אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 02.12.2017 26.11.2017

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 02.12.2017 26.11.2017


טיפ לילידי השבוע

השבוע נמצא הכוכב וונוס בבית תת המודע שלכם ומשמעות עובדה זו היא הצורך לבדוק מחדש את מערכות היחסים שלכם ולוודא שאתם פועלים נכון על מנת לא להיכנס למתיחות מיותרת.

 

טלה

אתם נמצאים בתקופה שבה אתם חווים התעוררות אישית בעקבות העובדה שוונוס הכוכב המלמד על הצורך שלנו במערכות יחסים נמצא אצלכם בבית הדורש אינטימיות רגשית ופיזית ונראה שבפרק זמן זה אתם יכולים לגרום לכך שהאנשים הקרובים לכם יסתכלו עליכם באור שונה ולחייכם יכנס נופך מרענן וחדשני. בעקבות זאת, תוכלו לשדרג את החיים שלכם ולחיות את חייכם לפי הבנתכם.

 

שור

הכוכב וונוס נכנס לבית הזוגיות והשותפויות שלכם כך שזה הזמן להיעזר באנשים קרובים  על מנת לשווק את יחסי הצבור שלכם בדרך טובה יותר. מומלץ לנסות ולמנף את העסק שלכם ברמה שונה ממה שהורגלתם עד היום ולתת גם לאחרים שאתם סומכים עליהם לעזור לכם על מנת לגרום לכך שתגיעו למקומות המתאימים והנכונים לכם. הקשיבו לאני הפנימי שלכם בכל פעם שלא תהיו בטוחים בעשייתכם.

 

תאומים

הכוכב יופיטר המביא איתו התחלות חדשות בכל הנוגע לנושאי העבודה בחייכם נמצא אצלכם בבית המקושר עם נושא זה, כך שנראה שזה בדיוק הזמן שבו אתם רוצים לבדוק מדוע הנושאים שכל כך רציתם לקדם, עדיין אינם מתנהלים לפי תוכניותיכם המקוריות. גם נושאי מערכות יחסים יכולים להטריד אתכם כיוון שעכשיו אתם מבינים שהבטחות לחוד ומעשים לחוד וזאת מצד אנשים שציפיתם מהם ליותר.

 

סרטן

הכוכב מארס שמביא איתו עשייה נמצא בבית המשפחה שלכם ולא נותן לכם מנוח אלא גורם לכם לתהות שוב ושוב מהו הדבר הנכון עבורכם לעשייה. יופיטר הוא כוכב שנותן שפע של מזל והתחלה לאנשים בתחומים החשובים של חייכם. ואולם, כרגע כוכב זה נמצא בקום הקשור עם צעירים מכם במשפחה ובהחלט ייתכן שגם הם קשורים בצורה ישירה להחלטות שאתם צריכים להחליט לגביהם.


אריה

הכוכב וונוס נמצא אצלכם בבית המשפחה וגורם לכם לתהיות ביחס לשותפויות שלכם בחיים האישיים. אתם תוהים מי האדם המתאים לכם ועל מי אתם יכולים לסמוך בכל הנוגע לתפקודכם האישי בזוגיות ובעבודה. זוהי תקופה שבה אתם יכולים לבחון את המהימנות של האנשים הקרובים לכם ברמה שתוכלו לבדוק האם שווה לכם לקחת אותם כשותפים. אתם נמצאים בתהליך משמעותי - קחו אותו לאט ובזהירות.  

 

בתולה

אתם שולטים בסביבה בכל הנוגע למצב הכלכלי על ידי דרך ההתנהלות שלכם. ייתכן שאנשים קרובים לא תמיד מסכימים איתכם ולכן אתם לא אוהבים את ההתנהלות של האחרים בנושאים אלה ובעיקר אם עובדה זו סותרת את תוכניותיכם האישיות שלדעתכם הן הנכונות יותר. בגלל העובדה שכרגע כוכבים משמעותיים נמצאים בבית הסביבה הקרובה שלכם,  מומלץ להתחשב גם בדעת הקרובים לכם.

 

מאזניים

הכוכב מארס המביא איתו צורך בהתקדמות ועשייה משמעותית נכנס למזל שלכם וייתן לכם את התנופה לה אתם מחכים מזמן. מאחר ובאופן בסיסי אתם מרגישים שלוקח לכם יותר זמן מאחרים על מנת לבצע מטלות, אתם בדרך כלל זקוקים לדחיפה על מנת לממש את עצמכם ולהגיע לעשייה בונה ויוצרת. החודש הוא חודש מאוד משמעותי עבורכם בתחום תכנון פעולות של כל תחום בחייכם.

 

עקרב

הכוכב מארס נמצא במקום המקושר אצלכם עם כל הקשור לתת המודע ולכן אתם מוצאים עצמכם תוהים לגבי המניעים של האחרים, כיצד הם יכולים לעזור לעצמם על ידי התחברות לצרכים הפנימיים והכי עמוקים שלהם. מומלץ לכם בפרק הזמן של התקופה הקרובה להיות יותר סלחנים ואמפאטיים לאנשים קרובים, כיון שייתכן שקשה להם והם לא אומרים לכם כלום על  מנת לא להכביד עליכם.

 

קשת

הנושא שבשבוע הקרוב ולמעשה במשך כל החודשים הקרובים יתפוס את התאוצה המשמעותית בחייכם הוא הצורך שלכם בהתחלות חדשות ובעיקר מבחינה אישית ומערכות יחסים. כבר תקופה ארוכה שאתם מרגישים שאתם דורכים במקום ושום דבר לא מצליח לרגש אתכם באמת. הגיע הזמן שתבדקו עם עצמכם בצורה מאוד נוקבת על מה אתם מוכנים להתפשר ולעשות סדרי עדיפויות חדשים בחיים.  

 

גדי

כוכב התקשורת מרקורי נמצא בבית תת המודע שלכם ביחד עם השמש בשמיים ולכן זהו הזמן הנכון לבדוק כיצד אתם צריכים לתקשר עם אנשים קרובים שעדיין אתם לא בטוחים שהם האנשים הנכונים לכם בחייכם. מומלץ לכם לנסות להיות קצת יותר פשרניים עם הסביבה על מנת שתוכלו ליהנות מכל העולמות . מאחר וכוכב וונוס שאחראי על קשרים חברתיים נמצא אצלכם בבית המעמד החברתי, נצלו זאת כדי להתחבב על אנשים .

 

דלי

נראה שבתקופה הקרובה לא תוכלו לממש את כל תוכניותיכם האישיות והרגשיות ולכן יהיה זה נכון לא לשתף את כולם בכל מה שאתם חושבים ובעיקר עושים. הכוכב וונוס נמצא אצלכם בבית הקריירה ונראה שאתם יכולים ליהנות מהצלחה בתחום המקצועי והערכה על העבודה הקשה והיעילה שאתם עושים. זה הזמן לבדוק מה כדאי ונכון לכם לעשות ובעיקר בתחום היחסים הבין אישיים.

 

דגים

בתקופה הקרובה תפעלו כדי להגיד את דעתכם בצורה הנחרצת ביותר ותפעלו כדי שאנשים יקשיבו לכם. נראה שגם במהלך החודש הקרוב לא תהיו מוכנים לוותר על עמדותיכם ותפיסת עולמכם החדשה וזאת בניגוד לפעמים אחרות שבהם הייתם בדרך כלל פשרנים יותר. הבעיה היא שאנשים רגילים שאתם מוותרים – אך הפעם נראה שדעתכם תישמע וגם תילקח בחשבון בצורה הנכונה עבורכם.

 

 

 

 

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

   אסטרולוגית.הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי