אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 25.11.2017 19.11.2017

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 25.11.2017 19.11.2017טיפ לילידי השבוע

השבוע נמצא מרקורי המזוהה עם תקשורת במזל שלכם וזו גם תהייה ההזדמנות שלכם להביע את דעותיכם המקוריות והאמיתיות.  


טלה

זהו שבוע טוב לחזק את היחסים הבין אישיים שלכם עם אנשים שהתרחקתם מהם בתקופה האחרונה בגלל אילוצים שונים. זה גם הזמן שלכם לבקר אנשים שגרים במקומות רחוקים על מנת לחדש את היחסים הבין אישיים שלכם. ובנוסף, מבחינה מקצועית זוהי תקופה טובה לחזק  את הקשרים העסקיים שלכם על מנת למנף את עצמכם.

שור

הכוכב יופיטר שנמצא בבית הזוגיות שלכם נותן לכם תחושות מאוד נוחות בכל הנוגע ליחסים הבין אישיים שלכם. אתם נמצאים בתקופה שבה אתם לא מתכוונים לחכות עד שיהיה לכם טוב יותר ואתם מרגישים שאתם צריכים לקחת אחריות על עצמכם על מנת להזיז את חייכם למקום שאתם בטוחים שאתם רוצים לשהות בו.  

תאומים

אתם נהנים עכשיו מסגנון חיים חדש בעקבות העובדה שיופיטר כוכב השפע יושב בבית העבודה שלכם וגורם לכם להרגיש שהנה סוף סוף אתם מסופקים בכל הנוגע לתוכניות שהיו לכם בשנים האחרונות. במידה ותמשיכו להתנהל נכון מבחינה מקצועית, נראה שתצליחו לצבור לעצמכם כוח, עמדה וכריזמה שתעזור לכם להמשיך ולמנף את עצמכם .

סרטן

הכוכב יופיטר שנמצא בבית השותפויות שלכם נותן לכם אפשרויות לנהל חיים חדשים ועצמאיים ואפילו ליהנות מהפירות שקיבלתם בעבור השקעתכם. זה הזמן המתאים לכם להראות את היכולות שלכם, אך במקביל להיזהר לא לתת מעצמכם יותר מדי כדי שלא תישחקו . זה גם הזמן לשמור על עצמכם מבחינה בריאותית ורגשית כיוון שהדבר כרוך זה בזה.   

אריה

אתם חייבים לבדוק את המאזן הכספי שלכם ולוודא שאתם פועלים בצורה נכונה. כל מה שקשור לבית ולמשפחה הקרובה יעלה עכשיו למבחן בחייכם ונראה שתהיה לכם היכולת לאזן את הרגשות שלכם בנוגע למשפחה ולהיות בשלום עם עצמכם ועם הסובבים לכם במעגל הראשון של חייכם. צעירים מכם במשפחה זקוקים לכם מאוד. 

בתולה

נראה שאתם מאוד עסוקים עם כל מה שמתרחש בסביבת חייכם הקרובה ועובדה זו גורמת לכם להיכנס לעימותים,  כיוון שאתם כל כך מנסים לשכנע עד שאתם מתנהגים בצורה נוקשה כדי להוכיח צדקתכם. הכוכב מארס מבקר בבית הכספים שלכם ומאיר נושא זה ברמה כזו שאתם חייבים ללמוד להתנהל מחדש והפעם נכון יותר .

מאזניים

זה הזמן לחזק את הקשר עם הסביבה הקרובה שלכם ולדחוף למען מטרה זהה שעליה כדאי לכם להחליט במשותף. מבחינה כלכלית זה עדיין לא הזמן להוציא כספים אך נראה שזה בהחלט הזמן לתכנן את המטרות אליהם אתם רוצים להגיע בעתיד. הסביבה הקרובה מאוד מפרגנת לכם ונראה שהעשייה שלכם מאוד מוצלחת ומהווה דוגמא עבור אחרים.  

עקרב

הכוכב יופיטר סוף סוף מבקר במזל שלכם ונותן לכם את האפשרות להתחיל בצורת חיים חדשה. החודש השמש תיכנס לבית הכספים שלכם ונראה שנושאים אלה עומדים על הפרק בכך שהחיים גורמים לכם להתנהל אחרת בנושאים אלה. הכוכב וונוס שנמצא במזל שלכם מביא לכם ימים שכולם גורמים לכם להרגיש בנעימים ואהובים.

קשת

אין ספק שילידי יום ההולדת מרגישים את התקופה הזאת יותר מתמיד באופן מאוד לא קל בגלל העובדה שכוכבים רבים נמצאים בבית תת המודע שלכם ומעמתים אתכם עם דברים שבהחלט קשים לכם לעיכול. המציאות מראה שאין לכם ברירה ואתם חייבים להתמודד עם הקיים. עובדה זו רק תחזק אתכם ובהמשך תוציא אתכם מחושלים מול אתגרים נוספים. 

גדי

במהלך השבוע הקרוב עדיין ימצא הכוכב מארס בבית הקריירה שלכם כך שזה הזמן הנכון עבורכם לממש את הצורך שלכם לקדם את יחסי הצבור שלכם. השבוע ייפתח כשהרגישות שלכם גבוהה מתמיד ולכן אתם צריכים ללמוד לקחת הכול בפרופורציה. זה גם הזמן הנכון עבורכם להקשיב לאינטואיציה הפנימית שלכם ולפעול בהתאם.

דלי

הכוכב יופיטר נמצא בבית הקריירה שלכם וגורם לכם להרגיש שהנה אתם חייבים לקחת אחריות על צורת עבודתכם. זה הזמן הנכון עבורכם להחליט כיצד ואיך אתם מציבים גבולות לאחרים ומהי הדרך הנכונה עבורכם לפעולה. ייתכן ואתם עוברים מהפך פנימי שיכול להוביל אתכם לשינויים נוספים ולא רק בכל מה שקשור לעבודה.  

דגים

אתם בולטים מאוד בתקופה הזו בנושאי עבודה ובעיקר בכל הנוגע ליכולת שלכם להצליח מול האחרים. זה הזמן הנכון עבורכם לחזק את היחסים הבין אישיים שלכם ולהראות לאחרים את היכולות שלכם. מומלץ לכם בשלב הזה לא להראות את רגשותיכם לגמרי אלא לשמור אותם לעצמכם . תקשורת טובה בזמן הזה תהייה יעילה במיוחד.

 

 

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

   אסטרולוגית.

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי