אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 24.02.18 18.02.2018

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 24.02.18 18.02.2018טיפ לילידי  מזל השבוע

השבוע הוא זמן מתאים להשקיע מרץ ואנרגיה בכל הקשור לתחומי הקריירה שלכם, זה הזמן להתחלות חדשות, אך יחד עם זאת חשוב לשמור על פרופורציות.

 

טלה

במהלך החודש הקרוב תהיו קשובים יותר אל תת המודע שלכם כך שתוכלו להבין את המניעים של הסביבה שלכם ובהתאם לכך להגיב. האינטואיציה שלכם תהיה טובה מהרגיל. זה בדיוק הזמן שבו עליכם להקשיב רק לקול הפנימי שלכם, גם אם בדרך כלל הייתם פועלים אחרת. יש לכם יכולת לפתוח דף חדש בחייכם עם סגנון חברים מעניין, שיותר יתאים לתדמית החדשה שלכם.  

 

שור

זוהי תקופה מצוינת מבחינה חברתית כיוון שמרבית הכוכבים נמצאים אצלכם בבית המקושר עם היכולת שלכם למנף את עצמכם מבחינת המעמד האישי על ידי הכרויות עם האנשים המתאימים. אל תתביישו לנהוג בצורה מעשית בכל פעם שמזמינים אתכם למקום מסוים והרשו לעצמכם לעשות סדרי עדיפויות שיכולים לעזור לכם להתפתחות האישית ופחות להתחשב בצורכי אחרים.

 

תאומים

כל הקשור לנושאי קריירה עומד אצלכם בפני שינוי בגלל העובדה שאתם פועלים עם הרבה לחץ ומצבי עומס כך שנלקחת מכם אנרגיה רבה מאוד עד כדי כך שאתם עלולים להרגיש שחוקים. ייתכן ותקבלו בשורות טובות בנושאי עבודה שירככו לכם את הצורך להחליט כיצד אתם יכולים לשאת בעומס האישי מול העומס המקצועי. זה הזמן לפעול על מנת ללכת אחרי משאלות לבכם המקצועיות.

 

סרטן

תפיסת עולמכם עומדת להשתנות כתוצאה מכל מה שאתם חווים כרגע בחייכם. ייתכנו קשרים עם מקומות מרוחקים מכם ואף בחו"ל ולכן חשוב מאוד שתרשו לעצמכם להתייעץ עם אנשי מקצוע שיכולים לעזור לכם מה להחליט. זהו חודש מאוד משמעותי שיכול להניב עם עשייה נכונה את הפירות לעתיד. אל תמהרו להחליט , אלא קחו לכם את הזמן לתהליך קבלת ההחלטה.

 

אריה

הכוכב יופיטר המקושר עם שפע והצלחה נמצא אצלכם בבית המשפחה הקרובה ולכן זהו זמן מעולה להצליח בכל מה שקשור לשיפור היחסים שלכם עם האנשים הקרובים לכם ביותר. זה בדיוק הזמן הנכון לנסות להרחיב את המעגל המשפחתי שלכם עם אנשים חדשים שנכנסו אל חייכם. לחלקכם צפויים בשורות טובות בנוגע לילדים קטנים וייתכן אף להרחבת המשפחה.

 

בתולה

זוהי תקופה מאוד מעניינית עבורכם כיוון שאתם נמצאים בדיוק במחצית השנה שלאחר יום ההולדת ומרבית הכוכבים נמצאים אצלכם בבית המקושר עם שותפויות. כיוון שכך, נראה שאתם נמצאים בסוג של דילמה כיצד אתם רוצים להמשיך ולהתנהל מבחינת יחסי האנוש שנדרשים מכם, הן במשפחה והן מבחינת יחסי עבודה. חכו עוד כחודש עד אשר תגיעו להחלטות.

 

מאזניים

שבוע זה עומד להיות מאוד אינטנסיבי עבורכם כיוון שמרבית הכוכבים נמצאים בבית העבודה שלכם עובדה שמלמדת על כך שתאלצו לעמוד בהרבה התחייבויות אישיות בגלל צורת העבודה שלכם. מאחר והכול נעשה בלחץ, נראה שתצליחו לעמוד בעומס שלכם גם אם הוא יהיה רב מעל מה שהורגלתם אליו. זה הזמן להרגיע את הצורך שלכם להיות עצמאיים בכל דבר ולבקש עזרה.

 

עקרב

כוכב העשייה מארס נמצא אצלכם בבית הכספים וישהה שם במשך החודש הקרוב. עובדה זו מלמדת על כך שדברים שלא עשיתם אותם בצורה מסודרת בתקופה האחרונה מבחינה כספית יהיו כאלה שיצופו ויעלו על פני השטח על מנת שתוכלו לשפר ולפעול בצורה שונה ויעילה יותר. למרות חוסר הרצון שלכם להתעמת עם נושאים אלה, נראה שלא תהייה לכם ברירה.

 

קשת

הכוכב מארס שאחראי על עשייה נמצא אצלכם במזל למשך כל החודש הקרוב. ולכן, נושאים שהתעכבו עד היום נראה שתאלצו לעשות אותם תחת כורח מסוים כיוון שעד היום ניסיתם לדחות מטלות שצריך לטפל בהם ולא פעלתם לסגירת הנושא עד תומו. האחריות אותה אתם חשים, לא תניח לכם להזניח את כל אותם דברים ולכן עדיפה שעה אחת קודם לביצוע התוכניות. 


גדי

הכוכב מארס שמביא איתו עשייה נמצא בבית תת המודע שלכם ולכן יהיה לכם קשה בפרק הזמן של החודש הקרוב לממש את תוכניותיכם. לעומת זאת , נראה שתקבלו תשובות אינטואיטיביות מתת ההכרה שלכם במידה ותהיו מוכנים להקשיב לה. אל תחששו מחלומות שאולי יהיו אגרסיביים במידת מה, כיוון שזוהי רק תחושת העשייה שלכם שמרגישה מעוכבת ובדרך זו משתחררת.  


דלי

כוכבים רבים נמצאים אצלכם בבית הכספים עובדה שמלמדת על כך שכרגע מתנהלת בחייכם פעילות מאוד אינטנסיבית סביב כל הנושא הכלכלי. זה בדיוק הזמן לבחון את ההתנהלות שלכם ולבדוק האם אתם פועלים נכון. מאחר ואתם אנשים מאוד אינדיבידואליסטים באישיותכם, הרי שקשה לכם לקבל הכוונה ובכל זאת , זה בדיוק הזמן ללכת ולהתייעץ עם אנשים מביני עניין.


דגים

מרבית הכוכבים נמצאים עכשיו במזל שלכם עובדה שמלמדת על כך שאתם נמצאים בתקופה שיש בה פעילות רבה ואתם נדרשים לעשייה מרובה על מנת להוכיח שיש לכם מה להציע. כל זה יכול לבוא בתחום המקצועי ששם נדרשת כרגע מירב תשומת הלב. במידה ובשנה הקרובה תעמדו בציפיות של האחרים מכם, הרי שדרככם אל ההצלחה סלולה עבורכם.

 

 

 

 

  • מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק
  • מומלץ לעשות מפה אישית אסטרולוגית על מנת לקבל תמונה מפורטת
           

הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי