אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 22.06.2017 16.06.2017

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 22.06.2017 16.06.2017טלה

הכוכב אוראנוס עדיין יושב במזל שלכם , אם כי בעיקר משפיע על ילדי השליש האחרון של המזל ומבקש שתרשו לעצמכם להיות במצב של בחירה, מתוך רצון לקחת אחריות על חייכם. נראה שאתם נחושים בדעתכם להיות מי שאתם ולממש את תוכניותיכם משכבר הימים גם אם הן מנוגדות לתפיסת האחרים. את השינויים בצורת העבודה עוד יש לכם זמן לעבד ולחתור אליהם. היו קשובים לצורכי המשפחה שלכם.

 

שור

אתם נמצאים עכשיו בתקופה שיש לכם יכולת ופתיחות להבין דברים חדשים שנכנסו לאחרונה אל תוך חייכם ומשנים אתכם בהתאם לכיוון שאתם מעוניינים להיות בו. הסביבה הקרובה שלכם משתנה לאיטה וזה דבר מצוין לצורך שלכם לחולל מהפך בחייכם. אל תדאגו, הדברים יסתדרו לטובתכם ובהמשך תזכרו תקופה זו כאחת התקופות היותר טובות ובונות של אישיותכם.

 

תאומים

בית הכספים שלכם התעורר בגלל ביקור השמש במזל סרטן ולכן זוהי הזדמנות מצוינת כדי לחדש את החיפושים שלכם אחרי הכנסה יותר יציבה ובטוחה. לאחרונה היה כוכב העשייה  בבית הכספים שלכם, והייתם עסוקים מאוד בכל התחום הכלכלי של חייכם. מה שנותר לכם כרגע הוא לחכות לתקופה טובה יותר. משבוע זה יהיה לכם קל יותר לבטא עצמכם בגלל ביקור הכוכב שלכם במקום הטבעי שלו הוא בית התקשורת.

 

סרטן

הכוכבים בשמיים נמצאים במזל שלכם ונותנים לכם תחושה של התחלות חדשות. זה הזמן שלכם לפתוח נושאים שהטרידו אתכם עד היום כיוון שיופיטר כוכב השפע נותן הזדמנויות חדשות לפתוח היבטים שונים בכל הנושא המשפחתי שהיו סגורים עד עכשיו בחייכם. אתם מוזמנים לשחרר תחומים שבהם יש לכם צורך להגיע לפתרון. הכוכב מארס המביא איתו כוח לעשייה שגם הוא נמצא במזל שלכם, יעזור לכם במימוש תוכניות.

 

אריה

אתם מתחילים תקופה שהיא מאוד מעניינת עבורכם והיא תקופת יום ההולדת. שפע של התחלות חדשות עשויות לקרות לכם בגלל אהבה של אנשים קרובים אליכם ואשר מנסים להוקיר לכם את תודתם על העובדה שאתם תמיד נאמנים עבורם ואפילו ויתרתם על דברים אישיים שונים על מנת לרצות את הסביבה הקרובה לכם. השאירו בזמן זה את תוכניותיכם  לעצמכם ולמדו לזרום עם הסביבה.

 

בתולה

זוהי תקופה מצוינת עבורכם לאוורר את ראשכם ולהעניק לעצמכם עוד נתח חדש של סגנון חיים שבדרך כלל אתם לא מרשים לעצמכם. בית החברה שלכם מואר בכוכבים משמעותיים  וייתן לכם בתקופה הזו את האפשרות החדשה לארח ואף להתארח במקומות שבהם בדרך כלל אין לכם שום קירבה אליהם בחיי היום יום שלכם. הכוכב שלכם מרקורי נמצא במקום בו הוא מלמד אתכם לשמור את מחשבותיכם לעצמכם.

 

מאזניים

אתם נמצאים בתקופה של התעוררות משמעותית בגלל העובדה שיופיטר כוכב השפע נמצא במזל שלכם וגורם לכם להראות את היכולות שלכם מול אנשים אחרים . עכשיו אתם נמצאים בעיצומה של תקופה שבה הממונים עליכם לסוגיהם השונים יכולים להעריך אתכם ואת יכולותיכם. כל זה יתרחש למשך כל השנה הקרובה. ייתכן ויהיו מקרים בהם תצטרכו להסתגל לנסיבות שיכתיבו לכם הסובבים אתכם – אך תקבלו זאת בהבנה.

 

עקרב

הכוכב יופיטר יימצא אצלכם במשך כל השנה הקרובה במקום המקושר עם תת המודע שלכם ולכן זה הזמן המתאים והאידיאלי ביותר עבורכם על מנת ללמוד ולפתח את עצמכם מבחינה נפשית ורוחנית על מנת לקדם את עצמכם בעתיד למקומות טובים וגבוהים יותר. כמו כן, זוהי תקופה שבה תהיה לכם הזדמנות לטוס לחו"ל, לבלות,  ליהנות ואף להכיר אנשים חדשים. נצלו את ההזדמנויות העומדות בפניכם.

 

קשת

זהו שבוע שבו האנרגיות שלכם מרגישות ירודות וזאת בגלל העובדה שבמזלכם עדיין נמצא  כוכב בשם סטורן הגורם לכם לרצות להסתגר ולפנות זמן ואנרגיות לעצמכם. זהו אינו זמן לארח ולהתארח כיוון שאתם צריכים לשמר את האנרגיות שלכם לדברים שעושים לכם טוב ושמחה בלב ובעיקר לא לחבור לאנשים שמנסים לקחת מכם את היכולת שלכם לנתינה אין סופית.זה הזמן לעזור לאחרים במקומות הקשים להם.

 

גדי

מרבית האנרגיות שלכם נמצאות בבית המקושר עם כל נושא השותפויות והכספים בחייכם כיוון שמשם יש לכם יכולת לצמוח ולפתח קשרים ויחסים חדשים. גם הכוכב יופיטר המביא איתו הזדמנויות חדשות נמצא אצלכם בבית הקריירה , כך שזה בדיוק הזמן שיש לכם הזדמנות לשווק את עצמכם . אתם לא מתייאשים בקלות ומלחמת ההישרדות קלה לכם ולכן באומץ תעמדו מול כל התמודדות ותצליחו.

 

דלי

בתקופה הקרובה אמור לפרוח אצלכם בית העבודה ואתם יכולים לפתח את היכולות המקצועיות שלכם ומאוד להיות מוערכים בתחומכם. ייתכן ותאלצו לקחת על עצמכם עוד אחריות על מנת לעמוד בקצב ובהספק של האחרים, אך אל דאגה התגמול יחזור אליכם ואתם תיהנו מהפירות. אתם נמצאים בתקופה מאוד משמעותית שתוביל אתכם למודעות האישית אליה אתם מייחלים משכבר.

 

דגים

זוהי תקופה מצוינת עבורכם לחזק את היחסים שלכם בכל הכרוך בקשרי משפחה, גם אם הם לא במעגל הראשון של חייכם, אך עדיין זקוקים לכם. היכולות שלכם גבוהות מתמיד לעזור לאחרים ובדרך זו גם לעזור לעצמכם. הכוכבים יבואו לעזרתכם בגלל הזוית החיובית שלהם אליכם ובדרך זו תוכלו ליישם ולממש את תוכניותיכם העתידיות ולהצליח. ייתכן ותצטרכו לעבוד קשה כדי לעזור ליקרים לכם ביותר.

 

 

 

 

 

 

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

   אסטרולוגית.הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי