אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 16.12.2017 10.12.2017

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 16.12.2017 10.12.2017טיפ לילידי השבוע

השבוע נמצא הכוכב מרקורי שאחראי על חשיבה ותקשורת בנסיגה במזל שלכם וגורם לכם להבין נושאים שונים שעד היום ניסיתם להתעלם מהתמודדת מחשבתית איתם .

 

טלה

בשבוע הזה מזוהה המקום המקושר עם חו"ל ולימודים גבוהים בצורה מאוד אינטנסיבית , אך לאלה מכם שלא אמורים לנסות שני תחומים אלה מצפים אירועים שונים ומשמעותיים שיכולים לשנות לכם תפיסת עולם מחשבתית. נושאים אלה יגרמו לכך שתאלצו להבין שעליכם לפעול בצורה שונה על מנת להשיג את המטרה. פעלו בשלב זה לקבלת כספים שאתם אמורים לקבל מאלה שחייבים לכם לדעתכם.

 

שור

הכוכב יופיטר שמביא איתו הזדמנויות שפע והצלחה ממשיך את פעילותו הענפה בבית הזוגיות והשותפויות שלכם. נראה שכל התוכניות שלכם שוב עומדות למבחן ואתם עומדים בפני סיטואציות חדשות שבהן אתם נדרשים להיות עקביים ולהביע את מחשבותיכם ביחס לנושאים הרלוונטיים. נסו לנצל את האירועים החדשים לתועלתכם ואל תיכנסו לעימותים שאינם הכרחיים.

 

תאומים

אתם נמצאים בתקופה מצוינת שבה אתם מרגישים שאתם זקוקים ליותר אינטימיות ואכן אתם יכולים לקבל את מבוקשכם בשבוע הקרוב על ידי האנשים הקרובים לכם ביותר. ייתכנו שינויים משמעותיים שלא אתם יזמתם, אך נראה שתאלצו להסכים עם החלטות של אחרים בנוגע למינון ואופן מערכת היחסים שהם מוכנים להיות בקשר איתכם. זה הזמן הנכון להשקיע ולטפח גם את הפן המקצועי בחייכם.

 

סרטן

מרבית הכוכבים נמצאים אצלכם בבית המקושר עם נושאים של עבודה כך שנראה ששוב אתם נמצאים בהתלבטויות בנושא זה. מאחר וגם כוכב התקשורת  מרקורי מבצע את נסיגתו בבית זה, נראה שאתם חווים קשיים סביב מימוש עצמכם. ואולם , כבר בשבוע הקרוב תתחילו להרגיש הקלה  ושיחות עם חברים קרובים שיכולים להקל עליכם יעזרו לכם לעלות על דרך המלך.

 

אריה

נושאי משפחה וילדים יעלו מחדש על הפרק השבוע, כיוון שנראה שהיחסים הבין אישיים בעבודה לא נעימים כפי שהם נראים למראית עין. הקשיבו לאינטואיציה הטבעית שלכם ביחס לאייך אתם רוצים לנהל את חייכם המקצועיים ומיהם האנשים שהכי מתאימים לכם כדי לממש את תוכניותיכם. הילדים שלכם או צעירים מכם במשפחה זקוקים לזמן איכות איתכם ולא נראה שאתם מכילים אותם.

 

בתולה

בית המשפחה שלכם מופעל על ידי כוכבים רבים שמביאים איתם שפע של עשייה ואינטנסיביות ביחס לאייך אתם רוצים לחיות את חייכם במעגל המשפחתי . מאחר וזה גם הבית שבו הכוכב שלכם מרקורי מבצע את הנסיגה הפעם, הרי שמומלץ לכם לפעול בזהירות ולא לחשוף את תוכניותיכם עד אשר תהיו בטוחים שאתם פועלים נכון. בכל מקרה, בשבוע הקרוב השקיעו יותר זמן איכות בחיק המשפחה.

 

מאזניים

הכוכב מארס שמביא עשייה מתחיל לבקר בבית הכספים שלכם ואילו כוכב התקשורת מרקורי מבצע את נסיגתו בבית הסביבה הקרובה שלכם ולכן, החודש הקרוב עומד להיות מאוד אינטנסיבי עבורכם ובמיוחד לאלה שנולדו בשליש הראשון והאמצעי של המזל. זה הזמן שלכם לפעול ולעשות את המיטב על מנת לממש את עצמכם ואת כל תוכניותיכם העתידיות. ייתכן והקרובים לכם לא ישמחו במוטיווציה החדשה שלכם .

 

עקרב

נראה שאתם מאוד עסוקים בלקיחת אחריות על חייכם בתחומי החיים השונים ולכן אתם נוטים להתעמת עם כל הקרובים לכם כדי לבדוק את הגבולות שלכם ביחס אליהם. בחודש הקרוב שוהה אצלכם גם מארס כוכב העשייה שהוא הכוכב המשני המשפיע עליכם וייתן לכם את הכוח להתחלות חדשות ומעניינות לצד הכוכב יופיטר  שנותן לכם את ההזדמנויות המתאימות להתחלות מוצלחות.

 

קשת

בשבוע הקרוב בגלל ריבוי כוכבים במזל שלכם נראה שתהיו עסוקים בכל הנוגע לתוכניותיכם הכלכליות ובדיקת היכולות שלכם לממש זאת. ייתכן וישנם תחומים נוספים שעדיין לא סיימתם לטפל בהם ונסיגת כוכב התקשורת לא מקלה עליכם. במה שאינכם חייבים להחליט עכשיו, חכו עד לסיום הנסיגה ואז פעלו בהתאם לסדר עדיפויות שיהיה הנכון לכם. הכוכב וונוס יעזור לכם לעבור חודש זה בהצלחה.

 

גדי

אתם עוברים מהפכים שונים ונוטים להסתגרות בגלל ריבוי כוכבים בבית תת המודע שלכם . יש לכם צורך להתרחק מאחרים ולא לשתף אותם בתוכניותיכם. כרגע אינכם בוטחים באף אחד ויש לכם הרבה מאוד היסוסים לגבי איך אתם רוצים להמשיך מכאן ואילך. נסו לקבל ייעוץ והכוונה לגבי העתיד מאנשים שאתם סומכים עליהם ולא  מאנשים קרובים שאולי מעוניינים לעזור לכם אך אינם אובייקטיבים.

 

דלי

מרבית הכוכבים בשמיים נמצאים בבית המחובר לתחום החברתי של חייכם ולכן זה הזמן לנסות להבין את הצרכים האמיתיים של נשמתכם ולעזור לעצמכם במימוש רצון לשנות ולהשתנות. ייתכן ויהיו לכם מערכות יחסים שלא תרצו לשוחח עליהן בפומבי וזאת בגלל העובדה שגם אתם עצמכם לא בטוחים שאתם מעוניינים בהן. ייקח זמן עד אשר תהיו בטוחים באחרים, שאכן הינם מתאימים לכם ולצרכים שלכם.


דגים

זוהי תקופה מצוינת מבחינה מקצועית להכיר אנשים חדשים ולעזור לעצמכם להתקדם בסולם למקומות שאתם באמת ראויים ורוצים להגיע אליהם. אלה מכם שנולדו בשליש השני והשלישי של המזל, עדיין אינכם יכולים להיות בטוחים שאתם רואים את הדברים בעין אובייקטיבית ולכן מומלץ לכם להיעזר בעצת מומחים שיעזרו לכם להגיע להחלטות בנושאים חשובים, על מנת שלא תטעו בתהליכי קבלת החלטות.

 

 

 

 

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

   אסטרולוגית.הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי