אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 29.04.18-5.05.2018

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 29.04.18-5.05.2018

טלה

אתם עסוקים עם אנשים הקרובים לכם ומאוד מנסים לרצות אותם בכל התחומים שאתם עושים. נראה שצפויות לכם בשורות טובות מבחינה כספית וזאת בגלל ביקור השמש בבית הכספים שלכם. גם בסביבה הקרובה אליכם, אתם זוכים ליחס אוהד בזכות השקפת עולמכם והיכולת שלכם לנתח כל מצב בצורה לוגית ואובייקטיבית במיוחד. ייתכן שעובדה זו לא תספק אתכם, כיוון שהדרישות שלכם מעצמכם גבוהות יותר.


שור

נושאי כספים הפעם יהיו מאוד משמעותיים בגלל העובדה שהכוכב שלכם וונוס הידוע גם כאחראי על כספים נמצא אצלכם בדיוק במקום המושפע כלכלית ולכן חשוב כי תחשבו כמה וכמה פעמים לפני שאתם פועלים בכיוון זה. נראה  שגם מרקורי כוכב התקשורת והחשיבה שביצע את נסיגתו אצלכם במקום המקושר עם תת המודע, העלה אצלכם פחדים וחששות רבים על רקע כלכלי, שאולי לא תסתדרו עם המצב הקיים.


תאומים

אתם המזל שהפעם חשוב לכם מאוד להיות מרוצים מהעשייה שלכם כיוון שאתם נמצאים בדיוק במקום הנכון ליצירת פרויקטים חדשים. אין לכם חשק או זמן להתעכב על דברים קטנים ולכן אתם יכולים להפסיד את ההזדמנויות שעומדות לפניכם ושאיתם אתם יכולים לפרוץ את הגבולות שעד היום היו חסומים לפניכם. נסו את כושר השכנוע והנחמדות שלכם בשיחות עם אנשים, בדרך שתעזור להם לבוא לקראתכם.

סרטן

 

בית הקריירה שלכם עדיין מופעל על ידי הכוכב אוראנוס שלא מאפשר שיגרה וגורם לשינויים וניתוקים ולכן אין לכם רגע דל ואתם מרגישים כל הזמן חוסר מנוחה ואף רצון לשבור מסגרות וללכת למקום אחר שבו נראה שיהיה לכם יותר קל להתמודד עם מה שעובר עליכם. מאחר ואתם אנשים שלוקחים אחריות, נראה שבכל זאת לא תרשו לעצמכם התנהגות אימפולסיבית ותתמודדו עם האירועים. זה הזמן להפעיל יחסי צבור.


אריה

הפופולאריות שלכם בקרב החברים,, עולה בגלל העובדה שהכוכב המשפיע על מערכות יחסים ושמו וונוס נמצא אצלכם בבית המקושר עם חברים ומעמד חברתי ולכן נראה שאתם מחזקים את הקשרים האישיים שלכם ובעיקר בגלל היכולת שלכם להיות נעימים וכריזמטיים , כך שאנשים מחפשים את קרבתכם. אתם מעוררים תחושה שיש להם על מי לסמוך. ואכן זה נכון, כשאתם אוהבים מישהו – תהיו נאמנים לגמרי עבורו .


בתולה

בית הקריירה שלכם השבוע יופעל תחת כוכב מאוד משמעותי ושמו וונוס שיביא לכם קשרים חברתיים ויכולת להתפתח בנושאי עבודה דרך חברים קרובים. ביחד עם כך, גם הכוכב מרקורי שהוא כוכב התקשורת והיה בנסיגה אצלכם בבית הכספים שמתקבלים מאחרים, יכול היה להביא קשיים בגיוס כספים שחשבתם שבטוח שתקבלו. זה הזמן לנסות ולעבוד על נושאים שונים שמטרידים אתכם בתחום זה ובדרך יצירתית.


מאזניים

בתקופה הקרובה מה שיעניין אתכם בעיקר, הוא כיצד אתם ממנפים את עצמכם בעבודה דרך מערכות היחסים המעניינות שאתם חווים. נראה שאתם מאוד עמוסים ועסוקים עם הקרובים לכם ולעיתים מגיעים לחיכוכים מיותרים, כיוון שאינכם מעוניינים לקבל על עצמכם מרות של אחרים ואפילו לא דיעות שונות, אלא אם אתם מאוד מעריכים אותם. מומלץ לכם בשלב הזה, פחות לחשוב על האגו שלכם ויותר להפעיל שיקול הדעת.עקרב

יש לכם הכרח לפעול ולקחת אחריות מאוד משמעותית בכל הכרוך בנושאים בהם קשורים האנשים שקרובים לכם בחיי היום יום. אין לכם ברירה אלא להבין שההתנהלות שלכם עד היום כנראה לא הייתה נכונה ולכן אתם מרגישים קשיים ביחסים עם הזולת. כוכב השפע יופיטר נמצא במזל שלכם, אך בנסיגה ולכן הוא זה אשר כרגע ממשיך לשבש עבורכם את המצב הכלכלי , חכו עד לסיום הנסיגה לפני קבלת החלטות.


קשת

אתם נמצאים בתקופה שהיא מאוד קשה עבורכם כיוון שאתם מתחילים לקחת אחריות על חייכם תחת השפעתו של הכוכב סטורן שנמצא בבית הכספים שלכם ומגביל את יכולתכם הכלכלית. כמו כן, אתם נמצאים בתקופה שמבחינת מקצועית אתם חייבים לעבוד קשה על מנת להצליח ולפרנס את עצמכם. זה הזמן לעשות פעולות של שיווק ויחסי צבור, על מנת שתוכלו לשקם את עצמכם מבחינה מקצועית וכלכלית.


גדי

הכוכב פלוטו כבר נמצא תקופה ארוכה במזל שלכם ולכן גרם לכם לתקופה של הרבה שינויים כשחלקם עדיין לפניכם. בנוסף, גם הכוכב המזוהה איתכם סטורן נמצא במזל שלכם ולכן נראה שאתם נמצאים בתקופה של פעילות אינטנסיבית ששבה אתם מנסים להוכיח לעצמכם וגם לקרובים לכם שאתם נלחמים על המטרות ועל התוכניות שלכם ותרצו שגם הקרובים לכם יפרגנו לעשייה שלכם בכל מאודם.


דלי

עליכם לוודא בשלב הזה שכל ההבטחות שאתם מבטיחים לצעירים מכם במשפחה אכן מתקיימות במלואן, כיוון שבהחלט ייתכן שבמידה ותתחרטו, עובדה זו תשפיע על הקרובים לכם וגם לכם לא תיתן מנוח בהמשך בגלל ייסורי המצפון שתחושו. השקיעו יותר זמן בעבודה כיוון שנראה שהפעם יש מי שרואה את המאמצים שלכם ואף ייתכן שתוכלו לשפר את מעמדכם בהמשך בתחום זה.


דגים

בית החברים והחברה שלכם עמוס בכוכבים ולכן נראה שהגיע הזמן להשקיע את מירב המאמצים ואף ליצור מצבים של אירועים שבהם כולם ישתתפו. מאחר וכוכב וונוס האחראי על מערכות יחסים נמצא בבית המשפחה הגרעינית שלכם, נראה שאתם זוכים לעדנה והכרה מחודשת מצד אנשים במשפחה שלאחרונה הקשר התערער איתם. מומלץ לכם לבדוק שאכן כולם חושבים כמוכם בתחומים השונים.

  • מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק

  • מומלץ לעשות מפה אישית אסטרולוגית על מנת לקבל תמונה מפורטת


 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי