אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 24.03.18- 18.03.2018

טיפ לילידי השבוע

השבוע נכנסת השמש בשמים למזל שלכם ולכן אתם עומדים בפני סבב חדש לשנה הקרובה עם אנרגיות טובות והתחלות חדשות.

טלה

כוכב התקשורת מרקורי הגיע לבקר במזל שלכם ואיתו תגיע גם תקשורת יותר פתוחה למרות נסיגת הכוכב, עם אנשים שאתם מכירים וכבר מזמן רציתם לשוחח איתם, אך מסיבות כלשהן לא הצלחתם ליישם זאת. החודש תמצאו את הרעיונות המתאימים על מנת שתוכלו להגשים את מטרותיכם בדרך נעימה שלא תקומם עליכם את הקרובים עליכם, לעומת פעמים אחרות שהוצגתם כחסרי יכולת לעמוד בדחיית סיפוקים.

 

שור

כוכבים משמעותיים נמצאים בבית תת המודע שלכם ולכן נראה שזה הזמן בהם תרגישו שאתם מעדיפים להיות מכונסים בתוך עצמכם ופחות בקשר עם אנשים אחרים שמבטיחים לכם הבטחות אך אינם עוברים את רף הציפיות שלכם. הכוכב שלכם הידוע בשמו וונוס נמצא במקום בו קשה לכם לבטא את רגשותיכם ומחשבותיכם ולכן זה הזמן עבורכם לתכנן תוכניות, אך עדיין לא להגיע לשלב הביצוע.

תאומים

הכוכב מרקורי שהוא גם הכוכב שלכם יימצא במשך כל החודש הקרוב בבית המקושר עם המבנה החברתי אליו אתם מקושרים. זה לא הזמן להתעמת אלא יותר להתרכז בבדיקה אישית ופנימית כיצד אתם רוצים לארגן את חייכם ומהם הדרכים הנכונות לשם כך. מומלץ לכם לנסות ולהבין את המניעים של הקרובים לכם, כדי לוודא שאתם מתואמים איתם מבחינה מעשית.

 

סרטן

בשבוע הקרוב הכוכב מרקורי יימצא בבית הקריירה שלכם אך בנסיגה ויביא איתו שיחות רבות בנושא העבודה שלכם. מאחר וכוכב זה נמצא בתהליך של נסיגה לא בטוח שהתשובות שתקבלו תספקנה אתכם ובעיקר תרגישו שמבקרים אתכם במקום לפרגן לכם. הקשיבו לחברים קרובים שבאים לעזור לכם ורוצים בטובתכם. מבחינה חברתית אתם נמצאים בתקופה שיותר טובה לבקשת עזרה מצדכם.

אריה

הכוכב מארס שמביא איתו עשייה נמצא אצלכם במקום המקושר עם נושאי עבודה ולכן תקופה זו תהייה מעולה לבנייה חדשה של תחום זה ולנסיון לפרוץ את תקרת הזכוכית בכל מקום בו אתם מרגישים שמגיע לכם להיות בו ועדיין לא הצלחתם בכך. אתם יכולים החודש לשווק את עצמכם ולהתפרנס היטב. היעזרו בבני המשפחה שלכם , כיוון שכוכב השפע נמצא במקום זה ויש להם רצון לעזור לכם.

בתולה

הכוכב סטורן שמביא חוסר ודאות ואף קשיים, נמצא בבית המקושר עם יצירה, תחביבים ורומנים. סביר להניח שאינכם בנויים לרומנים מזדמנים למרות שיש לכם חשק לחיות את החיים ולמצות אותם. כוכב מארס שמביא עשייה אף הוא נמצא בבית זה ומתקרב אל הכוכב סטורן בשמיים. ולכן סביר להניח שתחוו תסכול כיוון שדברים שרציתם לא מסתדרים.זה הזמן לבדוק מי חושב כמוכם ויעזור לכם בשעת הצורך.

 

מאזניים

אתם נמצאים בדיוק במחצית השנה שלאחר יום ההולדת ולכן זוהי תקופה שבה אתם קרובים לעשות את חשבונות הנפש הפנימיים שלכם על מנת שתוכלו להמשיך בדרך שבה החלטתם ללכת. ייתכן ותמצאו את עצמכם אומרים דברים שבזמנים אחרים לא היה עולה על דעתכם לשתף את האחרים, אך נראה שהפעם אתם יודעים שאי אפשר יותר לשאת מצבים שאינם לרוחכם ולכן חשוב שתאמרו את דעתכם.

עקרב

הכוכב וונוס נמצא בבית העבודה שלכם ביחד עם הכוכב מרקורי ולכן סביר להניח שנושא זה יהיה דומיננטי במיוחד בחודש הקרוב במשך כל תקופת נסיגת הכוכב . זה בדיוק הזמן בו חשוב מאוד שלא תנהגו בצורה אימפולסיבית אלא בשיקול דעת מאוד משמעותי . כוכב השפע נמצא במזל שלכם וגם הוא בנסיגה ולכן חשוב שתהיו זהירים ולא תתנו לרגשות האמוציונליים שלכם לנהל אתכם.

קשת

הכוכב סטורן המעכב נמצא בבית הכספים שלכם ביחד עם הכוכב מארס שרוצה לפעול ולכן אתם מתוסכלים אך נאלצים לקחת אחריות ולעיתים כנגד רצונכם. אתם מזל שמאוד אוהב את החופש שלכם ולכן עובדה זו מעיקה עליכם מאוד, בכל פעם שאתם רוצים לפרוץ קדימה והחוצה, אך איכשהו מרגישים עצורים ולא מצליחים לממש תוכניותיכם. נסו להשקיע את מרציכם ביצירה ובדרך זו להרגיע את סערות הנפש הפנימיות שלכם.

 

גדי

בשבוע הקרוב ולמעשה במשך כל החודש תהיו עסוקים עם המשפחה הגרעינית שלכם על  כל המשתמע והמתבקש מהקרבה היתרה שאתם חשים זה לזה. ייתכן וזה הזמן שפעמים רבות תרגישו שאתם משקיעים יתר על המידה ולא תמיד מתוגמלים בהתאם למה שהייתם מצפים. מוטב שתדעו שכל ההתנהגות שמתרחשת סביבכם, היא התוצאה הישירה של הבחירות שלכם וכיצד אתם מעבירים את המסרים לאחרים.

 

דלי

אתם עסוקים מאוד עם כל מה שקורה בסביבתכם האישית ויש לכם שאיפה לשנות ולהתרחב במקום הפרטי שלכם על מנת שתוכלו להרגיש מאושרים. יש לכם צורך עז לעשות שינוי מאוד משמעותי בצורת החיים שלכם ואכן אתם צודקים והשעה כשרה לכך. ייתכן ובמהלך החודש הקרוב תאלצו להחליט החלטות משמעותיות שנוגעות לכם ולעתידכם, אך אין ספק שתצליחו בכך.

 

דגים

הנושא הכספי מאוד מטריד אתכם כרגע, כיוון שאתם נמצאים בתקופה שבה ההוצאות  שלכם גבוהות מתמיד ואין לכם רצון להמשיך בכך כיוון שאתם חוששים שתיתקעו מבחינה כספית ולא יהיה מי שיעזור לכם או ייתן גב במידה ויחול קושי כלשהו. עדיין אתם מצויים בתקופה שהיא חסרת יציבות עבורכם מבחינה אישית, כיוון שכל פעם יש לכם הוצאות חדשות שלא צפיתם אותן מראש.

 

 

 

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

   אסטרולוגית.

  

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי