אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 16.09.2017 10.09.2017

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 16.09.2017 10.09.2017


טיפ לילידי השבוע

בשבוע הקרוב תוכלו לגייס משאבים פיננסיים על מנת שתוכלו לבדוק התקדמות בתחום הכספי, כיוון שיש לכם הזדמנות להתחלות חדשות מבחינה כלכלית.

 

טלה

אתם נמצאים לקראת מחצית השנה שלאחר יום הולדתכם וזה הזמן לעשות את חשבונות הנפש הנדרשים. נראה שיש לכם צורך לבדוק את ההתנהלות האישית שלכם בעבודה ונראה שאכן תקבלו משוב שאתם צריכים להשקיע קצת יותר אמפטיה מול הסובבים אתכם על מנת שיורגש שאכן אתם נותנים מעצמכם. זה הזמן לנסות ולהשקיע יותר זמן איכות גם עם הקרובים לכם.

 

שור

הכוכב סטורן עדיין נמצא במקום שבו מתעכבים כל הנושאים הכספיים שבניתם עליהם ולכן קשה לכם בהסתכלות ותכנון מימד חדש על החיים. נראה שאתם מאוד חוששים לומר את דעתכם, כיוון שאתם רוצים להיתפס כהרבה יותר חזקים ממה שאתם באמת. נושאי תקשורת לסוגיה השונים יעלו בשבוע הקרוב ואתם צריכים לוודא שאתם מובנים לזולת וכל מה שאתם אומרים מגיע לאוזן הנכונה.


תאומים

בשבוע הקרוב תאלצו להשקיע את כל זמנכם בתחום המשפחה כיוון שמארס הכוכב שמביא איתו עשייה נמצא אצלכם במקום המקושר עם השקעת יחסי אנוש ואנרגיה ולכן זה גם הזמן לנסות ולהגיע לאיזון עם אנשים קרובים לכם שייתכן ולאחרונה התרחקתם מהם. כמו כן, ליחסים בין אישיים תהייה משמעות מאוד גדולה בשבוע הקרוב כיוון שלמעשה היא תהיה פתח כלשהו ליצירת מערכות יחסים טובות יותר עבורכם.

 

סרטן

הכוכב וונוס נמצא אצלכם בבית הכספים ולכן תחום זה יהיה יותר משמעותי עבורכם בשבוע הקרוב. נראה שנושאי כספים חשובים מאוד ואתם צריכים לבדוק עם עצמכם האם אתם מתנהלים נכון כלכלית. ייתכנו חיכוכים בבית על רקע כספי ועל כך שאתם צריכים להיות יותר מחושבים ולפעול בצורה מאוד חסכונית עקב תנאים חדשים שנוצרו בשטח. זה הזמן שלכם לגייס גם את המשפחה לתועלתכם.

 

אריה

הכוכב וונוס נמצא במזל שלכם ונותן לכם את היכולת להצליח ולקבל את האנרגיות הדרושות לכל מה שאתם צריכים לעשות בשלב הזה. שבוע מעולה ליצירת יחסים בין אישיים כמו שאתם אוהבים וגם תקבלו עזרה מהמשפחה הקרובה לכם. מאחר וכוכב השפע נמצא בבית המעגל הראשון של חייכם תהייה זו גם הזדמנות לתקן במידה ותרצו חיכוכים של שנים ולכן ,אל תרשו לקשיים היומיומיים להפריע לכם בתוכניותיכם.

 

בתולה

בפרק זמן זה של חייכם אתם פועלים מתוך מחשבה מאוד מעמיקה של מהם הנושאים שמנהלים אתכם בחיים. קיים בכם צורך לקבל תשובות מעמיקות שייתנו לכם את התשובה לדרך חייכם. ייתכן שמבחינה כספית נפתחות לכם דלתות חדשות ולכן, אל תהססו לשבור הרגלים ומנהגים של עבר למען מטרות חדשות. כוכב התקשורת מרקורי , נכנס למזל שלכם וייתן לכם את האפשרויות להביע את עצמכם.

 

מאזניים

הכוכב יופיטר המביא איתו הרבה מזל והזדמנויות נמצא במזל שלכם, כך שנראה שזה הזמן הנכון לבדוק איזה עוד דברים אתם יכולים לעשות עבור עצמכם על מנת להתפתח ולהתקדם. נצלו קשרים חברתיים שיעזרו לכם בחיים באופן כזה שתוכלו להיעזר בהם גם בהמשך. מבחינה כספית נכון שאתם עדיין לא נמצאים במקום הנכון לכם, אך בכל זאת אתם בדרך הנכונה עם כניסת כוכב השפע בעוד כחודשיים לבית הכספים שלכם.

 

עקרב

מרבית הכוכבים נמצאים בבית החברים והמעמד האישי שלכם , כך שמצד אחד זוהי תקופה מצויינת לחזק את המעמד האישי שלכם מול חברים חדשים ומי שאינו מתאים לכם להתנתק ממנו סופית. מצד שני, כוכב התקשורת מרקורי וגם הכוכב מארס נמצאים בבית זה כך שלפני שתחליטו החלטות שאין מהם חזרה, מומלץ לכם לבדוק עם מי מהחברים אתם יכולים לבסס קשרים מועילים לטווח הרחוק ובהתאם לכך להתנהל.

 

קשת

נראה שמבחינה חברתית אתם נמצאים באחת התקופות היותר טובות שלכם , כיוון שכוכב השפע מבקר אצלכם במקום הידוע כמחבר עם אנשים חדשים והימצאות באירועים חברתיים משמחים. כמו כן, נראה שתעדיפו לא לחשוף את רגשותיכם ותעדיפו לשמור אותם לעצמכם. ושוב, אל תתנו לחששות ולפחדים לנהל אתכם מעבר למה שאתם מסוגלים להכיל. מצאו דרכים לשחרר את הכעסים הפנימיים שלכם.

 

גדי

אתם נמצאים בתקופה שבה המיניות שלכם בעלייה ויש לכם צורך במגע משמעותי. אתם מבוקשים בכל מקום ואנשים משחרים לפתחכם. המילה שלכם הינה משמעותית מאוד ואנשים אוהבים אתכם בעבור מה שיש לכם להציע. למרות שאתם מייחלים לקשר עמוק משמעותי, בהחלט ייתכן שאתם נמצאים עכשיו בתקופה שבה נכנסים אנשים לחייכם אך לא בהכרח גם נשארים איתכם לאורך זמן – חכו לימים אחרים.

 

דלי

הכוכב מארס המביא איתו עוצמות נמצא במזל בתולה הוא המקום שמכריח אתכם לרדת לפרטים בכל הנוגע לכספים שאתם מתכננים לקבל מאחרים ולא להסכים לכל הצעה. נראה שאתם נמצאים בהתלבטות כלשהי בין לעשות מה שטוב לכם באופן אישי ובין מה לעשות כדי לרצות את האחרים. זהו הזמן הנכון עבורכם להחליט שאתם נמצאים בסדר העדיפויות הראשון ולעשות אך ורק מה שטוב לכם.

 

דגים

אתם נמצאים בתקופה מאוד עמוסה מבחינה מקצועית ואישית והיום שלכם מלא בתנועה עד כדי כך שאתם יכולים להתיש את עצמכם. זה הזמן הנכון עבורכם לשחרר קצת לחץ ולהרשות לעצמכם לנוח. אתם נמצאים בתקופה שמבחינה אישית עוברים עליכם הרבה אירועים חדשים ובכל פעם אתם מנסים להוכיח לעצמכם מחדש שאתם מצליחים לעמוד בכל הציפיות, ובעיקר של עצמכם.

 

 

 

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

   אסטרולוגית.


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי