אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  8.04.2016 – 14.04.2016

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 8.04.2016 – 14.04.2016

דניאל רועה מאת: דניאל רועה אסטרולוג, מומחה הילינג ותקשור לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 55


טלה   21.3-20.4    מולד ירח הוא בדרך כלל דבר חיובי או מבשר על התחלות חדשות אך הפעם הוא יוצר זוויות מאתגרות לפלוטו ולאוראנוס מה שאומר שלפחות בשבועיים הקרובים יש לעשות שינוי יסודי על מנת להתחיל דברים חדשים. הימצאותו של ונוס, שליטת בית הזוגיות והשותפויות שלכם הנמצאת כעת במזל טלה יכולה להצביע על צורך שבן הזוג או שותפים ילכו לפי הדרך שלכם כדי שהשותפות תצליח.  

 

שור  21.4-20.5    כניסתו והיצמדותו של הירח למזל שלכם יחד עם כוכב מרקורי הנמצא שם כבר עשוי להצביע על יכולת להתנהל בצורה רגועה שלווה ובעיקר מעשית בכל שטחי החיים במיוחד בתחום מערכות היחסים, הרומנטיקה והפיננסיים שלכם. יחד עם זאת חשוב שתנהגו במשנה זהירות בכל השותפויות החדשות בעיקר אם נדרש לחתום על חוזה. מקצועית יתכנו שינויים מפתיעים בשבועיים הקרובים.

 

תאומים 21.5-21.6      מולד הירח אשר התרחש במזל טלה השבוע מצביע על שינויים מהירים ומפתיעים והתחלות חדשות בתחום החברתי החביב עליכם בדרך כלל. יחד עם זאת על מנת ששינויים אלו יקרו לטובה אתם נדרשים להעיז וליזום ובעיקר להסכים לשנות דפוסי התנהגות שמגבילים אתכם. הכוכבים מאדים ושבתאי הנמצאים בבית הזוגיות והשותפויות שלכם ויוצרים זוויות מאתגרות מקשים על יכולת ליצור אווירה שלווה בקשרים הזוגיים ועם שותפים שלכם.

 

סרטן  22.6-22.7      יצירת מולד הירח במזל טלה בבית הקריירה והמעמד שלכם בצמידות לאוראנוס ובזווית מאתגרת לפלוטו מצביע על שבועיים הבאים מאתגרים מאוד בתחום הקריירה שבהם אתם נדרשים לצאת מאזור הנוחות על מנת ליצור ולהגיע להישגים כלשהם. חברתית צפוי סוף שבוע מהנה שבו תרגישו בטוחים יותר ובהם תוכלו ליצור קשרים יציבים. כלכלית יתכנו שינויים מפתיעים, היו זהירים יותר בהתנהלות שלכם.

 

אריה 23.7-22.8     מולד הירח המערב גם את השמש, שליט המזל שלכם מצביע על צורך בלבחון את מערכת האמונות שלכם ואף לשנות בה מה שלא מתאים יותר על מנת להצליח וליצור שינוי בחייכם. הצלחה צפויה לכל האריות העוסקים בתחום האקדמי בארץ ובחו"ל. כלכלית אתם נדרשים לנהוג במשנה זהירות ולא להיכנס להרפתקאות בתקופה הקרובה. היחסים עם ילדיכם עלולים להתאפיין בחוסר תקשורת ומתח.

 

בתולה 23.8-22.9      כוכב צדק אמנם נמצא במזל שלכם אך הוא יוצר זוויות מאתגרות לכוכבים נפטון, מאדים ושבתאי מה שעלול להצביע על שיקול דעת מעט לקוי ולקיחת החלטות מעט מסוכנות שלא מתאימות לכם בדרך כלל. חשוב לנהוג במשנה זהירות בנושאים כספיים כמו רכישת דירה ואחרים. הירח אשר ייצמד בסוף השבוע לכוכב מרקורי ,שליט המזל שלכם במזל שור מצביע על צורך להתאוורר בטבע ולצאת בסוף השבוע לטיול מרגיע.

 

מאזניים 23.9-23.10      מקצועית השבוע יתאפיין ביכולת שלכם לקחת רעיון מופשט בתחום המקצועי ולממש אותו בצורה פרקטית ולקשר בין הגורמים השונים. מולד הירח שהתרחש השבוע בבית הזוגיות שלכם והימצאותו של ונוס, שליטת המזל שלכם בבית הזוגיות ובמזל טלה יכול להצביע על שינויים משמעותיים בתחום הזוגיות ועם שותפים למיניהם ועל לקיחת החלטות גורליות בתחום זה.

 

עקרב  24.10-21.11     הימצאותם של הירח וכוכב מרקורי בבית הזוגיות והשותפויות שלכם ובזווית הרמונית לכוכב צדק עשוי להצביע על שבוע נעים והרמוני וזורם יותר עם בן או בת הזוג שלכם ושותפים למיניהם. מקצועית צפו לשבועיים מאתגרים ומלאים בשינויים בעקבות מולד הירח שהתרחש בבית העבודה שלכם. כלכלית צפוי שבוע מאתגר יותר כאשר כושר השיפוט שלכם אינו במיטבו.

 

קשת  22.11-21.12      הכוכבים מאדים ושבתאי הנמצאים במזל שלכם ויוצרים זוויות מאתגרות לנפטון וצדק מצביע על צורך לקחת את עצמכם בידיים בתחום הבית והמשפחה ואפשרות שלא הייתם מודעים שהמצב דורש מכם יותר מעורבות. בעבודה ובקריירה אתם נהנים מתקופה משופעת בהצעות לפחות השבוע אך יתכן ותצטרכו לתת עדיפות לבית ולמשפחה. בתחום היצירתי אתם יכולים ליצור פריצת דרך במדיה ותאמצו גישות אחרות להגיע לקהל הרחב.

 

גדי   20.1 – 22.12      מקבץ של ארבעה כוכבים במזלות מיסוד האדמה כמו שלכם מצביע על שבוע מאוד יצירתי המאפשר לכם גם ליצור דברים מהמקום הפרקטי ולמנף את ההצלחה שלכם למען רווחים כספיים. יחד עם זאת בבית ועם המשפחה יש נטייה לחוסר שקט וצורך להיות מעורבים יותר ולעזור לכולם כולל הורים. גם השבוע חשוב שתתנהלו בזהירות בכל הנוגע לחוק ותימנעו מהסתבכויות מיותרות.

 

דלי  21.1-18.2      מולד הירח במזל טלה הנוצר בזוויות מאתגרות עלול להצביע על אפשרות להתחיל יחסים טובים יותר עם הסובבים אתכם בעיקר קרובים וחברים אך יחד עם זאת זה דורש מכם לשנות את האופן שבו אתם מתקשרים עם הסובבים אתכם ומבק מכם להיות יותר נוכחים ופחות להתנתק כשזה לא מתאים לכם אלא ליצור תקשורת טובה יותר. כלכלית אתם נדרשים השבוע לנהוג בזהירות יתר.

 

דגים  19.2-20.3       משולש דיס הרמוני בין נפטון, שליט מזלכם לבין שבתאי מאדים וצדק עלול להצביע על תקופה שבה אתם מתפכחים מכל מיני הבנות שהיו לכם לאחרונה לגבי קריירה וזוגיות מה שעלול מעט להיות קשה להכיל בהתחלה אך יכול גם לקדם אתכם לראות את האמת כמו שהוא. כלכלית אתם אמנם בתנופה אך כעת יתכן שבעקבות מולד הירח תצטרכו לשנות דרכי פעולה בתחום הכלכלי כדי להמשיך להצליח.

 

 

כנסו לאתר לקבלת תחזית אסטרולוגיה שבועית בשיחה אישית עם דניאל רועה- אסטרולוג בכיר והילר, ועם מומחים רבים נוספים. ASKme - נבחרת המיסטיקנים של ישראל, מעמיד לרשותך מיסטיקנים בכירים שמייעצים ונותנים תשובות בענייני זוגיות ואהבה, החזרת אהבה, פרנסה, קריירה, משפחה וילדים וכל תחומי החיים.

בטלפון : 072-3401003 שלוחה  55הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי