אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 20.05.2017 ו14.05.2017

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 20.05.2017 ו14.05.2017טלה

הכוכב אוראנוס עדיין יושב במזל שלכם ומבקש לעצמו שתרשו לעצמכם להיות במצב של חופש ולקיחת אחריות על חייכם. נכון שבמשפחה הקרובה יש איזה שהוא לחץ סמוי לגרום לכם לחזור לדפוסים הישנים אך נראה שאתם נחושים בדעתכם להיות מי שאתם ולממש את תוכניותיכם משכבר הימים גם אם הן מנוגדות לתפיסת האחרים. את השינויים בצורת העבודה שמצופה ממכם יש לכם עוד זמן ל"עבד" אותם.

 

שור

אתם נמצאים עכשיו בתקופה שיש לכם יכולת ופתיחות להבין דברים חדשים שנכנסו לאחרונה אל תוך חייכם ומשנים אתכם בהתאם לכיוון שאתם מעוניינים להיות בו. הסביבה הקרובה שלכם משתנה לאיטה וזה דבר מצוין לצורך שלכם לחולל מהפך בחייכם. אל תדאגו, הדברים יסתדרו לטובתכם ובהמשך תזכרו תקופה זו כאחת התקופות היותר טובות ובונות של אישיותכם.

 

תאומים

בית הכספים שלכם מתעורר עכשיו בגלל מעבר כוכב מארס אליו. זוהי הזדמנות מצוינת כדי לחדש את החיפושים שלכם אחרי הכנסה יותר יציבה ובטוחה. לאחרונה היה הכוכב מרקורי בנסיגה בבית החברים והחברה שלכם כך שגם העזרה שציפיתם לקבל מאחרים לא הגיעה ולמעשה מה שחשבתם שממש בטוח עבורכם התגלה כלא ראוי. עכשיו עם יציאת הכוכב שלכם מנסיגה, כל נושאי התקשורת והכספים יתחדשו.

 

סרטן

הכוכבים בשמיים נמצאים בבית העבודה והקריירה שלכם ונותנים לכם תחושה של צורך בהתחלות חדשות. זה הזמן שלכם לפתוח נושאים שהטרידו אתכם עד היום כיוון שיופיטר פועל עליכם בגדול ומקצין כל אירוע בחייכם. ההזדמנויות שהוא נותן לא בהכרח מקדמות אתכם למטרה האישית שלכם והיא שינוי והתקדמות ממשית. מאחר וגם כוכב העשייה נמצא בבית של תת הכרה ומונעים זרימה, חכו עוד כחודש עד לפעולה.

אריה

אתם מתחילים תקופה שהיא מאוד מעניינת עבורכם בכל התחום המקצועי. שפע של התחלות חדשות עשויות לקרות לכם בגלל הצלחה חברתית ובגלל העובדה שאנשים מחפשים את קרבתכם ואת השפעתכם. אנשים מחפשים להודות לכם בגלל העובדה  שתמיד הוכחתם נאמנותכם גם אם היה לכם הכרח לוותר על דברים אישיים שונים על מנת לרצות את הסביבה הקרובה לכם.

 

בתולה

זוהי תקופה מצוינת עבורכם לאוורר את ראשכם ולהעניק לעצמכם עוד נתח חדש של סגנון חיים שבדרך כלל אתם לא מרשים לעצמכם. בית המיניות והטיולים שלכם מושפע על ידי כוכבים שיתנו לכם את הרצון לממש נושאים חביבים אלה. חשוב שתתארחו במקומות שבהם בדרך כלל אין לכם שום קירבה אליהם בחיי היום יום שלכם. מאחר וכוכב מארס המביא איתו עשייה נמצא בבית הקריירה שלכם – נסו לשלב בין השניים.

 

מאזניים

אתם נמצאים בתקופה של התעוררות משמעותית בגלל העובדה שמרבית הכוכבים שלכם נמצאים בבית המקושר עם שותפויות אישיות ומקצועיות אך בעיקר במישור העצמאי. תקופה ארוכה שאתם מנסים להראות את היכולות שלכם מול אנשים אחרים והנה עכשיו אתם נמצאים בעיצומה של תקופה שבה הממונים עליכם לסוגיהם השונים יכולים להעריך אתכם ואת יכולותיכם. כל זה יתרחש למשך כל השנה הקרובה.

 

עקרב

הכוכב יופיטר יימצא אצלכם במשך כל השנה הקרובה במקום המקושר עם היכולת שלכם להתחבר אל תת המודע ולשאוב משם את התשובות הנכונות עבור עצמכם. יש לכם יכולת לקבל תשובות גם על נושאים שכבר מזמן מטרידים אתכם ולא היה לכם כלים כדי להתמודד איתם. מאחר והנושא המקצועי עכשיו פורח בחייכם, נסו להתמיד בנושא זה, להפיק משם את מלוא התועלת ולהיעזר באינטואיציה הטובה שלכם .

 

קשת

זהו שבוע שבו האנרגיות שלכם מרגישות ירודות וזאת בגלל העובדה שהמזל שלכם עדיין  מארח כוכב בשם סטורן הגורם לכם לרצות להסתגר ולפנות זמן ואנרגיות לעצמכם. זהו אינו זמן לארח ולהתארח כיוון שאתם צריכים לשמר את האנרגיות שלכם ולפנות לעצמכם זמן רק לדברים שעושים לכם טוב ושמחה בלב ובעיקר לא לחבור לאנשים שמנסים לקחת מכם את היכולת שלכם לנתינה אין סופית.

 

גדי

מרבית האנרגיות שלכם נמצאות בבית המקושר עם כל נושא השותפויות בחייכם ובעיקר במעגל הראשון של חייכם ואף עם צעירים מכם וכמובן ילדים למי שיש. זהו זמן שחשוב לכם להשקיע בסביבה שלכם על מנת לצמוח ולפתח קשרים ויחסים חדשים. הכוכב יופיטר המביא איתו הזדמנויות חדשות נמצא אצלכם בבית הקריירה, כך שזהו זמן שבו ייתכן שאתם מתלבטים בין לעשות מה שטוב לכם או למשפחה.

 

 

דלי

בתקופה הקרובה אמור לפרוח אצלכם בית המשפחה והילדים ואתם יכולים לפתח את היכולות והתחביבים שלכם עד אשר תרגישו שאתם מוערכים בתחומכם. ייתכן ותאלצו לקחת על עצמכם עוד אחריות על מנת לעמוד בחובות ובתשלומים שהתחייבתם לכם. אל דאגה התגמול יחזור אליכם ואתם תיהנו מהפירות. אתם נמצאים בתקופה מאוד משמעותית שתוביל אתכם למודעות האישית אליה אתם מייחלים משכבר.

 

דגים

זוהי תקופה מצוינת עבורכם לחזק את היחסים שלכם עם הילדים וכל אלה הקשורים אתכם בקשרי משפחה, גם אם הם לא במעגל הראשון של חייכם, אך עדיין זקוקים לכם. היכולות שלכם עכשיו גבוהות מתמיד לעזור לאחרים ובדרך זו גם לעזור לעצמכם. היזהרו ממריבות בגלל ההיבט השלילי שבו נמצא הכוכב מארס שמביא עשייה וגם מלחמה אל הכוכבים שלכם. היו זהירים במעשיכם.  

 

 

 

 

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

   אסטרולוגית.

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי