספים שלכם בשנה הקרובה. נצלו שנה זו לשיפור מצבכם הכספי.


קשת

אתם מתחילים את תקופת יום ההולדת כשאתם חסרי אנרגיות לחלוטין וזה טבעי בתקופה זו. ולכן, ככל האפשר הימנעו ממאמץ מיותר כזה שיגרום לכם להרגיש שאתם נותנים יותר ממה שאתם מקבלים. השמש בשמים נמצאת אצלכם  בבית תת המודע ולכן טבעי שבתקופה הזו תחפשו תשובות יותר מעמיקות לשאלות מביכות ומציקות על עברכם. למדו להקשיב לאני הפנימי ושמרו על אורח חיים בריא.


גדי

העובדה שכוכב וונוס שהינו טוב במערכות יחסים וכספים נמצא במהלך כל החודש הקרוב בבית הקריירה שלכם ואף מתיישר שם , היא מצוינת עבורכם וגם עבור הסובבים אתכם. נראה שיחול בכם שינוי משמעותי ואפילו ריכוך פנימי שבו תצליחו להמיס את לב הסובבים אתכם. ייתכנו שינויים במסגרת המקצועית שלכם שיגיעו בעקבות היכולת שלכם ליצור התחלות החדשות.דלי

ושוב אתם עסוקים בשינוי התדמית האישית שלכם וזאת כתוצאה מכך שכוכבים מאוד משמעותיים נמצאים אצלכם בבית הקריירה וגורמים לכך שהנה אתם לוקחים את חייכם ברצינות ולא מוכנים להתפשר יותר כפי שהיה בעבר. דרך התנהלות חדשה זו תגרום לסובבים אתכם לחוש שאולי אתם פועלים רק בהתאם לצרכים האישיים שלכם ולא בהתאם לצרכים שלהם – ייקח להם זמן להשתכנע בצדקתכם.


דגים

תפיסת העולם שלכם השתנתה לאחרונה בעקבות רצף אירועים שחוויתם לאחרונה. זה הזמן שלכם להתנהג בהתאם לתפיסת העולם החדשה שאימצתם ולהוכיח לאחרים שהנה אתם נמצאים במקום שבו אתם יכולים לקחת שליטה על העניינים ולנהל את חייכם בצורה שאתם חושבים שראוי לנהל אותם. אל תצפו שאנשים שחייבים לכם כספים יחזירו לכם אותם במהרה ולכן השתדלו לא להיכנס להוצאות כספיות מיותרות.* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

  אסטרולוגית.

  
הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי