אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 27.01.18 21.01.2018

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 27.01.18 21.01.2018


טיפ לילידי השבוע

הכוכב וונוס האחראי על מערכות יחסים וכספים נמצא במזל שלכם ולכן במהלך השבוע הקרוב תרגישו שמפרגנים לכם וגם מבחינה כספית תהיה הקלה.


טלה

ישנם שני נושאים שמאוד מטרידים אתכם והם המישור החברתי והמקצועי ולכן חשוב שתשדרגו את מערכות היחסים שלכם. בזמן האחרון יש לכם רצון לפתח את עצמכם למקומות חדשים שבהם לחזון האישי שלכם יש הרבה מקום ולכן חשוב לשתף אנשים חדשים שיעזרו לכם להתפתח ולמצוא לעצמכם את המקום המתאים.


שור

בית הקריירה שלכם יתעורר לחיים בשבוע הקרוב ולמעשה למשך כל החודש בגלל העובדה שהשמש בשמיים מבקרת במקום שמעורר אצלכם את הצורך להתחדש מקצועית ולהוכיח את היכולות שלכם. ובנוסף, גם צמידות הכוכב וונוס האחראי על היחסים וגם שליט המזל שלכם יגרום לכך שהאנשים בסביבה בה אתם חיים יהיו מוכנים לבוא לעזרתכם בכל מה שתבקשו.  


תאומים

הכוכב המזוהה עם  המזל שלכם מרקורי נמצא במקום שבו קשה לכם יותר להתבטא והכול נראה קשה יותר. ולכן במהלך כל החודש הקרוב אתם עלולים לחוש מתח פנימי, אם כי לא תמיד תדעו למה לשייך מתיחות זו. זה הזמן להרשות לעצמכם לצאת לחופשה קצרה בה תרגישו שאתם יכולים למלא במקצת את המצברים האישיים שלכם.


סרטן

התקופה הקרובה תהייה מאוד אינטנסיבית עבורכם בגלל העובדה שכוכבים משמעותיים מפעילים את המפה האישית שלכם, ולכן תצטרכו להגיע להחלטות בנושאים דומיננטיים בחייכם. יש לכם שאיפות כיצד להתקדם ואתם אף מתכננים ביניכם לבין עצמכם כיצד לפעול. החיים עצמם מזמנים לכם אפשרויות חדשות, אך הכול נעשה תחת לחץ.  

 

אריה

אתם מתקרבים לתקופה משמעותית שיהוו את השיא של חשבונות הנפש שאתם עושים כבר זמן רב מאוד. חשוב לכם לדעת שהגעתם להישגים בחיים ולכן עליכם להבין שכל יום שעובר ועדיין לא מימשתם את תוכניותיכם עובר ולא חוזר. זה הזמן לתת אמון באנשים שמוכנים לעזור לכם ולשנות את תפיסת העולם שלכם למודעות של הצלחה.


בתולה

הכוכב נפטון שעלול לשבש את החשיבה ההגיונית נמצא כבר זמן רב בבית השותפויות שלכם ולכן פעמים רבות בניגוד לאופייכם הרגיל, הרגש משתלט על ההיגיון ואתם מרגישים שאתם מאבדים שליטה על חייכם. הכוכב שלכם מרקורי נמצא במזל גדי ועובדה זו עוזרת לכם במעט, כיוון שמזל זה ידוע ביכולת ההגיונית שלו לנתח מצבים וזה דבר שמאוד חשוב לכם .


מאזניים

כוכב העשייה המוכר גם בשמו מארס ייכנס השבוע לבית הסביבה הקרובה שלכם ,כך שנראה שתהיו עסוקים מאוד עם אנשים קרובים שלעיתים לא יסכימו עם הדעה שלכם וייכנסו איתכם לעימותים. זה הזמן לא לשכוח אנשים קרובים הקרובים לכם וזקוקים להרבה תשומת לב. הרשו לעצמכם להיות יצירתיים ביכולת שלכם לתקשר עם אנשים.


עקרב

אתם אמורים להתחיל להיות משוחררים מהדאגות שלכם בגלל העובדה שכוכב השפע וההזדמנות יושב במזל שלכם למשך כל השנה הזו מפעיל אצל כל אחד מכם תחום חיים רגיש אחר ומאפשר לכם לראות אותו אחרת. מאחר ואתם מאוד פגיעים ורגישים, הרי שלא תוכלו להחזיק דברים בבטן וחשוב מאוד שתשתפו אחרים ברגשותיכם.


קשת

הכוכב סטורן שמביא איתו קשיים עזב אתכם סוף סוף ואתם אמורים להרגיש הקלה בנושאי חיים שונים, אך יחד עם זאת, כוכב זה נכנס לבית הכספים שלכם כך שכל צעד שלכם צריך להיות מחושב ואינכם יכולים לפעול בחופשיות. לכו לקבל ייעוץ ובמקביל, נסו לצאת יותר בין אנשים שאינם קשורים איתכם בקשרי דם ולבלות מבלי להתחייב. 


גדי

בשבוע הקרוב עדיין ימשיך להיות הכוכב מרקורי האחראי על התקשורת במזל שלכם ולכם מומלץ לנצל כל חלקה טובה ממנו כדי לנסות ולקדם מערכות יחסים שלעיתים חשבתם שגוועו להם, אך אתם מוצאים עצמכם מתגעגעים לקשרים שהיו  ואף מוכנים להתפשר. תקשורת טובה היא הבסיס להצלחה ושינויים משמעותיים עוד מצפים לכם.  


דלי

אתם ילידי המזל תמצאו בעצמכם צורך לבילוי מוגבר בגלל ביקור כוכב הפינוקים וונוס במזל שלכם . תקופת יום הולדת היא כל כך משמעותית עד אשר מומלץ לכם בשלב הזה לדחוק נושאים שאינם רלוונטיים ואינם עומדים ראשונים על הפרק. ייתכן ותאלצו להראות שאתם מתכוונים בכל מאודכם לשנות ולהשתנות וזאת על מנת לגרום לאחרים לתת בכם יותר אמון. 


דגים

כוכב התקשורת נמצא כיום בבית המוכר עם כל נושאי תת ההכרה ולכן זה הזמן שלכם לבדוק מהם הגבולות שלכם כאשר אתם מספרים מעצמכם לאנשים קרובים ולעיתים אף רחוקים. ייתכן ובפרק הזמן של החודש הקרוב, יעלו אצלכם תחומים רבים מנבכי תת ההכרה ואתם תאלצו להתמודד עם מה שאתם חווים.  זוהי תקופה מצוינת למודעות אישית.

 

 

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

   אסטרולוגית.הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי