אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 17.03.18 11.03.2018

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 17.03.18 11.03.2018טיפ לילידי השבוע

וונוס נמצאת בבית הכספים שלכם ומכיוון שהיא אחראית על מערכות יחסים ועל כספים , זה בדיוק הזמן הנכון לפעול בשני תחומים אלה.


טלה

שני כוכבים משמעותיים נמצאים במזל שלכם וגורמים לכך שתרגישו שאתם פעילים מהרגיל. הכוכב מרקורי האחראי על התקשורת שנותן לכם את היכולת להבהיר את עצמכם בצורה רהוטה ומשמעותית, כך שתוכלו לגייס אחרים למטרות שלכם. ואילו הכוכב וונוס שאחראי על מערכות יחסים יביא אליכם את הפרגון המרבי מאנשים קרובים ורחוקים.


שור

בשלב זה של חייכם ולקראת החג המתקרב נראה שתאלצו להתפשר עם דעתם של הקרובים לכם ולא לעשות מה שאתם רוצים או מאמינים שהכי נכון לכם. ייתכן וגם לא תוכלו לומר את כל אשר עולה בדעתכם כדי לא לפגוע ולמעשה יהיה זה הדבר הנכון ביותר כרגע, כיוון שלעיתים רבות אתם פוגעים באחרים כשאתם מדברים בצורה ישירה מדי.


תאומים

השמש בשמיים מספרת לנו כי עכשיו אתם נמצאים בנקודה טובה מאוד בקריירה שלכם, גם אם הדבר גורם לכם לעיתים לדפיקות לב מואצות מהתרגשות. זה הזמן שלכם לבנות את עצמכם מבחינה חברתית ונראה שאתם מאוד בשלים לכך והיכולת שלכם לדבר ולהשפיע נמצאת במיטבה בתחומי החיים החשובים לכם. 


סרטן

אתם נמצאים בנקודה משמעותית בחייכם ובין הצורך והיכולת לשלב בין התוכניות שלכם בעבודה ובין הצורך לשלב גם את חו"ל בנושא ובעיקר למטרות לימודים ועסקים. קיים אצלכם הרבה חוסר ודאות לגבי איך וכיצד אתם צריכים לנהוג ומהי הדרך הנכונה עבורכם. זה הזמן לבקש עזרה ועצה מחברים ואף להפעיל יחסי צבור שהיו לכם מימים עברו למטרותיכם הנוכחיות.

 

 אריה

יופיטר כוכב השפע מבצע את החנייה שלו הפעם בבית המשפחה שלכם כך שנראה שאתם עוברים שינוי משמעותי בתחום זה. בשורות טובות מחכות לכם והגיע הזמן שלכם להרגיש שאתם מתרחבים ועושים את הדבר הנכון בתחום זה. צעירים מכם במשפחה מאוד זקוקים לכם וחשוב מאוד שתתנו להם להרגיש שאתם נמצאים בשבילם כשהם זקוקים לכם.


בתולה

אתם נמצאים כחצי שנה לאחר יום ההולדת שלכם ולכן תקופה זו הופכת להיות מאוד משמעותית עבורכם הפעם ולמעשה בכל שנה בזמן הזה. עכשיו אתם נמצאים בשלב שבו חשבונות הנפש שלכם נותנים לכם את הפתרונות כיצד להגיע למקומות הנכונים לכם. ייתכן שלא כולם יפרגנו לכם על האומץ שאתם מתנהלים בו – אך חשוב מאוד שתהיו קשובים בעיקר לעצמכם.


מאזניים

כוכבים רבים יושבים בבית העבודה שלכם ולכן עכשיו זה הזמן לבנות לעצמכם תוכנית עבודה ולעבוד לפי שלבים וסדרי עדיפויות נכונים. חשוב מאוד שלא תעמיסו על עצמכם יותר מדי כיוון שגם מבחינה בריאותית אתם נמצאים בתקופה יותר רגישה ולכן עומס יתר עלול להפיל אתכם לחולי. ייתכן שיהיו פעמים שתפלו בקלות למריבות – נסו להימנע מכך.


עקרב

הכוכב מארס נמצא בבית הכספים שלכם וגורם לכך שנושא זה הופך להיות הנושא המרכזי בחייכם. ייתכן ואתם מנסים למשוך זמן או להימנע מכל מה שדחוף, אך מומלץ לכם להקדים את המאוחר ולא לחכות לרגע האחרון. הסביבה הקרובה מכעיסה אתכם לעיתים קרובות למדי ולכן חשוב שגם בתחום זה תשמרו על פרופורציות. 


קשת

הכוכב מארס שמביא איתו הרבה אנרגיה ועשייה נמצא במזל שלכם וגורם לכך שאתם רוצים לפעול במקסימום האנרגיה שלכם. בנוסף , הכוכב סטורן נמצא בבית הכספים וגורם לכם לקחת אחריות בכל התחום הזה. אתם חוששים מלעשות טעויות ולכן אתם נוטים להתייעץ עם כל מי שיכול לעזור לכם ואולם עדיף שתגיעו להחלטות לבד.


גדי

נראה שכל מה שקשור לבית ולמשפחה מעורר אצלכם עכשיו אי וודאות ולא בטוח שאתם מקבלים משוב חיובי עם כל דעותיכם בבית. אל תיגררו לויכוחים גם אם תרגישו שאתם לא נמצאים במקום הראשון אצל האנשים הקרובים לכם. זה הזמן שלכם להמשיך ולבנות את העתיד שלכם לפי התוכניות הראשוניות שלכם ולהצליח בהם.


דלי

בית הכספים שלכם מופעל על ידי שני כוכבים מאוד משמעותיים . האחד הוא נפטון שגורם לכך שלא תמיד תראו את הדברים באור הנכון ואילו השמש בשמיים גורמת עכשיו לכם לראות את הדברים באור נוסף שהוא למעשה הנכון ולכן אתם חייבים לפעול לפי ראות עיניכם בשלב זה. נסו לגייס את הסביבה שלכם, לפעול למען המטרות החשובות לכם.


דגים

השמש הנמצאת במזל שלכם גורמת לכם לחוש שאתם יכולים להתחיל לפעול בכל תחום חיים בו תבחרו ואולם הפעם אתם חייבים לשתף גם את הקרובים לכם בתוכניותיכם ובעיקר בתחום הכספי הוא התחום הרגיש בשלב זה . חוסר היציבות בנושא זה עדיין משמעותי ולכן כדאי לכם לא לפעול בצורה שתסכן את כל תוכניותיכם.

 

 

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

   אסטרולוגית.

 

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי