אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 15.06.2017 09.06.2017

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 15.06.2017 09.06.2017
טלה

נראה שרבים אצלכם חילוקי הדעות ביניכם לבין הקרובים לכם. אתם פועלים מתוך דחף ולעיתים בצורה אימפולסיבית מדי כדי לממש דברים שמאוד חשוב לכם לבצע. חשוב שהשבוע תהיו ממוקדים בכל מה שקשור בענייני בית ומשפחה. נראה שהדרך שבחרתם בה בתקופה האחרונה גרמה לכך שקיבלתם  את החופש והשחרור שרציתם, אך איכשהו אתם מצליחים לעורר כלפיכם הרבה כעס ותסכול.

 

שור

העובדה שכוכב וונוס שהוא גם הכוכב שלכם נמצא בבית הכספים גורם לכך שיש לכם צורך עז להוציא כספים , לפנק ולהתפנק בעצמכם. זה הזמן הנכון עבורכם לשנות ממנהגיכם הרגילים ולהשקיע יותר זמן איכות עם אנשים או/ו ילדים שמאוד קרובים לכם, אך מטבע הנסיבות לא יכולתם לאפשר זאת לעצמכם. יש לכם אפשרות לחדש לעצמכם את מערכות היחסים ולהרגיש איתן מצוין.

 

תאומים

נושאי כספים ימשיכו להיות מאוד משמעותיים בשבילכם בתקופה הזו כיוון שהשמש בשמיים ביחד עם כוכב מארס מבקרים במשך כל החודש בבית הכספים שלכם וגורמים לכם להבין שאתם חייבים לשנות ממנהגיכם כדי להתמודד מול מציאות חדשה שבה תאלצו להוציא יותר כספים בגלל נסיבות חיים משתנות. זה הזמן ללמוד לשמר את כספיכם ולהתייעץ עם הקרובים לכם ביחס לתוכניותיכם העתידיות.


סרטן

הכוכבים שנותנים את הטון מבקרים במזל שלכם ויגרמו לכך שהפעם תשקיעו בעצמכם ובמקורבים לכם על מנת להגיע להישגים חדשים. אתם חווים את תקופת יום ההולדת בצורה לא קלה בכלל, אך נראה שהפעם אתם כבר יודעים כיצד לנהוג ולפעול כדי לשדרג את עצמכם מבחינה כלכלית ואתם פועלים כמכונה משומנת. שתפו את בני המשפחה במה שאתם חושבים וחווים.

 

אריה

הכוכב וונוס נמצא בבית החברים והחברה שלכם כך שאתם מוצאים את עצמכם פופולאריים יותר מהרגיל. ולמרות זאת, זה הזמן לפעול מאחורי הקלעים ולא לוותר על תוכניותיכם המקוריות. תקבלו תמיכה רבה מהסביבה בה אתם חיים ולכן הם אלה שאתם יכולים לבנות עליהם במצבי לחץ ומשבר. תצליחו במעשיכם במידה ותמשיכו לשמור על פרופיל נמוך ולא תערבו אחרים יתר על המידה בתוכניותיכם.

 

בתולה

אתם נמצאים עכשיו בתקופה שבה כל היכולת שלכם ליצור אירועים חברתיים מוצלחים עולה על הפרק ואתם עושים זאת בהצלחה רבה ויתרה. זה הזמן שלכם לשקם מערכות יחסים שמזמן לא הייתם איתן בקשר קרוב אך איכשהו בזמן הזה אתם מעוניינים ליצור לעצמכם תדמית חדשה ואתם אכן מצליחים לעשות זאת בעזרת המיומנות הרבה שלכם, כשאתם יוצרים תנאים חדשים וטובים יותר לחידוש הקשרים.

 

מאזניים

נראה שאתם עובדים תחת לחץ ועסוקים מאוד בבניית עצמכם מחדש וכל זה על מנת ליצור רושם חדש ונכון יותר אודותיכם. כבר תקופה ארוכה שאתם מייחלים לתקופה כזו שתגיע והנה עכשיו יש לכם את ההזדמנות ליצור לעצמכם מעגלים חברתיים חדשים אם במישור האישי ואם במישור המקצועי. אתם מקבלים הערכה יותר מתמיד וזה הזמן שלכם לנצל את ההישגים שלכם עד תום ולשפר גם את מעמדכם החברתי.

 

עקרב

אתם מתאמצים מאוד לעמוד בציפיות ובעיקר של עצמכם ולכן ייתכן ואתם מרגישים שהנטל לעיתים כבד עליכם מדי. אתם צודקים - כוכב סטורן המביא איתו קשיים ואתגרים שונים עדיין נמצא בבית הכספים שלכם וזז מאוד לאט. זו גם הסיבה שעדיין אתם לא מרגישים את תחושת ההקלה שמביאה איתה העובדה שהכוכב יתחיל לנוע ובמגמת התרחקות מכם.. עובדה זו תתרחש רק בעוד חודש ולכן יש למה לצפות.

 

קשת

בתקופה הקרובה ולמעשה במשך כל השנה הקרובה יימצא הכוכב יופיטר המביא איתו שפע והצלחה בבית החברים והחברה שלכם ולכן סוף סוף תוכלו להתקבל לחוגים שממזמן רציתם להיות שם, אך איכשהו הדבר לא קרה. הפעם יש לכם את האומץ והכוח הדרוש ללכת אחרי צו ליבכם ולכן גם ההצלחה תגיע. מבחינה כלכלית יש לכם הזדמנות לקבל כספים ובדרך זו גם להעשיר את קופתכם האישית שהתדלדלה לאחרונה.

 

גדי

אתם נמצאים בחצי השנה שלאחר יום ההולדת ולכן זוהי תקופה המהווה מעין תקופת שיא להחלטות ולהישגים שלכם. זה הזמן לבחון את עצמכם כיצד אתם רוצים להתנהל בהמשך והאם להמשיך באותו הכיוון שהתנהלתם בו עד עכשיו. ייתכן ומצפים לכם עימותים קלים עם אנשים קרובים, ונראה שהחיים לעיתים מכריחים אתכם הגיע להחלטות שנוגדות את תפיסת העולם שלכם .

 

דלי

זוהי תקופה מצוינת להשקיע את עצמכם בעבודה ולהוכיח את יכולותיכם. אלה מכם שנולדו במחצית השנייה של המזל מומלץ לכם להשקיע את מלוא האנרגיות שלכם על מנת שתוכלו להצליח כמו שאתם מצפים מעצמכם. אלה מכם שנולדו במחצית הראשונה של המזל, עדיין לא תצליחו לממש את כל תוכניותיכם ולכן הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות בתקופה הקרובה הוא, לסלוח לעצמכם שעדיין אינכם פעילים כפי שהייתם רוצים.

 

דגים

נראה שאתם עוברים מהפכות די משמעותיות בחייכם בגלל העובדה שיש לכם צורך לשנות מהלכים בכל מה שקשור לעבודה. ייתכן וגם אנשים קרובים אליכם זקוקים לכם והם אף מעלים אצלכם דפוסים רגשיים שונים הנובעים מנסיבות ילדותכם. אתם חשופים להתרחשויות שמגיעות מהתנאים שמסביבכם ופועלים על מנת שתוכלו להכיל את כל השינויים. מבחינה כספית אתם צריכים להיזהר מהוצאות יתר.

 

 

 

 

 

 

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

   אסטרולוגית.הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי