אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 05.07.2017 30.06.2017

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 05.07.2017 30.06.2017טלה

אתם עדיין עסוקים בענייני בית ומשפחה תוך כדי שאתם מנסים לשלב בעשייה זו גם צעירים מכם ומקווים שיתאימו לתפיסת העולם שלכם. זהו זמן שבו אתם פועלים גם כדי לממש את עצמכם, אך ביחד עם זאת אתם מבינים שחייבים גם להשקיע בבית ובמשפחה. ייתכן ותתבשרו בהפתעות משמחות בתחום המשפחתי ונראה שהיחסים שלכם יכולים להשתפר תוך כדי כך שאתם פותרים בעיות משכבר הימים.

 

שור

בתקופה הקרובה תהיו עסוקים בביטוי עצמכם מול אנשים נוספים במעגל המשפחתי הראשון שלכם. ייתכן ותמצאו את עצמכם מתלבטים מה אתם רוצים לעשות לעומת מה נכון לעשות עבור האחרים ולכן התשובה הנכונה ביותר היא שתקשיבו לצרכים האמיתיים שלכם מול הסובבים אתכם , תעשו מאזן של  יתרונות מול חסרונות ובהתאם לכך תפעלו. השקיעו יותר זמן איכות באנשים שזקוקים לכם.

 

תאומים

אתם נמצאים בתקופה טובה שבה אתם יכולים לבנות את עצמכם מבחינה כספית תוך כדי כך שאתם מקבלים סיוע מחברים קרובים, ובמקביל זה הזמן לנסות ולשנות את סגנון המגורים שלכם כיוון שנראה שאתם בשלים לעשות שינוי משמעותי. וכידוע, משנה מקום משנה מזל. מערכות היחסים שלכם משתפרות ונראה שאתם בשלים לעלייה בדרגה בתחום זה. אתם עומדים בפני התקדמות כספית שתעזור לכם.

 

סרטן

השבוע נמצא הכוכב מארס המביא איתו אנרגיה של עשייה בבית הכספים שלכם וזה סימן שאתם שואבים כוחות לפעול בדרך שתהיה לכם טובה ויעילה. במקביל, נמצא הכוכב וונוס האחראי על מערכות יחסים במזל שלכם ויגרום לכם לימים בהם תרגישו שאתם נאהבים יותר מהרגיל. היו פתוחים לכך שאתם קרובים לאנשים שרוצים לדאוג לכם שיהיה לכם טוב.  זה הזמן להביע דעות על מנת שבהמשך תוכלו להתקדם הלכה למעשה.


אריה

ילידי יום ההולדת השבוע עוברים תקופה נעימה אך נראה שעדיין אתם מסתירים את תחושותיכם האמיתיות ביחס לסובב אתכם ואתם מצויים בחשבונות נפש די נוקבים עם עצמכם לעומת הסביבה. חשוב שתבינו את המניעים של האחרים בכל פעם שאתם מנסים לקבוע עמדה ודרכי התנהגות. זה הזמן שלכם לפעול יותר מאחורי הקלעים, להיות קשובים לאחרים ופחות לנסות ולהחצין את עצמכם.

 

בתולה

מרקורי הכוכב שלכם יבקר אצלכם במשך כל החודש הקרוב ויגרום לכם להיות מיטיבי שיחה באופן בולט וכיוון שתחצינו רגשותיכם, תוכלו להרגיש אהודים יותר מתמיד. מעבר זה מוציא מכם את החלקים היותר טובים של אישיותכם. בסך הכל, אתם נמצאים בתקופה שהיא טובה יותר כלכלית ובמידה ולא תנסו לשלוט בחיים או בנסיבות, אלא תשכילו ללמוד להניח לדברים, תוכלו ליהנות מזרימה טבעית.

 

מאזניים

הכוכב יופיטר נמצא במזל שלכם  עד לתחילת נובמבר ולכן זה הזמן שלכם להשקיע בכל הדברים החשובים לכם מאוד. אם זה ביחסים בין אישיים או/ו גם בקריירה שלכם. השנה יהיה נכון עבורכם להשקיע בקידום יחסי הצבור שלכם ובנושא המקצועי אותו נראה שלאחרונה קצת זנחתם. תהייה לכם הזדמנות להצלחה ונראה שאנשים שבעבר ביקשו את עזרתכם יחזרו לבקש את שרותכם.

 

עקרב

הכוכב סטורן הידוע ככוכב מקשה, מעכב אך גורם ללקיחת אחריות נמצא בבית הכספים שלכם ודורש מכם בביקורו זה לשנות את כל סגנון ההתייחסות שלכם בנוגע לכסף. לא תוכלו להיעזר יותר באחרים ונראה שתצטרכו לסמוך בעיקר על עצמכם . עובדה זו מצויינת כי היא תגרום לכם להיות יותר ויותר עצמאיים. נראה שרק שכוכב זה ייצא בסוף השנה מבית הכספים שלכם, תוכלו להתעשת.

 

קשת

בשבוע הקרוב תצטרכו להוכיח מחדש לעצמכם את יעילותכם בתחומי חיים שלמעשה אינם זרים לכם, כך שבכל פעם שקורה לכם אירוע שאתם צריכים להיות אסרטיביים אתם מרגישים שלא בנוח ומנסים לדחות את הרגע שבו תאלצו לעמוד מול אנשים ולהתמודד על הערכים שלכם. אנשים חייבים לכם כספים ואתם מתמהמהים, או לא נעים לכם לדרוש מה שמגיע לכם. עמדו על דרישותיכם בלי פחד !!!

 

גדי

הכוכב וונוס שאינו הכוכב שלכם יימצא השבוע במקום מצוין כדי לחזק את מערכות היחסים שלכם על רקע  מקצועי  ולהרויח מכך. החברויות האישיות שלכם די בנויות על רווח והפסד ולכן שבוע זה יהיה מצויין לקדם חברתית נושא שחשוב לכם, עם האנשים שתחשבו אותם כמתאימים. מבחינה כספית אתם נמצאים בתקופה שאתם יודעים שאתם חייבים לברור מבין כל האפשרויות מה נכון לכם לעשות.  

 

דלי

אתם נמצאים בדיוק בחצי השנה שלאחר יום ההולדת שלכם כך שזה הזמן המתאים לכם לחשבונות נפש עמוקים. אתם נוטים להיות עצבניים מהרגיל וכל דבר קטן מקפיץ אתכם. מאחר וכוכב התקשורת מרקורי עומד לבצע נסיגה במקום המקושר עם אנשים או רשויות  שחייבים לכם כספים, מאוד חשוב שתתייעצו עם אנשי מקצוע לפני שאתם מחליטים מהי הדרך הנכונה לפעול.

 

דגים

הכוכב וונוס נמצא בבית הילדים שלכם , כך שנראה שבשבוע הקרוב תהיו עסוקים עם ילדים שלכם או ילדים של קרובים. חשוב לכם לממש יצירה משמעותית ואתם מוכנים להשקיע עבודה רבה כדי להוכיח את עצמכם. ייתכן ובשבוע הקרוב דברים שונים יכעיסו אתכם, אך מאחר ואתם לא אוהבים לריב, נראה שתצליחו להתגבר על הבעייה מבלי ליצור מתחים שונים. זה הזמן לחזק את היחסים במשפחה .

 

 

 

 

 

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

   אסטרולוגית.הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי