אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 28.10.2017 22.10.2017

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 28.10.2017 22.10.2017


טיפ לילידי השבוע

בשבוע הקרוב ייתכן ולא תרגישו במלואה את חדוות יום ההולדת, כיוון שאתם מרגישים שאתם רוצים לפרוץ דרך בחייכם, אך איכשהו הדברים עדיין זזים לאט. 


טלה

נראה שאתם נכנסים למלכוד שבו היכולת שלכם לפעול אינה במיטבה ואתם בהחלט תלויים בצרכי האחרים בכל מה שאתם רוצים לעשות. עובדה זו עלולה לערער לכם את הביטחון שאתם כל כך עובדים עליו. גם היכולת שלכם להביע את עצמכם אינה במיטבה, וזאת עד לסוף חודש נובמבר מועד בו ייצאו הכוכבים מהשפעתם המקשה עבורכם.  


שור

אתם נמצאים בתקופה מאוד לא פשוטה עבורכם כיוון שאתם בהתלבטות לגבי דרך והמשך חייכם בכל נושאי העבודה. נראה שהייתם מאוד עסוקים במימוש התוכניות המקצועיות שלכם ולא נתתם מספיק דגש בכל הקורה ביחסים האישיים שלכם ולכן עכשיו זה הזמן לפתוח נושא זה בחייכם כדי לבדוק מהי הדרך המתאימה לכם להמשך.


תאומים

כל התחום הקשור לעבודה וליכולת שלכם לבסס את עצמכם בתחום הזה עובר שינוי מאוד משמעותי עבורכם. אלה מכם ששינו מקום עבודה לאחרונה יכולים להרשות לעצמכם לחייך כיוון שנראה שהשקעתם עבודה לא מעטה ביכולת שלכם להראות את היכולות האמיתיות שלכם ואלה הסמוכים אליכם ייהנו עד מאוד ממה שיש לכם להציע להם .


סרטן

אנשים הסמוכים לכם במעגל הראשון של חייכם יעזרו לכם בכל מה שתבקשו מהם, כיוון שיש לכם יכולת אישית מאוד גבוהה לבטא את עצמכם. כל התחום הבין אישי עובר אצלכם מהפך ונראה שתפיסת עולמכם השתנתה ועכשיו אתם רואים את החיים בצורה אחרת ממה שראיתם עד היום ובהתאם לכך אתם מתנהלים. 


אריה

בשבוע הקרוב תהיו עסוקים בענייני בית ומשפחה וזאת לאחר שתקופה ארוכה הייתם עסוקים בתוכניות האישיות שלכם ופחות השקעתם זמן ואנרגיה בכל הנדרש לשפר את היחסים. ייתכן והדברים יעשו בלחץ – ולכן, מומלץ לכם לא לקחת החלטות בצורה מהירה מדי רק בגלל הדחף לסיים מה שחשוב לכם. זה עדיין אינו הזמן לבצע, אלא רק לתכנן מהלכים.  


בתולה

אתם נהנים ממעברו של הכוכב מארס בבית הכספים שלכם והוא זה אשר נותן לכם את האנרגיות הנדרשות לעשייה מאתגרת כפי שאתם אוהבים. אין לכם צורך ורצון להתעסק בדברים שאינם פרקטיים ולכן אתם דורשים מעצמכם ואף מהסביבה הקרובה להיות יותר אסרטיביים בכל הנוגע לתהליכי קבלת החלטות. זה הזמן לקדם גם את יחסי הצבור שלכם. 


מאזניים

מאחר וכוכבים משמעותיים נמצאים בבית הכספים שלכם, הרי נראה שזה בדיוק המקום בו עליכם להיזהר ולא לעשות טעויות כלכליות. למרות הצורך שלכם לבלות וליהנות, נראה שזה הזמן ליד פנימית מרסנת על מנת שלא תוציאו יותר ממה שאתם צריכים. זה הזמן המתאים עבורכם לבדוק גם את המערכת המשפחתית שלכם ולחזק קשרים.


עקרב

בשבוע הקרוב אלה שנולדו בשליש הראשון של המזל יוכלו לנשום לרווחה כיוון שהכוכב יופיטר נמצא במזל שלכם ותתחילו להרגיש הקלה. גם הכוכב מרקורי שנמצא במזל שלכם, נותן לכם את היכולת להביע את עצמכם בצורה רהוטה ועניינית. אלה מכם שנולדו בשני השלישים האחרים של המזל עדיין יש לכם למה לקוות וכוכב יופיטר אכן יאיר את מזלכם, כמצופה.

 

קשת

כוכבים רבים נמצאים בבית תת ההכרה שלכם ולכן אתם חווים חוסר שקט כמעט קיצוני. ייתכן שאתם לא ישנים טוב בלילה ומחשבות שאין לכם שליטה עליהם מפריעות לכם להירגע ואף לחשוב בצורה צלולה לגבי המשך עתידכם האישי והמקצועי. אין לכם ברירה אלא להתמודד עם המציאות כמו שהיא ולזרום עם הנסיבות עד לאחר תקופת יום ההולדת .  


גדי

הכוכב וונוס האחראי על מערכות יחסים נכנס לבית הקריירה שלכם יחד עם הכוכב מארס וביחד יעניקו לכם חודש עם הזדמנויות שחשוב שתממשו אותם וגם נושא הפינוקים לא יחסר. זה הזמן המתאים עבורכם לקבל את מלוא תשומת הלב מאחרים ולהרשות לעצמכם להוריד הילוך מהרצינות הנהוגה בחייכם ואף לזרום עם הנסיבות ביחסים שאינכם מורגלים.  


דלי

בית הקריירה שלכם עמוס בכוכבים וייתכן אף שזהו אחד ההתלבטויות הקשות שלכם ביותר בשלב הזה כיצד אתם צריכים להמשיך ולעבוד על התדמית המקצועית שלכם ובעיקר מול מי. ייתכן וישנם אנשים שאינם חושבים בדיוק כמוכם ואתם נוחים לומר את דעתכם בצורה שאינה משתמעת לשתי פנים, עובדה שיכולה לקומם עליכם את הקרובים לכם. 


דגים

הכוכב סטורן שתפקידו להקשות עליכם בכל הנוגע לתדמית האישית שלכם עדיין נמצא בבית הקריירה שלכם ובאופן כללי אתם מרגישים בסוג של חסימה לגבי היכולת שלכם להמשיך ולתפקד באופן שוטף. זוהי תקופה מצוינת ובלבד שלא תיסחפו אחרי דעות שאינן נכונות לכם ,כיוון שאתם עדיין מתאמצים לנסות ולהיות בסדר עם כולם.  

 

 

 

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

   אסטרולוגית.

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי