אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 17.02.18 11.02.2018

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 17.02.18 11.02.2018טיפ לילידי השבוע

הכוכב יופיטר שנמצא בבית הקריירה שלכם ממשיך להעניק לכם אפשרויות להצלחה וחשוב מאוד שתלמדו לקבל ולנצל את כל ההזדמנויות שאתם מקבלים. 

טלה

הכוכב המנוגד לתכונות המזל שלכם ונקרא בשם סטורן נמצא אצלכם בבית הקריירה. זהו זמן מצוין לעשות את חשבונות הנפש הדרושים לכם ולהחליט שאתם כן זורמים עם השינוי המתהווה אפילו שקשה לכם איתו. נראה שתצטרכו לאפשר לתחומי עניין שעד היום היו פחות דומיננטיים ולהעלות אותם חזרה אל סדר העדיפויות שלכם.  

שור

בשנה הנוכחית נראה שאתם מתחילים להיות מרוצים תחת השפעתו הברוכה של הכוכב יופיטר, זוהי הזדמנות נהדרת עבורכם לפתור בעיות ישנות בתחום הזוגי שהטרידו אתכם ונראה שהפעם אתם זוכים לשיתוף פעולה משמעותי מצד הקרובים לכם. נושאי קריירה ממשיכים להיות משמעותיים ולכן עליכם לחבר בין שני נושאים אלה. 

תאומים

נראה שכבר תקופה ארוכה אתם יודעים שאתם יכולים לסמוך רק על עצמכם במצבים קשים ומעיקים. הכוכב מארס שמביא איתו עשייה בדרך כלל, נמצא הפעם בזוית מאתגרת עבורכם ולכן אתם נוטים להיות אימפולסיביים יותר מהרגיל ולעיתים גם עם נטייה לאגרסיה קלה. השתדלו למצות את עצמכם בעבודה ושם להשקיע את האנרגיה שלכם.

סרטן

אתם נמצאים בתקופה של התחלה חדשה אם כי לעיתים קרובות אינכם יודעים האם הדרך החדשה שבחרתם, אכן טובה גם לסובבים אתכם, או שאתם משלים את עצמכם שאכן הקרובים לכם שותפים לדעתכם ולתחושותיכם. בבית השותפויות שלכם בתקופה זו מתארח כוכב משמעותי ושמו סטורן שמביא איתו התיחסות כבדה ורצינית לכל הקשור במערכות יחסים.  

אריה

התקופה מאוד עמוסה עבורכם בתחומים השונים של החיים ובעיקר כרגע בתחום היחסים הבין אישיים, בגלל העובדה שכוכב מרקורי המביא איתו תקשורת טובה וחיובית נמצא במצב כזה שמאיר אצלכם את התחומים שדורשים טיפול במעגל המשפחתי הראשון שלכם. זה בדיוק הזמן הנכון להסיק את המסקנות ולבצע את השינויים הנדרשים.  

בתולה

את התקופה הקרובה תזכרו בעתיד כזמן שבו הייתם צריכים להילחם על דעותיכם האישיות על מנת להוכיח שאתם הצודקים בתחומי החיים האישיים . זוהי תקופת מבחן לכל מה שאתם מאמינים בו. השבוע אתם צריכים לבדוק את ההתנהלות האישית והמקצועית שלכם, לאור התובנות שהגעתם אליהם לאחרונה. זה הזמן לפעול בנדון.  

מאזנייםאתם המזל שלאחרונה הייקום החליט להעניק לכם הזדמנות נוספת לסיים דברים שעד היום לא עשיתם זאת ובדרך מאוד יצירתית. יש לכם יכולת להטביע חותם בכל מקום בו אתם נמצאים וחשוב שתמצו עובדה זו . מבחינה כספית אתם נמצאים בתקופה טובה בגלל ביקור כוכב השפע, אך עדיין חשוב שתשקלו כל הוצאה ולא תרשו לעצמכם התנהלות לא מבוקרת. 

עקרב

אתם המזל שמתחיל התחלות חדשות ומסיים פרק חיים קודם . אתם משתנים עכשיו בעוד דרך ולמרות שכבר מזמן ביקשתם להיות במקום הזה – הרי שכל שינוי שאתם חווים אותו עכשיו מחדש גורם לכם להתרגשות ולהבנה שהנה סוף סוף הלכתם קדימה ואין מצב שתחזרו אחורה. ייתכן שהשארתם כמה לבבות שבורים , אך היה זה הכרח המציאות. 

קשת

נראה שאתם לוקים בפיזור דעת כתוצאה ממערך הכוכבים העכשיו ולכן חשוב מאוד שתשמרו על יציבות ואיזון, כיוון שאם אתם רוצים להעניק ולתת לאחרים בתחומי היכולת שלכם, עליכם לשמור על כוחות מאזנים בצורה שקולה ומאוזנת. הכוכב מארס שמביא לעשייה נמצא עכשיו במזל שלכם לחודש הקרוב, ויעזור לכם לפעול כנדרש.  

גדי

למרות הצורך והרצון שלכם לשבור מסגרות ולהיות קצת יותר קלילים ואנרגטיים הרי שלא תמיד זה מסתדר לכם. וכל זאת במיוחד עכשיו שהכוכב סטורן הגיע לבקר אתכם למשך השנתיים וחצי הקרובות ויגרום לכם לקחת את החיים בייתר רצינות ולשכוח לעיתים את הצורך שלכם לפרוץ גבולות.  זה הזמן לבדוק את המניעים הפנימיים שלכם ולעשות סדרי עדיפויות. 

דלי

כוכב התקשורת מרקורי נמצא השבוע במזל שלכם ולכן המערכת העצבית שלכם עלולה להיות עדינה מתמיד. מומלץ לכם לא להכנס למריבות עם אחרים כיוון שלא בטוח שגם אם תצאו צודקים בדבריכם, אכן הדברים הינם נכונים וחכמים להגיד אותם. את רגשותיכם האישיים שמרו לעצמכם ואל תשתפו אף אחד בתוכניותיכם, אלא אם כן אתם בטוחים בו.   

דגים

אתם נמצאים בתקופת יום ההולדת שזוהי תקופה מאוד משמעותית עבורכם הפעם, כיוון שאתם מאוד כמהים להתחלה חדשה, אך מרגישים שאין לכם את הכוח ליצור אותה. זה הזמן עבורכם להבין שלהיות מחוברים וקשובים לאני הפנימי שלכם יהיה הדבר הכי נכון עבורכם והגיע הזמן שתפסיקו לחשוש מכל אפשרות לשינוי.

 

 

 

 

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

   אסטרהזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי