אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 19.07.2017 13.07.2017

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 19.07.2017 13.07.2017טיפ לילידי השבוע

כוכב התקשורת נמצא בבית הכספים שלכם וייכנס לנסיגה במקום זה למשך כל החודש הקרוב ולכן יהיה זה הזמן הנכון לבחון את ההתנהלות הכלכלית שלכם לעומק.

 

טלה

בשבוע הקרוב יימצא הכוכב וונוס שמביא צורך ל"יחד" בבית המשפחה שלכם, כך שתרגישו את האנרגיות שלכם עולות ומתעוררות ביחס למערכות היחסים שלכם. אלה מכם המחפשים לפתור בעיות משפחתיות זה הזמן הנכון לפתוח נושאים ישנים ומטרידים ותמצאו שגם מהכיוון השני יש רצון לפתיחות. היחסים עם בני המשפחה יהיו מאוד משמעותיים בפרק זמן זה וחשוב שתנצלו את ההזדמנות.

 

שור

אתם עוברים תהליך מאוד מעניין בכל מה שקשור למערכות יחסים בתחום הבית והמשפחה ונראה שאתם נוחים להתרגש ופועלים בצורה אינטנסיבית שלעיתים היא מנוגדת לאופייכם האמיתית . המשפחה הקרובה גוזלת מכם די הרבה זמן ואתם מרגישים שאתם מחויבים לה בכל הנוגע למימוש תוכניותיכם. הבעיה היא, שלאחרונה אתם שמים את עצמכם מאחור ומפחדים לומר את דעתכם האמיתית ומכאן התסכול.

 

תאומים

בשבוע הקרוב תהיו עסוקים מאוד בחיפוש דרכים מקוריות לשפץ את סביבת המגורים שלכם. יש לכם הזדמנות לעשות שינויים משמעותיים שיכולים לשנות את חייכם מהקצה לקצה. מבחינה מקצועית נראה שאתם עדיין נמצאים בתקופה די מעורפלת כיוון שאינכם בטוחים שאתם במקום הנכון ואולי אפילו תרצו לבדוק את נושא החלפת מיקום העבודה.  מכל מקום, זה הזמן להיעזר בחברים.

סרטן

אתם נמצאים באחת התקופות היותר טובות של חייכם המתרחשת אחת לשתיים עשר שנים וזאת בגלל העובדה שהכוכב יופיטר המביא איתו שפע, מזל והצלחה נמצא בבית המשפחה שלכם ולמרות הקשיים , נראה שהמעגל הראשון של חייכם מתגייס כולו לעזור לכם. לעומת זאת , בתחומי העבודה והקריירה עדיין אתם נמצאים בתקופה מאוד קשה ולא יציבה וכרגע עליכם לחכות לפחות עוד כחודש, עד שתשתחרר תחושה זו.


אריה

ילידי המזל אמורים להיות מאוד מרוצים השבוע בגלל העובדה שאתם מרגישים שיש לכם אנרגיות לבצע את תוכניותיכם ועובדה זו משמחת אתכם מאוד. כוכב התקשורת נמצא בנסיגה בבית הכספים שלכם, כך שנראה שנושא זה לא וודאי עבורכם וכספים שהובטחו לכם, לא בהכרח יגיעו לידיכם. אין לכם מה לעשות עד לאחר סיום הנסיגה ונראה שהדבר הנכון עבורכם כרגע, הוא להביע את  תחושותיכם בדרך אומנותית.

בתולה

בתקופה האחרונה אתם מרגישים הרבה יותר מקובלים מתמיד ועובדה זו מאוד ממלאת אתכם ומהנה. הגיע הזמן שלכם ליהנות מהיכולת שלכם ליצור יחסי צבור ומערכות יחסים טובות. ייתכן ובגלל הצורך שלכם לרצות אחרים, אתם עדיין מרגישים שלא תמיד אתם רוצים/יכולים לומר את כל מה שאתם חושבים, במיוחד כשהכוכב שלכם בנסיגה במזל שלכם, אך גם עובדה זו תסתיים בעוד כחודש.

מאזניים

השבוע תגיע אליכם וונוס מלכת היחסים שהיא גם המאפיינת של המזל שלכם לבית הקריירה שלכם ותסמל עבורכם התחלה חדשה. זהו חודש שבו תרגישו שאתם מפתחים באהבה את התוכניות שלכם להתקדמות ואתם אהובים ופופולאריים יותר מתמיד. ייתכן והסביבה הקרובה בה אתם חיים תלחיץ אתכם מעט, אך אין דבר - אתם זקוקים ללחץ הזה כאדרנל חיובי ומניע לעשייה.

עקרב

אתם נמצאים תחת השפעת הכוכבים מארס שמביא איתו עשייה והשמש שמביאה איתה צורך במיצוי האישיות בכל התחום הקשור לקריירה שלכם. ומאחר ואתם מתלבטים מאוד מה לעשות וקשה לכם עם שינויים, נראה שאתם נוחים להתרגז , לכעוס על אחרים ואז להרגיש רע עם עצמכם. כיוון שכך, אתם ירודים אנרגטית ועלולים לחלות על רקע פסיכוסומטי, כיוון שלא הוצאת את רגשותיכם וחשפתם אותם עד הסוף.

קשת

הכוכב מרקורי שהוא כוכב התקשורת נמצא בנסיגה בבית הקריירה שלכם. עובדה זו תאיר בפניכם את כל הנקודות הדורשות תיקון ונראה שאתם צריכים לעשות חישוב מסלול מחדש ולתכנן את חייכם כך, שתהייה לכם סיבה נוספת לקום בבוקר על מנת להשאיר חותם בנושאים החשובים לכם. זה הזמן לתהות עם עצמכם מהם הדחפים הפנימיים המאוד עמוקים שלכם ולפעול על מנת להגשימם.

גדי

לאחר תקופה לא קלה עבורכם נראה שאתם שוב עולים על הגל בכל הנוגע למערכות יחסים, כיוון שכוכב וונוס המביא איתו הקלה בתחומי יחסי האנוש נכנס אליכם לבית הזוגיות והשותפויות. יש לכם צורך בשינוי משמעותי ולכן תקופה זו מאוד חשובה למיצוי ההזדמנויות. ייתכן שתוכלו למנף את מערכות היחסים שלכם בדרך כזו שתפעלו יחדיו במספר תחומים. לאחר סיום תקופת הנסיגה, חדשו קשרים ישנים.  

דלי

בתקופה הקרובה תהיו עסוקים ביכולת שלכם לתקשר בצורה יותר נכונה ובריאה עבורכם. הכוכבים מארס שמביא איתו עשייה והשמש בשמיים שנמצאת בדיוק מול המזל שלכם גורמים לכך שאתם מגיבים בצורה חסרת סבלנות לסובבים אתכם. חשוב מאוד לבדוק את ההתנהלות שלכם מול המקורבים לכם ולא להכעיס אותם. זכרו שלכל אחד ישנה השקפת עולם והיא לא בהכרח חייבת להיות מתואמת איתכם.  

דגים

נראה שבתקופה הקרובה אתם הולכים לעבוד מאוד קשה כדי להספיק למלא את החלל שנוצר בתקופה האחרונה ששם השקעתם פחות בגלל נסיבות חייכם. אתם עסוקים עם כספים שחייבים לכם בתוך המשפחה ונראה שתפיסת עולמכם הרגשית הולכת ומשתנה בעקבות כל מה שאתם חווים סביבכם. כמו כן, נסו להבהיר את עמדתכם לאחרים בגלל שעדיין ההתנהגות שלכם, לא תמיד נתפסת ברורה לזולת.

 

 

 

 

 

 

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

   אסטרולוגית.

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי