אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .8.02.2020-.2.02.2020

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .8.02.2020-.2.02.2020

 

טיפ לילידי השבוע

בשבוע הקרוב תעסקו בצורה משמעותית בענייני כספים ובניסיון להיטיב את מצבכם הכלכלי, בדרכים יצירתיות.

טלה

אתם המזל שעובר תהפוכות רבים בנושאי עבודה , קריירה ודרך הצגתכם האישית בחברה. הדבר שחשוב לכם ביותר בתקופה זו הוא לשווק את עצמכם בצורה בולטת על מנת שתישארו בתודעה של אנשים שאינם מכירים אתכם לפרק זמן רב במיוחד, על מנת להוכיח שהעשייה שלכם הינה משמעותית ובעלת אפקט לזמן ארוך. 

 

שור

אתם נמצאים בתקופה שבה אתם עסוקים להראות לכולם עד כמה אתם מצליחים וחיוניים בעיסוקים שלכם ואולם עובדה זו משאירה אתכם לעיתים קרובות מדי נטולי אנרגיה וחסרי בטחון בשאלה האם אתם עושים את הדבר הנכון. עד כמה שאתם יכולים, זה הזמן שלכם לגייס את כל מרצכם וכוחותיכם על מנת לחזק את עצמכם במובן החברתי.

תאומים

אתם נמצאים בנקודת זמן שבה הכוכב מארס שמביא עשייה אך גם עצבנות  נמצא בבית הזוגיות והשותפויות שלכם וגורם לכם להצפה רגשית. המציאות אומנם מראה לכם מיהם האנשים המתאימים לכם ביותר כדי להמשיך ולהיות איתם,  ואולם נראה שאתם מבלים זמן רב מדי בטיפוח הקריירה ולא תמיד שמים לב ואף שוכחים, את מי שמחכה לכם בבית. 

 

 סרטן

נראה שמערכות היחסים עם היקרים לכם במשפחה עולים כרגע לשלב שבו אתם חייבים לשנס מותניים כדי לעזור להם בדרכם החדשה. ייתכנו אירועים ושינויים שייכנסו לחייכם ולמרות שיגרמו לכם לאינטנסיביות, תרגישו שאתם חייבים לעזור לאלה התלויים בכם. העבודה לוקחת מכם נתח רציני של אנרגיה ואולי עליכם ללמוד להרפות במקצת. 

אריה

אתם עוברים את אחת התקופות הבונות יותר בחייכם. כספים שמגיעים לכם יגיעו בדרך משפטית או בגישור ונראה שהחיים גורמים לכם לקחת אחריות על נושאים שעד היום התחמקתם מלקחת בהם חלק. עכשיו שאתם בחצי השנה לאחר יום ההולדת, זה בדיוק הזמן לעשות חשבונות נפש ולהעז לפרוץ לעצמכם דרך חדשה וטובה יותר. 

בתולה

אתם עוברים תקופה שבה אתם מרגישים שיש לכם מחויבות כלפי העבודה ונראה שיש עליכם עומס גדול בתחום זה. בסביבה בה אתם חיים ונמצאים ביום יום, יש אנשים שמפרגנים לכם מאוד על דרך פועלכם, גם אם במשפחה הגרעינית שלכם לא תמיד מתנהגים כך ועובדה זו יכולה ליצור מריבות וחיכוכים עד כדי ניתוק מערכות יחסים. 

מאזניים

אתם עסוקים מאוד בתקופה האחרונה בכל הקשור לנושאי הבית והמשפחה שלכם ופחות מתייחסים לכל הנושא היצירתי שמאוד דורש תאוצה על מנת שתרגישו טוב ותממשו את עצמכם. הקשיבו למה שהקרובים אומרים לכם, אולי יש טעם בדבריהם. ככל שתהיו פתוחים לראות את העובדות כהווייתן , כך תוכלו גם לשנות .  

עקרב

אתם המזל שבתקופה זו מאוד דואג למאזן הכלכלי שלכם ואף נוקט בצעדים כיצד לפתור את הבעיות שנקלעתם אליהן. בתקופה הזו אתם מבינים את החיים בדרך שונה לחלוטין ממה שהבנתם עד היום ולכן אתם גם פתוחים לקבל את ההזדמנויות והאפשרויות הטובות שעד היום אולי הייתם פוסלים אותן. זה הזמן שלכם לשנות ולצמוח מתוך השינוי.

 

 קשת

אתם המזל שלמרות שרגשית וכלכלית אתם עוברים את אחת התקופות היותר קשות של חייכם, אך גם המפרות ביותר, בגלל העובדה שסטורן הכוכב שמביא איתו קשיים נמצא אצלכם במקום המקושר עם כספים ומביא אתכם למחשבות והרהורים כיצד עליכם לפעול על מנת לא ליפול כלכלית . זה גם הזמן שלכם בעזרת כוכב העשייה שנמצא במזל שלכם לנקות עבר ולהתפתח.   

גדי

מבחינה כספית אתם עוברים תקופה בונה ומפרה כיוון שהשמש בשמיים מאירה ונותנת לכם הזדמנות אמיתית לעשייה במידה ואתם מעוניינים לפתח את חייכם בכיוונים חדשים. אל תתנו לפחדים וחשש מחסימות להשבית את תוכניותיכם. הגיע הזמן שלכם להגיע למקומות הגבוהים אליהם אתם שואפים ועד היום מסיבות שונות לא הצלחתם לעשות זאת. 

דלי

נראה שעד היום חייכם המקצועיים היו מנוהלים בדרך מאוד ברורה או שלפחות כך חשבתם והנה עכשיו בעקבות אירועים שונים בחייכם אתם מתחילים להבין שאתם רוצים עוד הישגים בחייכם . הדרך הנכונה בשלב זה הוא לפתוח ערוצים נוספים לעבר אנשים חדשים שביחד ובשיתוף פעולה תוכלו לממש את תוכניותיכם העתידיות ואף להתפתח. 

דגים

נראה שתפיסת העולם שלכם משתנה בעקבות העובדה שהשמש בשמיים נמצאת אצלכם בבית תת המודע. תובנות חדשות יכולות לגרום לכם לתת יותר מעצמכם גם אם זה עלול להגיע על חשבונכם האישי . החיים מזמנים לכם אירועים שונים גם מבחינה חברתית מקצועית ואישית וזאת על מנת שתוכלו לבחון כדאיות והיכן נכון לכם לעשות שינוי בתחום.  

 

 

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

   אסטרולוגית.
הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי