אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .9.06.19-15.06.2019

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .9.06.19-15.06.2019


טיפ לילידי השבוע

זוהי תקופה טובה מאוד להידוק וחיזוק הקשרים עם חברים ומשפחה שזקוקים לכם ולחזק את היחסים ביניכם לסובבים אתכם  בכל המישורים האפשריים.


טלה

מבחינה כלכלית זוהי תקופה לא בטוחה, כיוון שכוכב ההפתעות בשם אוראנוס יכנס לנסיגה  בבית הכספים שלכם. עובדה זו מלמדת על כך שההוצאות שלכם גדלות בכל פעם יותר ויותר ואין לכם שליטה על הנעשה. נראה שלעיתים דווקא הקרובים לכם ביותר הם אלה שמבקשים מכם עזרה ולא תמיד נותנים דעתם על העובדה שגם לכם קשה. אתם בתקופה של חוסר יציבות כספית וחשוב שתפנימו את זה.    


שור

זוהי תקופה משמעותית עבורכם, בעיקר בענייני כספים והרצון שלכם לספק את צורכי עצמכם בגלל ביקור השמש בבית הכספים שלכם והמדגישה את הצורך האישי שלכם במימוש האני והתנהלות בענייני כספים. הכוכב וונוס שאחראי על מערכות יחסים וכספים נמצא אצלכם בבית הכספים ומאפשר לכם פרגון ותמיכה, אך בגלל העובדה שהשמש היא יותר דומיננטית וחזקה צפו במקביל גם לחילוקי דעות.  


תאומים

מומלץ לכם להיות הרבה יותר מפויסים עם עצמכם והסביבה ולא להגיד את כל העולה על רוחכם ללא שליטה. זה בדיוק הזמן שבו עליכם לחשוב כיצד אתם רוצים לתקשר עם הקרובים לכם על רקע כלכלי,  כיוון שנושא זה עולה מאוד על הפרק ואתם יכולים להחליט שאתם לוקחים לעצמכם פסק זמן מסוים עד אשר תעלו אל פני השטח את מה שאתם רוצים להגיד. חזקו את היחסים האישיים שלכם.


סרטן

כוכבים המקושרים עם עשייה ותקשורת נמצאים במזל שלכם ולכן נראה שאתם עובדים בצורה מאוד אינטנסיבית על נושאים שחשובים לכם במיוחד והפעם אתם עובדים כדי להשלים חסכים ולהשלים פערים שלאחרונה החסרתם. אתם לפני יום הולדת וחשוב מאוד שתלמדו להוריד לחץ ולהרשות לעצמכם לנוח מדי פעם כשאתם מתעייפים. חשוב מאוד שלא תתישו את עצמכם יתר על המידה.


אריה

בעקבות אירועים סוערים שפקדו אתכם לאחרונה מומלץ לכם להשקיע כמה שיותר זמן  בעבודה, ולנסות לחדש קשרים עם אנשים שיכולים לעזור לכם  לקדם את עצמכם למקומות שהייתם רוצים להגיע אליהם. נראה שההבטחות שהובטחו לכם לא תמיד מוכיחות את עצמן ואתם צריכים להיאבק על כל דבר לפני שאתם מקבלים אותו. זה הזמן הנכון להוכיח את היכולות האישיות שלכם לאנשים משמעותיים עבורכם.  


בתולה

בשבוע הקרוב יהיו כוכבים רבים בבית המקושר עם הקריירה האישית שלכם ומאחר ואתם לא אוהבים ללמוד מטעויות של אחרים , אתם תמשיכו לפעול לבד ובמלוא המרץ. היתרון שלכם הוא שעם כל התרחשות אתם יכולים אחר כך לשבת, לנתח וללמוד את המסקנות הנכונות כדי לדעת איך לפעול ולתקן בהמשך. נסו לגייס לטובתכם אנשים ממעמדות שונים שיכולים לעזור לכם ולהרים אתכם למקומות החשובים לכם.  


מאזניים

אתם עוברים מהפך רגשי קשה ביחס לתפיסת העולם שלכם לגבי הסביבה הקרובה של חייכם. נראה שהתחלות חדשות מגיעות אליכם לאט לאט דרך אחריות שאתם לוקחים ומוכנים להשקיע בפרוייקטים שאתם מאמינים בהם, על מנת שיצליחו וכך תוכלו ליישם את מטרותיכם. יש לכם יכולת התמדה, אך נראה שבמקביל אתם מצליחים להכעיס אנשים שמייחלים לכך שתפלו בתפקידכם.  


עקרב

אתם עוברים תקופה מאוד לא פשוטה בחייכם שכן אתם נדרשים למחויבות ואחריות רגשית וכלכלית. זה בדיוק הזמן לא לוותר על תוכניותיכם, גם אם הן גוזלות מכם זמן רב. ככל שתתכננו לטווח הרחוק, כך תצליחו במטרותיכם. מערכות היחסים שלכם אינן יציבות ואתם חווים מצבי רוח משתנים בגלל עליות וירידות שאינן גורמות לכם להרגיש בטוחים במקום שלכם ולכן אתם נוטים להתפרצויות ולדרמות רגשיות.  


קשת

אתם עוברים תקופה מאוד קשה כיוון שאתם נדרשים לשנות את חייכם מהקצה ועד הקצה. האילוצים השונים אותם אתם נאלצים לעבור מנוגדים לתפיסת העולם הבסיסית שלכם וגורמים לכם למפחי נפש משמעותיים. אין לכם יכולת להכיל בשלב זה אחרים ובוודאי לא כאלה שרק מתלוננים, אך אינם עושים משהו כדי לעזור לעצמם. חכו עד לתקופת החגים כדי לחזור לפעילות מלאה.


גדי

האינטואציה הטבעית שלכם מובילה אתכם נכון למרות שלעיתים קרובות אתם תוהים אם אתם עושים את הדבר הנכון. ייתכן ואתם מחפשים תשובות במקומות חדשים אצל מי שנדמה לכם שמבין יותר מכם, אך אם תקשיבו לעצמכם תבינו שאתם בהחלט פועלים נכון ובצורה הבריאה ביותר בכל הערוצים שנפתחו בפניכם לאחרונה. הגיע הזמן להמשיך ולחולל שינויים משמעותיים ובמיוחד כאלה שאתם שואפים אליהם.


דלי

אתם עסוקים עם חברים שלאחרונה אתם מחפשים את קירבתם אך הם מאכזבים אתכם שוב ושוב. לקראת ספטמבר יהיה זה הזמן הנכון לבדוק את החברות שביניכם במדדים אחרים יותר אובייקטיבים, על מנת שתוכלו לשפוט ולהחליט סופית מיהם אלה שימשיכו איתכם גם בעתיד. יש לכם יכולת להקל על עצמכם כאשר אתם נצמדים לאנרגיה הקלילה והזורמת שלכם באופן טבעי ובתקופה הקרובה, רבים יחפשו את קירבתכם.


דגים

המשפחה הגרעינית מטרידה אתכם במיוחד ואתם נמצאים איתם בשלב של עימותים כתוצאה מראייה שונה של היחסים והבנה אחרת לעובדות החיים. חשוב מאוד שתלמדו לצאת מהקונפליקט בו אתם חיים ותעשו סוף לצורת חייכם הנוכחית ותבקשו מאנשים שקרובים אליכם שיהיו יותר עצמאיים וידאגו לעצמם. במידה ותמשיכו לתת יותר מאשר לקבל, אין ספק שתישאבו למקום שבו לא תוכלו יותר לעזור .* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

  אסטרולוגית.

  
הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי