אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 01.07.18-07.07.2018

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 01.07.18-07.07.2018

 

 

טיפ לילידי השבוע

ילידי השליש האמצעי של המזל יכולים לשמוח לאחר תקופה ארוכה, כיוון שהכוכב יופיטר המביא איתו הזדמנויות טובות יוצר כלפיכם זוויות טובות שמאפשרות לכם להתחיל בחיים חדשים.


טלה

המאור הגדול הוא השמש נמצא אצלכם בבית המשפחה כך שנראה שנושא זה מעסיק אתכם במיוחד ויש לכם עכשיו יכולת לטפל בנושאים אישיים שכבר מזמן הטרידו אתכם. במידה ואתם עדיין בחוסר מנוחה, מומלץ לכם לממש את עצמכם דרך יצירה. זהו זמן מצוין עבורכם להוציא את התחושות הפנימיות שלכם דרך ריפוי בעיסוק כלשהו  ואף לשתף אנשים קרובים בתוכניותיכם.


שור

הכוכב מארס שמביא איתו משב של רצון לפעול נמצא בתחנה בבית הקריירה שלכם, כך שנראה שזוהי תקופה טובה עבורכם שבה אתם מקבלים כוח ואומץ פנימי שכזה שאתם יכולים למצוא את עצמכם מתעקשים מול הממונים עליכם, עד שיבינו שאתם אכן פועלים לטובת העבודה. ייתכן וכדי להוכיח את צדקתכם תאלצו לשדרג את יכולותיכם המקצועיות על ידי התמקצעות בתחום שלכם.  


תאומים

השמש בשמיים מפעילה אצלכם את בית הכספים, עובדה שמלמדת על כך שיש לכם רצון לבזבז כספים להנאות שעד היום לא הרשיתם לעצמכם. זה הזמן לפנק את עצמכם, כיוון שנראה שלא תמיד היו לכם תנאים טובים כפי שהם היום ולכן כדי לפצות את עצמכם, אתם  נוטים כעת לבזבזנות יתר. הצורך שלכם לקנות חפצים יפים לבית הינו נכון וחיוני עבור המשך מוצלח של תחושותיכם. 


סרטן

הכוכבים מרקורי המקושר עם תקשורת וגם וונוס שאחראית על ההתנהלות הכלכלית ,  שניהם ביחד נמצאים בבית הכספים שלכם, עובדה שמלמדת על כך שאתם נתונים ללחץ כספי ויש צורך בשיחות הבהרה כיצד ואיך אתם רוצים להמשיך להתנהל בהמשך בתחום זה. נראה שהקרובים לכם יהיו מוכנים לקחת חלק ואף לעזור לכם בכל הקשור לנושא זה ומה שכל כך מעיק עליכם עכשיו.
אריה

יום ההולדת המתקרב מגיע בסימן שתי עובדות משמעותיות. האחת היא שילידי המחצית הראשונה חווים התחלה חדשה עם כוכב העשייה מארס שעוצר אצלכם בתקופת הנסיגה בבית השותפויות והזוגיות וגורם וגרם לכם להבין כי כל נושא ה"יחד" הוא חשוב מאוד עבורכם, ואף מכניס פרופורציה חדשה לחייכם. דבר נוסף הוא שילידי השליש הראשון חווים גם את האנרגיה של הכוכב אוראנוס ששוברת אצלכם מסגרות.  


בתולה

מבחינה חברתית זוהי תקופה טובה לחזק את מערכות הקשרים הבין אישיים שלכם על רקע העובדה שאתם מאוד תורמים לקרובים לכם וגם לחברים שאיתם אתם מתראים. גם  מבחינה רגשית אתם חווים התעוררות , אך אינכם מרשים לעצמכם להוציא לפועל תוכניות אישיות. בשלב הזה שמרו את תוכניותיכם ורגשותיכם לעצמכם ורק בעוד זמן תוכלו להגיע להחלטות הנכונות לכם.  


מאזניים

מבחינה מקצועית אתם עומדים לקבל עזרה מאנשים קרובים ואף רחוקים אשר יסייעו בידיכם להגיע אל מטרותיכם. הכוכב וונוס שאחראי על מערכות יחסים נמצא אצלכם בבית המקושר עם קידום מעמדכם החברתי, כך שנראה שזה בדיוק הזמן שבו אתם יכולים לטפח את הרצון שלכם להצלחה ולקבל את מלוא הפידבק לכך. למרות הקשיים בדרך, תצליחו בכל תוכניותיכם העתידיות בעיקר אם תלמדו לשתף פעולה.


עקרב

כוכב העשייה והפעולה מארס שהוא גם השליט המשני של המזל שלכם יימצא אצלכם בבית המשפחה , זמן רב יחסית בגלל העובדה שהוא נמצא בנסיגה. נראה שכל דבר מפעיל ומקפיץ אתכם וסף הסבלנות שלכם קצר במיוחד. גם כוכב השפע יופיטר שמביא איתו הזדמנויות חדשות , עלול לגרום לכך שכל אירוע שאתם חווים תחושו אותו ביתר שאת בגלל העובדה  שיש לכם נטייה לאבד פרורפורציה.


קשת

במהלך כל החודשים הקרובים תתרחש נסיגת כוכב העשייה מארס במקום המקושר עם הסביבה הקרובה שלכם ואתם תהיו רגישים יותר למה שמתרחש סביבכם. כדי להתאזן מומלץ לכם לצאת את הטבע כמה שיותר על מנת להתמלא אנרגטית ולשחרר משקעים שכבר אינכם זקוקים להם. כרגע אתם חווים קשיים כלכליים שאחרים לא יכולים להבין , זכרו שאתם אחראים כלפי עצמכם ואינכם חייבים דו"ח לאף אחד.   


גדי

זוהי תקופה מתאימה לחיזוק מערכות היחסים האישיות ובמעט גם החברתיות. נראה שהצורך שלכם ללכת קדימה בחיפוש מהות ומשמעות בחייכם, נמצא עכשיו באחד מהשיאים שלו ואתם חשים הרבה אומץ פנימי על מנת לעשות מה שטוב לכם מבלי לרצות אף אחד. ולכן בכל זאת, בחודש הקרוב מומלץ לכם לפעול גם לחיזוק היחסים החברתיים שלכם ובכך לפעול גם לטובת הכלל.דלי

 

אתם נמצאים בתקופה שבה כוכב מארס המוכר גם בשמו מאדים,שגם מביא איתו עשייה והנעה נמצא במזל שלכם ובנסיגה עד לסוף חודש אוגוסט 2018.בתקופה זו תרגישו אנרגטיים יותר מתמיד אך נראה שגם סף הסבלנות שלכם יהיה פחות מאי פעם.ולכן,על מנת לוודא שאתם פועלים נכון מומלץ לקבל ייעוץ מאנשים מקצועיים,או חברים טובים שאתם סומכים עליהם.


דגים

בחודש הקרוב תימצא השמש בשמיים בבית המקושר עם כל מה שמתחבר אצלכם עם ילדים ויצירתיות. נראה שהילדים שלכם זקוקים לכם הרבה יותר ממה שחשבתם ואתם מוכנים להשקיע בהם עוד ועוד ואף לשים את צורכיהם האישיים לפני צורכיכם שלכם. ילדים וצעירים מכם במשפחה יסבו לכם הרבה נחת. זה גם הזמן לנסות וליצור עבור עצמכם תחביב שהוא בגדר עיסוק .

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

  אסטרולוגית.

  


 

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי