אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 22.04.18-28.04.2018

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 22.04.18-28.04.2018

טיפ לילידי השבוע

מבחינה רגשית זהו שבוע עמוס הקשור לענייני הלב. כנראה שתמשיכו עם ההתלבטות בין בין לעשות מה שטוב עבורכם ובין להמשיך להיות נחמד ומתחשב עבור האחרים.


טלה

כוכב התקשורת מרקורי שנמצא במזל שלכם ימשיך לגרום לכם לרצות לדבר ולשוחח בתחומים ונושאים שבדרך כלל אתם בטוחים שאתם כבר יודעים בדיוק מה אתם רוצים והנה שוב אתם נמצאים במצב שבו יש לכם צורך להבהיר דברים ואף לחפש תחומי עניין חדשים. מאחר וכוכב זה יעשה זוית מאתגרת לכוכב סטורן שמביא למחשבות כבדות יותר,  הרי שנראה שיחסים שאינם מספיק יציבים יעמדו כרגע בסימן שאלה.


שור

ייתכן ובשבוע הקרוב תאלצו להסתיר את תחושותיכם האמיתית בנושאי יחסים בין אישיים,   וזאת בגלל שנקלעתם למצבים חדשים שנוצרו בשטח. ולכן יהיה רב הנסתר על הגלוי. זהו חודש שבו אתם צריכים לבחון את תחושותיכם האמיתיות כלפי אנשים קרובים ואין הדבר מדובר רק ביחסים רומנטיים אלא ביחסים אישיים באופן כללי. חכו עם כל החלטה שנדרשת מכם ואל תמהרו להסיק מסקנות.


תאומים

הכוכב שלכם מרקורי נמצא בבית החברים והחברה שלכם ולכן זוהי תקופה מצויינת לגייס את כל הכוחות הנדרשים על מנת לשכנע אחרים בנושאים בהם אתם בטוחים שאתם צודקים. זוהי תקופה מאוד משמעותית מבחינה אישית ציבורית, כיוון שאתם יודעים שאתם רוצים לתרום יותר ויודעים שיש ביכולתכם לעשות זאת והנה מסיבות שונות, הרצון שלכם נבלם. בכל מקרה, אל תרפו - לסבלנות יש כאן תוצאות.


סרטן

גם בשבוע הקרוב הכוכבים המשמעותיים ביותר יופיעו במקום המקושר עם שותפויות רגשיות ועסקיות ולכן חשוב מאוד להיות זהירים בכל הנוגע לתחום זוהי תקופה מצוינת לחיזוק הבטחון העצמי שלכם דרך העשייה שאותה תיכננתם מזמן. נושאים משמעותיים כמו זוגיות עולים מחדש על הפרק , אך ייתכן שבשלב הזה לא תוכלו לפתוח את סגור לבכם עד אשר תהיו בטוחים ברגשות הצד שכנגד.אריה

השמש בשמיים מאירה אצלכם בשלב הזה את בית הקריירה, כך שזה הזמן הנכון  לבדוק כיצד אתם מתכוונים להמשיך את הקריירה האישית שלכם ובאיזה תחום אתם מרגישים חזקים במיוחד על מנת שתוכלו להמשיך ולפעול בדרכים יצירתיות ומעניינות שיעזרו לכם לממש את עצמכם ואת עתידכם המקצועי בדרך הטובה ביותר. דרכים חדשות נפתחות בפניכם – צפו להפתעות משמחות.


בתולה

הכוכב וונוס שמביא איתו מערכות יחסים וקשרים על רקע אישי , נמצא בבית הקריירה שלכם ולכן נראה שזהו שבוע ואפילו חודש שבו תוכלו לפתח ולהתפתח דרך אנשים שאתם מכירים וליהנות מהתוצאות. מאחר והשמש בשמיים נמצאת בבית המקושר עם חו"ל נסו לפתח עצמכם גם דרך קשרים מעבר לים. זהו אתגר מתמשך שבו אתם יכולים להראות לעצמכם ולאחרים, כיצד אתם משתלטים על העניינים.מאזניים

ילידי המזל נמצאים עכשיו בתקופה מצויינת שבה אתם יכולים לעזור לעצמכם במימוש תוכניות שמזמן נדחו כיוון שהתיישרות כוכב התקשורת מרקורי בבית השותפויות שלכם הביא לכם את התקשורת המתאימה על מנת להתפתח לכיוונים אותם אתם רוצים. יש בכם עדינות פיזית ונפשית ובדרך כלל אתם עומדים פחות טוב בלחצים, כך שהשבוע הוא זמן בו אתם צריכים לשמור על עצמכם.


עקרב

בשבוע הקרוב תרגישו פעמים רבות שאתם מתנדנדים בין לעשות מה שטוב לכם ובין מה שטוב לזולת וזאת בגלל העובדה שאתם נמצאים בדיוק במחצית השנה שלאחר יום ההולדת שלכם שהיא תקופה מאוד משמעותית עבורכם ומהווה סוג של חשבון נפש אישי. מבחינה מקצועית נראה שאתם בפיתחה של תקופה חדשה לאחר שכוכב התקשורת יצא מהנסיגה בבית העבודה שלכם.  


קשת

נושאי עבודה ובריאות ימשיכו להטריד את מנוחתכם גם בחודש הקרוב כיוון שאתם מאוד מוטרדים מכל מה שקורה סביבכם. נראה שאנשים מאוד יקרים ללבכם עוברים חוויות קשות המשפיעות עליכם ועל דרכי חשיבתכם. מומלץ לכם לקחת דברים בפרופורציה כיוון שזוהי דרך ההתנהגות היחידה שיכולה להיות מעשית בשלב הזה של חייכם ובנסיבות החדשות שנוצרו. חשוב שתשמרו על איזון פנימי.


גדי

אתם נמצאים בתקופה שאפשר לקרוא לה כתקופה ממנפת בקריירה שלכם , אך זו מגיעה אחרי עבודה קשה ובשיתוף פעולה עם אנשים אחרים שקודם הייתם פחות מעוניינים להיות איתם בקשר  משמעותי  מקצועי. חשוב מאוד שתגייסו את תמיכת הקרובים לכם כיוון שלמרות שאתם מאוד עצמאיים, מאוד חשובה לכם התמיכה של המשפחה. רק ביחד תוכלו  לחולל "מהפכות" בחיים המקצועיים שלכם.דלי

מבחינה אישית ומשפחתית אתם עוברים עכשיו תהליך שבו אתם מאוד מעוניינים לרצות את הקרובים לכם על מנת שיבינו כמה אתם חושבים עליהם וכמה איכפת לכם מהם. בשלב הזה אתם בעצמכם עדיין אינכם מגובשים בתוכניותיכם ולעיתים נראה שאתם משדרים מסר כפול. נסו את היצירתיות האישית שלכם בכל פעם שאתם מנסים להעביר מסר לאחרים על מנת להישמע יותר ברורים ומקוריים.


דגים

נראה שאתם עסוקים מאוד בנושאים כלכליים וכיצד אתם יכולים לחזק את התקשורת בצורה חיובית ביניכם לבין הקרובים לכם בכל התחומים הקשורים לכסף. נסו להיות יותר מקוריים ואל תפחדו להביע את דעתכם כאשר אתם בטוחים שהנה אתם צודקים והשאר טועים. במידה ודעתכם תהיה נחושה הרי שבסופו של דבר היא גם תישמע. נסו יותר להתחבר לאנשים השונים מכם ולהיפתח לסגנון חיים נוסף מהמוכר לכם.* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

  אסטרולוגית.


 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי