אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 10.02.18 4.02.2018

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 10.02.18 4.02.2018טיפ לילידי השבוע

השבוע נמצא כוכב העשייה - מארס בבית מערכות היחסים החברתיות שלכם וזה הזמן שלכם לבדוק כיצד אתם יכולים לעזור לעצמכם להתקדם חברתית.  


טלה

כספים שאתם מצפים שיגיעו לכם בגלל חובות קיימים מאנשים קרובים עשויים להתחיל להגיע וזה בהחלט הזמן שבו אתם צריכים לשנס מותניים וחשיבה ולבדוק עם עצמכם כיצד אתם יכולים להמשיך ולהעשיר את הקופה הפרטית שלכם, כיוון שעכשיו אנשים מתחילים להיות יותר קשובים לכם ודעתכם נשמעת בכל מקום.


שור

השותפויות החדשות בחייכם גורמות לכם להיות חסרי מנוחה כלפי הסביבה הקרובה, כיוון שנראה שאלה הן שותפויות שנכפו עליכם ולא באו אליכם מהמקום הנכון שבו אתם רוצים לעשות שינוי שיהיה מועיל עבורכם. שיחות נוקבות ומשמעותיות עם הממונים עליכם בעבודה יכולים לעזור לכם לקדם את עצמכם בתחומי הקריירה.  


תאומים

אתם נמצאים בנקודת זמן שבה החיים בנושאי זוגיות ושותפויות גורמים לכם להצפה רגשית. המציאות אומנם מראה לכם מיהם האנשים המתאימים לכם ביותר כדי להמשיך ולהיות איתם,  ואולם נראה שאתם מבלים זמן רב מדי בעבודה ולא תמיד שמים לב לגבי מי שמחכה לכם בבית. זה הזמן לבדוק גם אפשרויות כלכליות בשיתוף עם חו"ל.

 

סרטן

נראה שמערכות היחסים שלכם עם צעירים במשפחה עולים כרגע לשלב שבו אתם חייבים לשנס מותניים כדי לעזור לקרובים לכם בדרכם החדשה. ייתכנו אירועים ושינויים שייכנסו לחייכם שלמרות שיגרמו לכם נחת, הרי שבמקביל יגרמו לכך שתאלצו לעשות שינויים כלכליים בגלל הערכות חדשה שתיכנס לחייכם ותגרום למהפכים.


אריה

אתם עוברים את אחת התקופות הבונות יותר בחייכם. נראה שהחיים גורמים לכם לקחת אחריות על נושאים שעד היום התחמקתם מלקחת בהם חלק. עכשיו שאתם בחצי השנה לאחר יום ההולדת, זה בדיוק הזמן לעשות חשבונות נפש ולהעז לפרוץ לעצמכם דרך חדשה וטובה יותר. אל תהססו לעזוב את המוכר והידוע למען משהו חדש ועם סיכונים.


בתולה

אתם עוברים תקופה שבה אתם מרגישים שיש לכם מחויבות כלפי העבודה ונראה שיש עליכם עומס לא קטן בתחום זה. בסביבה בה אתם חיים ונמצאים ביום יום, יש אנשים שמפרגנים לכם מאוד על דרך פועלכם, גם אם במשפחה הגרעינית שלכם לא תמיד מפרגנים לכם. מומלץ לכם לזרום עם הקיים ולא לנסות ליצור שינויים.  


מאזניים

בתקופה שהיו לכם קשיים כלכליים נאלצתם לחשוב בדרכים יצירתיות כיצד לשפר ולשנות את חייכם על מנת להתאימם למציאות ולתקופה שבה אתם נמצאים כרגע. כוכב השפע נמצא אצלכם בבית הכספים ולכן זה הזמן לבדוק היכן התנהלתם בעבר לא נכון מבחינה כלכלית, כיוון שככל שתהיו פתוחים לראות את העובדות, כך תוכלו גם לשנות .  


עקרב

אתם המזל היחיד שיכול בתקופה הזו ליהנות באופן מלא מביקור כוכב השפע במזל שלכם. אתם מבינים בתקופה הזו את החיים בדרך שונה לחלוטין ממה שהבנתם עד היום ולכן אתם גם פתוחים לקבל את ההזדמנויות והאפשרויות הטובות שעד היום אולי הייתם פוסלים אותן . זה הזמן שלכם לשנות ולצמוח מתוך השינוי.

 

קשת

אתם המזל שעוברים את אחת התקופות היותר קשות של חייכם אם כי גם המפרות ביותר בגלל העובדה שסטורן הכוכב שמביא איתו קשיים נמצא אצלכם במקום המקושר עם כספים ומביא אתכם למחשבות והרהורים כיצד עליכם לפעול על מנת לא ליפול כלכלית . זה גם הזמן שלכם לנקות שאריות עבר מחייכם שחוסמות אתכם מלהתפתח כראוי. 


גדי

מבחינה כספית אתם עוברים את אחת התקופות היותר מעניינות בחייכם כיוון שיש לכם הזדמנות אמיתית לשינוי במידה ואתם מעוניינים לפתח את חייכם בכיוונים חדשים. הגיע הזמן שלכם להגיע למקומות הגבוהים אליהם אתם שואפים ועד היום מסיבות שונות לא הצלחתם לעשות זאת. חברים שאין לכם צורך בהם יותר ייצאו מחייכם ואילו אחרים נכונים - ייכנסו.  


דלי

נראה שעד היום חייכם המקצועיים היו מנוהלים בדרך מאוד ברורה או שלפחות ככה חשבתם והנה עכשיו בעקבות אירועים שונים בחייכם אתם מתחילים להבין שאתם רוצים עוד הישגים בחייכם ואולי אפילו לשנות את הכיוון המקצועי שלכם. כוכבים רבים בתקופה הזו במזל שלכם יכולים לעזור לכם במימוש תוכניותיכם החדשות להצלחה .  


דגים

נראה שתפיסת העולם שלכם משתנה בעקבות העובדה שכוכבים משמעותיים נמצאים אצלכם בבית תת המודע. תובנות חדשות יכולות לגרום לכם לתת יותר מעצמכם גם אם זה עלול להגיע על חשבונכם האישי . החיים מזמנים לכם אירועים שונים גם מבחינה מקצועית וזאת על מנת שתוכלו לבחון כדאיות והאם כדאי לכם לעשות שינוי בתחום.  

 

 

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

   אסטרולוגית.הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי