אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 02.09.2017 27.08.2017

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 02.09.2017 27.08.2017טיפ לילידי השבוע

בשבוע הקרוב תעסקו בענייני כספים, בגלל העובדה שכוכב השפע עדיין מביא לכם הזדמנויות חדשות מבחינה כלכלית שעשויות לגרום לכם להצלחה.  

 

טלה

הכוכב מרקורי האחראי על התקשורת נמצא אצלכם במקום המקושר עם כל נושאי היחסים הבין אישיים בעבודה ולכן זה הזמן שלכם לבחון את עצמכם מול הממונים ו/או הכפופים לכם בתחום זה. ייתכן שמה שאתם בטוחים שעבורכם הוא הנכון ביותר, יתגלה כמעורר התנגדות אצל האחרים שחושבים שאתם נוקטים בצעדים לא נכונים בכל מה שקשור לעבודה ולכן חשוב שתתחשבו גם בדעתם.

 

שור

במהלך החודש הקרוב ייכנס הכוכב וונוס לבית המשפחה שלכם ויעניק לכם חודש שלם של רווחה ביכולת שלכם לתקשר עם הקרובים לכם בתחומים החשובים לכל הצדדים. זהו זמן שבו תרגישו יותר נינוחים עם המשפחה במעגל הראשון שלכם שמחפשת את קרבתכם ודעתכם. עובדה זו תחמיא לכם ותגרום לתחושת פופולאריות. זהו זמן נפלא לשדרג את התקשורת הבין אישית בתוך המשפחה.  

 

תאומים

בשבוע הקרוב מומלץ לכם להיזהר ולא לחשוף את עצמכם למריבות בתוך המעגל הקרוב אליכם ביותר. ייתכן ותרגישו נסערים במידה מסוימת כיוון שאנשים קרובים יגידו לכם את דעתם עליכם ולא נראה שאתם תאהבו את זה ובוודאי שלא תרצו לשתף פעולה בדבר שלא יהיה לטובתכם דרך ראות עיניכם. מומלץ לכם לבחון מה שאומרים לכם, כיוון שבהחלט ייתכן שיש משהו בדברי הקרובים לכם שעליכם לשפר.

 

סרטן

במהלך החודש הקרוב תבקר השמש בשמיים במקום המקושר עם ההתנהלות שלכם מול סביבת חייכם הקרובה. זוהי תקופה שבה תרגישו שיש לכם צורך לשפר, לשדרג ואולי אף לשנות את מקום מגוריכם. תינתן לכם נקודת מבט חדשה בכל הנוגע לאפשרות של התחלות חדשות. זה גם הזמן הנכון לבחון את המשאבים הכספיים שלכם, על מנת להביא לידי כך שתמצו את אפשרויותיכם.  

 

אריה

הכוכב מארס המביא איתו אנרגיה של עשייה עדיין נמצא השבוע במזל שלכם ולאט לאט יחזיר לכם את האנרגיה הטבעית שלכם. לאחרונה סבלתם מאובדן אנרגיה , עובדה שגרמה לכך שתהיו יותר מכונסים בתוך עצמכם ועם צורך עז לנוח. במהלך החודש הקרוב תרגישו שהכוחות הטבעיים חוזרים אליכם לאט לאט ואתם יכולים לממש את תוכניותיכם. ועד אז חשוב שתהיו קשובים לגוף שלכם.

 

בתולה

במהלך החודש הקרוב תרגישו שיש לכם צורך עז לחקור את המניעים התת הכרתיים שלכם בנוגע למערכות יחסים. וזאת כדי להבין את הצרכים הפנימיים שלכם. זה גם הזמן הנכון לבדוק מה אתם באמת מרגישים כלפי אחרים וכלפי צורת חייכם. התייעצו עם אנשים קרובים שאתם סומכים עליהם, כדי לנסות ולנטרל מחשבות שליליות שאינן מקדמות ומעכבות אתכם מלהתפתח בחיים.

 

מאזניים

במהלך החודש הקרוב יהיה כוכב התקשורת מרקורי בבית תת ההכרה שלכם וייתן לכם את היכולת להבין את המניעים של האחרים ביחס להתנהגויות שלהם מולכם. אינטואיציה זו תעניק לכם את ההבנה ומכאן גם את היכולת הורבלית כדי לשכנע אחרים בדעותיכם ובצדקתכם. שתפו בתוכניותיכם האישיות רק את האנשים שלמדתם לסמוך עליהם במשך הזמן ושדעתם תואמת לשלכם.

 

עקרב

בשבוע הקרוב יימצא הכוכב וונוס בבית הקריירה שלכם וישהה שם במשך כל החודש. זוהי תקופה נפלאה שבה תוכלו לחזק את כל מערכות היחסים שלכם ואף תרגישו רווחה בכל הנוגע ליכולת שלכם לתקשר עם האחרים, במיוחד בנושא עבודה. מומלץ לכם בתקופה הקרובה לתת לעצמכם להתרווח על זרי האהדה שתקבלו מאנשים קרובים, כיוון שכבר תקופה ארוכה אתם מנסים לשקם את הקריירה שלכם.

 

קשת

כוכבים רבים נמצאים במקום בו הבירוקרטיה נותנת את אותותיה בהתנהלות האישית שלכם. מאחר וגם כוכב התקשורת נמצא במקום זה ואף ברטרו , הרי שתפקידו של הכוכב הוא להאיר בפניכם נקודות שלא חשבתם עליהם מראש. הצורך שלכם לעבוד ולהצליח גבוה במיוחד ואתם נהנים מאהדה ומפרגון של האחרים בתחומי הקריירה שלכם. נראה שהגיע הזמן שלכם לטפוח לעצמכם על השכם.  

 

גדי

אתם עוברים שינויים מאוד משמעותיים ואף אכזבות בנוגע לתחומים שמאוד רציתם להצליח בהם, אך נראה שהכספים שהובטחו לכם מתעכבים ולא ידוע כרגע לאן זה מוביל. גם אם תחליטו ללכת בכיוון של תביעות משפטיות יעבור עוד פרק זמן עד אשר הנושאים ייסגרו בצורה שתהייה טובה ומניחה את הדעת עבורכם.. יהיה נכון להגיע לפשרה דרך גורם חיצוני שיהיה מקובל על כל הצדדים.

 

דלי

הכוכב וונוס יימצא במהלך כל החודש הקרוב בבית השותפויות שלכם כך שזה הזמן הנכון  לבדוק את ההתנהלות שלכם בסביבה הכי קרובה לכם ולוודא שאתם מובנים לגמרי לאנשים קרובים אליכם ושתאום הציפיות שלכם מתאים זה לזה. ייתכן והתנהגות של אנשים אחרים יכולה להכריע אצלכם את הכף לגבי אופן ההתנהלות בהמשך – אך בכל מקרה, עליכם להיות שלמים עם עצמכם והחלטותיכם.

 

דגים

אתם נמצאים בדיוק במחצית השנה שלאחר יום ההולדת שלכם ויכולים להניח לעצמכם, לשבת לאחור ולסרוק את מחשבותיכם ותוכניותיכם בליווי חשבונות נפש של כל מה שעברתם בשנה האחרונה. זה הזמן שלכם לעזור לעצמכם לנסות לעבוד על מימוש תוכניות ישנות ולגייס לטובתכם אנשים קרובים שאתם רוצים אותם בקרבתכם כיוון שהאנרגיות שלהם טובות לכם ומקדמות את העשייה שלכם.

 

 

 

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

   אסטרולוגית.הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי