אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 15.04.18-21.04.2018

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 15.04.18-21.04.2018

טיפ לילידי השבוע

הכוכב מרקורי המזוהה עם יכולת דיבור, נמצא במזל שלכם ולכן זהו זמן מצוין עבורכם לנסות ולשפר את התקשורת הבין אישית שלכם ביניכם לבין הסובבים אתכם.


טלה

בשבוע הקרוב יימצא הכוכב וונוס בבית הכספים שלכם , כך שנראה שהתנאים אינם מאפשרים לכם לפעול לפי הבנתכם בגלל ריבוי הוצאות שהיו לכם לאחרונה. הנושאים הכלכליים שבחייכם יטרידו אתכם מאוד כיוון שאתם חשים חוסר יציבות בתחום זה והחודש תהיה לכם הזדמנות לבדוק מהם התחומים שאתם בכל זאת יכולים לשפר וכיצד ,מתי ועם מי - ניתן יהיה לפתור זאת.


שור

מבחינה אישיותית ורגשית אתם  מוצאים את עצמכם עומדים בפני סיטואציות חדשות שבסיומן אתם יכולים להגיד לעצמכם שהנה עמדתם בציפיות שלכם מעצמכם. נראה שלעיתים היו לכם טעויות בקריאת מניעי האנשים , אך שינויים רגשיים מאוד משמעותיים שעברתם בעקבות אירועים שונים, גרמו לכם לפתח את האינטילגנציה הרגשית שלכם ולפעול נכון.


תאומים

הכוכב שלכם מרקורי הגורם לרצות להבין יותר לעומק נמצא בבית החברים שלכם ולכן אתם עכשיו יותר ערניים מבחינה רגשית לצרכים הפנימיים שלכם מול החברים ובוחנים את עצמכם האם אתם נמצאים במקום הנכון מבחינה חברתית והאם אלה האנשים שאתם רוצים להמשיך לבלות בחברתם. זהו אינו זמן להסקת מסקנות, אלא למחשבה ובדיקה של הנושאים החשובים לכם.


סרטן

אתם נמצאים באחת התקופות היותר טובות של חייכם בגלל ביקור כוכב השפע -  יופיטר בבית התחביבים ילדים ורומנים, והוא זה אשר נותן לכם את מירב האפשרויות להזדמנויות שייקרו על דרככם. זה גם הזמן לטייל כמה שיותר בחיק הטבע במקומות קרובים ורחוקים עם אנשים אהובים עליכם וליהנות מהנוף הסובב אתכם. אתם מקדמים את עצמכם מבחינה חברתית ומקצועית ולכן זוהי תקופה טובה עבורכם.


אריה

מבחינה מקצועית אתם נמצאים עכשיו בשלב שבו אתם צריכים לשאול את עצמכם כיצד אתם רוצים להמשיך ולבנות את המעמד האישי שלכם בעיני אחרים והאם ההשקעה שלכם שווה את המחיר שאתם משלמים עבור הכרה זו. נראה שההתלבטויות שלכם מאוד מעסיקות אתכם והגיע הזמן שלכם להקשיב גם לרגשות הפנימיים שלכם ופחות לחשוב מה לעשות כדי לרצות אחרים.  


 

בתולה

מבחינה כספית אתם נמצאים במקום טוב כיוון שאין כמוכם לדאוג לעצמכם וגם לכל הסובבים אתכם מבחינה כלכלית. בחודש הקרוב עדיין תמשיכו להיות מודאגים בגלל אנשים שבניתם עליהם שיעזרו לכם, אך נראה שהם מאכזבים אתכם שוב ושוב. אולי כדאי לכם לקחת פסק זמן מלנסות לעבוד עם אנשים קרובים , כך לא תרגישו שהנה אתם מוציאים אנרגיה מיותרת על מנת להחזירם לתלם.


מאזניים

אתם נמצאים בתנופה של עשייה שלעיתים מתנגשת עם האני הפנימי שלכם ומנוגדת למה שבאמת הייתם רוצים לעשות. אתם רצים מהר  מדי לקצב שלכם ולכן נראה שמדי פעם אתם משלמים מחיר בריאותי על חוסר היכולת שלכם להניח לדברים ופשוט לנוח עד אשר תתחזקו. הצורך שלכם ביחסים צפופים או פתוחים עדיין לא ברור לכם עצמכם, ולכן בקשרים בין אישיים אתם נמצאים בתקופה רגישה מאוד.


עקרב

אתם נמצאים בתקופה שנחשבת למאוד משמעותית כיוון שהיא בדיוק כחצי השנה שלאחר יום ההולדת שלכם. זהו חודש שבו תידרשו ליותר משמעת עצמית מהרגיל וייתכן שפעמים רבות במהלך תקופה זו תשאלו את עצמכם שאלות נוקבות לגבי מה אתם אוהבים לעשות , על מה אתם מוכנים להתפשר בחייכם, ומהו סגנון החיים המועדף שלכם. חכו עד לאחר סיום נסיגת הכוכב המקשה סטורן לפני קבלת החלטות.


קשת

בתקופה הקרובה תהיו עסוקים בענייני הבריאות שלכם והצורך במעבר לתזונה נכונה. אתם מקבלים את האחריות הנדרשת בתקופה הזו על מנת ליצור לעצמכם תנאי חיים טובים יותר ובעיקר בהיבט התזונתי. ייתכן ופחדים שונים עדיין תוקפים אתכם מדי פעם ומעכבים את ההצלחה שלכם כפי שאתם מבינים אותה. את התחושות הטובות והמשמחות תחושו , כאשר תקבלו בשורות טובות מהמשפחה הקרובה.


גדי

אתם מהירים ואנרגטיים לגמרי בכל הקשור לצורת העבודה שלכם וזאת בגלל העובדה שיש לכם צורך עז להצליח ולהגיע להשגים משמעותיים. אתם חווים שינויים מתמידים בתחום המקושר עם משפחת המוצא שלכם וכמעט שאין שבוע דומה למישנהו. מומלץ לכם להיות בקשר רציף יותר עם אנשים שאתם מעריכים את דעתם ופחות לחשוב על מה שנוח לכם . ההצלחה תגיע אליכם בשילוב שינוי צורת החשיבה.דלי

הכוכב מארס שמביא איתו עשייה נמצא אצלכם במקום המקשה על עשייה כיוון שהוא בבית סגור הוא בית תת המודע. זה בדיוק הזמן שבו מומלץ לכם לחשוב איך לפעול מבחינה כלכלית ולא לתת לחששות להפיל אתכם. נראה שלא בכל תחום בו אתם רוצים לפעול, אתם פועלים באופן חופשי ולכן זוהי תקופה מצויינת לעשות מאזן אישי על מנת לבדוק בעיקר את המצב הכלכלי וכיצד אתם יכולים לשפר אותו.


דגים

יש לכם המון רגעים שמחים בכל הנוגע לסביבת המגורים שלכם ועם בני המשפחה שלכם. בנושאים אלה אתם מרגישים כמו דג במים אתם פעילים מאוד וכל עיסוק אתם הופכים ליצירה ולמלאכת אומנות. נכון שמבחינה כספית גם לאחר נסיגת כוכב התקשורת מרקורי בבית הכספים שלכם, אתם עדיין לא במקום שהייתם רוצים לעצמכם, אך אין ספק שאתם חותרים אל המטרה באומץ ופועלים נכון.

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

  אסטרולוגית.

   

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי