אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 02.04.2017 ו08.04.2017

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 02.04.2017 ו08.04.2017


טיפ לילידי השבוע

בשבוע הקרוב יתחדד לכם הצורך לממש שינויים מאוד משמעותיים בנושאי עבודה וכספים  , כדי להיות יותר מוכרים בתחום שאתם מעוניינים בו.

 

טלה

הכוכב מארס האחראי על עשייה נמצא בבית הכספים שלכם כך שאתם עושים את מקסימום הדברים על מנת להתנהל נכון מול הרשויות. זה הזמן שלכם לפתח גם תקשורת אישית ולמגנט אליכם את האנשים הנכונים. הכוכב מרקורי שמזוהה עם תקשורת נכנס גם הוא אליכם לבית המזוהה עם מצב כלכלי, כך שזה הזמן לחזק את עצמכם על ידי גיוס כל הקסם האישי שלכם למטרת התפתחות כלכלית.

 

שור

בתקופה הזו אתם מרגישים שאתם יותר מכונסים בעצמכם ונוטים לשמור את המחשבות והרגשות שלכם לעצמכם ופחות משתפים בהם את האחרים. עובדה זו מועילה עבורכם רק במעט כיוון שאתם בדרך כלל נוטים להיות יותר סגורים ופחות פתוחים לאחרים בתוכניותיכם הרבות. הכוכב מארס שמביא איתו עשייה ונמצא במזל שלכם יעזור לכם במימוש תוכניותיכם האישיות.

 

תאומים

נראה שבגלל נסיגת כוכב וונוס האחראי על יחסים בין אישיים , אתם מתלבטים בנושאי עבודה כיוון שמצד אחד אתם מרגישים רווחה שהנה סוף סוף אתם נמצאים באזור הנוחות המתאים לכם ומבצעים את תוכניותיכם לאט אבל בטוח. ומצד שני, אתם עובדים מאוד קשה על מנת להוכיח את יכולותיכם המקצועיות ולנסות להיות מוכרים כמה שיותר בתחומכם. ולמרות כל ההצלחות, עדיין מנקר בכם איזה חוסר וודאות.

 

סרטן

הכוכב וונוס שאחראי על מערכות יחסים ונמצא אצלכם בבית המקושר עם חו"ל יעזור לכם בתקופה הקרוב לפנק את עצמכם ולהגיע כמה שיותר קרוב פיזית אל האנשים שהייתם רוצים לשהות במחיצתם בתקופת חיים זו . עובדה זו טובה מאוד עבורכם כיוון שמבחינה מקצועית אתם מרגישים שהולך ונהייה לכם קשה יותר ויותר. ולעיתים מתעורר בכם הרצון לקום ולעזוב ולהתחיל מחדש במקום אחר.

 

אריה

בשבוע הקרוב צפויים הרבה אירועים אינטנסיביים על רקע עבודה. נראה שסוף סוף אתם מתחילים לשאת את פירות ההשקעה המרובה שלכם בנושא ומקבלים את ההערכה לה אתם מצפים ומייחלים מזה זמן רב. נראה שאתם תלויים בדעתם של אנשים שנמצאים במקומות רחוקים ומשפיעים מאוד על מצב רוחכם ובעקיפין גם על גורלכם. וודאו שבבית מקבלים את דעתכם ולא מתנגדים לה.

 

בתולה

אתם נמצאים בתקופה שבה אתם מודעים מאוד לעצמכם ובעיקר לאנשים שסובבים אתכם מבחינה מקצועית ואישית ומתחילים להפנים שיהיה לכם מאוד קשה להמשיך ולהתנהל בדרך שאתם עושים זאת עד היום בגלל שדברים משתנים כל הזמן וקצב האירועים לעיתים קרובות מדי , מהיר מדי בשבילכם. זה הזמן שלכם לבדוק עם עצמכם סדרי עדיפויות ולוודא שאתם רואים את כל ההתרחשויות בצורה נכונה.

 

מאזניים

בית העבודה והשותפויות שלכם התעורר לחיים בצורה מאוד אינטנסיבית ואתם בוחנים את כל האפשרויות של חייכם ובודקים כיצד אתם יכולים להמשיך ולעשות את הדברים הנכונים עבורכם לפי הבנתכם. אתם בעלי רגישות גבוהה לגבי המתרחש בחייכם מבחינה מקצועית ,כיוון שאתם מאמינים שעדיין לא הגעתם לשיא שאתם ראויים לו ולכן הגיע הזמן שלכם לחפש פתרונות נוספים בשיתוף אנשים קרובים.

 

עקרב

אתם נמצאים בתקופה אינטנסיבית מאוד שבה כל נושאי העבודה עולים על הפרק ואתם מרגישים שאתם לא ממצים את עצמכם וכל הזמן מחפשים משמעות שעבורה אתם מוכנים להתאמץ. עליכם לבדוק שאתם אכן פועלים נכון ולא מתוך אימפולסיביות כיוון שנראה שלעיתים הצורך שלכם לנצח ולהוכיח לאחרים פועל כנגדכם ועליכם להוריד במקצת מהאגו שמנהל אתכם וללמוד לעגל פינות.

 

קשת

הדרך שבה תרגישו הכי טוב עם האחרים תהיה על ידי פיתוח עצמכם והיצירתיות שלכם. התעורר בכם הצורך ליצור ולהוכיח לעצמכם שאתם יכולים להיות מוצלחים בדרכים נוספות ויצירתיות שעד היום לא ניסיתם אותם. רבים מכם עלולים להיקלע לתקופה פחות נוחה וייתכן אף מלאה  במתחים על רקע מלחמת כוחות. תשכילו לעשות אם תשימו גבולות מהר ובאופן מיידי.

 

גדי

החג המתקרב גורם לכם להיות קשובים מאוד לכל צורכי הבית והמשפחה. אתם נמצאים בתוך סיטואציה שבה אתם מרגישים מאוד מחויבים למסגרת. ייתכן ותידרשו לתת יותר ממה שאתם מוכנים ועובדה זו תיצור אצלכם חוסר נוחות, כיוון שתבינו שעובדה זו היא למעלה מכוחותיכם. הכוכב פלוטו המביא איתו שינויים משמעותיים נמצא אצלכם במזל ולא יניח לכם עד אשר תצליחו לעמוד בכל המטלות.

 

דלי

אתם נמצאים בתקופה שבה אתם מתחבטים עם עצמכם מה הדבר הנכון לעשות בתוך המעגל הראשון הקרוב אליכם והוא המסגרת המשפחתית. למרות שרציתם שינוי עבור עצמכם ולעיתים הוא נראה לכם רחוק למדי , מסתבר שהוא הרבה יותר קרוב ממה שחשבתם. מאחר וכל נושאי הכספים בחייכם ידרשו מכם יותר אחריות ומחויבות נראה שקרוב היום שבו תאלצו להגיע להחלטות גורליות.  

 

דגים

אתם עסוקים בצורה מאוד משמעותית בדרך שבה אתם רוצים להמשיך ולנהל את עצמכם מבחינה כלכלית. ייתכן ועכשיו זה הזמן הנכון עבורכם ליצור לעצמכם תוכניות עתידיות ובכך גם לקבוע לעצמכם את דרך הפעולה הנכונה עבורכם. צפו לתקופה ארוכה של חוסר יציבות בגלל ביקור הכוכב אוראנוס בבית הכספים שלכם, עובדה שמביאה לעליות וירידות בלתי צפויות במצב הכלכלי.


* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

  אסטרולוגית.

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי