אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 29.06.2017 23.06.2017

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 29.06.2017 23.06.2017טלה

אתם מצויים בתוך עולמכם האישי ובצורך ליצירתיות תוך כדי שאתם מנסים לשלב בתוכו את האחרים אך בתנאי שיתאימו לתפיסת העולם שלכם. זהו זמן שבו אתם פועלים כדי לממש את עצמכם אך בד בבד אתם עדיין עושים זאת לעיתים קרובות למורת רוחם של הקרובים לכם. בשלב זה נראה שהקרובים בסביבת המגורים האישית שלכם מוכנים לסייע לכם בכל בקשותיכם ובאים לקראתכם.  

 

שור

בתקופה הקרובה תהיו עסוקים במימוש עצמכם ביחס לאנשים שקרובים לכם במעגל המשפחתי. ייתכן ותמצאו את עצמכם מתלבטים מה נכון לעשות עבורכם ומה נכון לעשות עבור האחרים ולכן התשובה הנכונה ביותר תהיה היא שתקשיבו לצרכים האמיתיים שלכם ובהתאם לכך תפעלו. כמו כן, השקיעו יותר זמן איכות לאנשים שזקוקים לכם אך מסיבות שונות לא היה באפשרותכם לעזור להם.

 

תאומים

אתם נמצאים בתקופה טובה שבה כוכב האהבה והתקשורת נמצא במזל שלכם . אתם יכולים לבנות את התדמית האישית שלכם בסביבה בה אתם חיים בדיוק כפי שהייתם רוצים שאנשים יכירו אתכם. מערכות היחסים שלכם משתפרות ונראה שאתם בשלב של התחלות חדשות. מבחינה כספית זוהי תקופה מצוינת על מנת לבדוק את ההתנהלות שלכם מחדש, כיוון שנראה שגם כאן אתם עומדים בפני התקדמות כספית .

 

סרטן

השבוע נמצא הכוכב מארס המביא איתו אנרגיה של עשייה בבית הכספים שלכם כך שנראה שאתם שואבים כוחות לפעול בדרך שתהיה טובה ויעילה. גם הכוכב מרקורי המביא איתו יכולת ורבלית טובה נמצא במקום שיכול לעזור לכם לבטא את עצמכם, כך שזה הזמן לשתף גם אחרים בתוכניותיכם. במידה ויתאפשר לכם כלכלית קחו לעצמכם איש מקצוע שיעזור לכם להתארגן כספית.

אריה

ילידי יום ההולדת עוברים תקופה נעימה אך נראה שעדיין אתם מסתירים את תחושותיכם האמיתיות ביחס לסובב אתכם ואתם מצויים בחשבונות נפש נוקבים עם עצמכם לעומת הסביבה. חשוב שתבינו את המניעים של האחרים בכל פעם שאתם מנסים לקבוע עמדה ודרכי התנהגות. זה הזמן שלכם לצאת יותר בין אנשים כיוון שנראה שיש לכם יכולת בפרק זמן זה להגיע אל אנשים שיתאימו לכם בהמשך.

 

בתולה

הכוכב מרקורי שהוא הכוכב המקושר איתכם מבקר עכשיו במזל שלכם וגורם לכם להרגיש נוח יותר מתמיד, כיוון שעכשיו יש לכם יכולת להוציא מעצמכם את החלקים היותר טובים של אישיותכם. זה הזמן שלכם לא לנסות לשלוט בחיים או בנסיבות, אלא ללמוד ולהניח לדברים וליהנות מזרימה טבעית. מבחינה רגשית אתם נמצאים בתקופה שבה יש לכם יכולת להראות את הצדדים הנוספים הרכים יותר של אישיותכם.

 

מאזניים

הכוכב יופיטר נמצא במזל שלכם , כך שעד לסוף השנה יהיה הכי נכון עבורכם להשקיע בקידום יחסי הצבור שלכם ובנושא המקצועי אותו נראה שמומלץ לכם לטפח. תהייה לכם הזדמנות להצלחה ונראה שאנשים שבעבר ביקשו את עזרתכם יחזרו לבקש את שרותכם. בנושאי יחסים בין אישיים נראה שאתם פחות מעוניינים לשתף את האחרים ואתם מרגישים שמוטב לכם להשאיר את רגשותיכם לעצמכם.

 

עקרב

הכוכב סטורן הידוע ככוכב מקשה, מעכב אך גורם ללקיחת אחריות בדיוק במקומות הרגישים ביותר, נמצא כרגע בבית הכספים שלכם ועדיין משפיע עליכם מבחינה כספית לקחת אחריות חדשה ואף להתנהל אחרת כדי לשפר לעצמכם את המעמד. נראה שבהמשך תגידו תודה ותוקירו את התקופה הקשה שגרמה לכם להתקדמות ולשיפור בדיוק במקומות שהייתם זקוקים להם.

 

קשת

בשבוע הקרוב תצטרכו להוכיח מחדש לעצמכם את יעילותכם בתחומי חיים שלמעשה אינם אהובים עליכם במיוחד. מסתבר שבכל פעם שקורה לכם אירוע שאתם צריכים להיות בו אסרטיביים, אתם מרגישים שלא בנוח ומנסים לדחות את הרגע שבו תאלצו לעמוד מול אנשים ולהתמודד על הערכים שלכם. כדי להתרענן, מומלץ לכם לנסוע לחופשה או למקום כלשהו שבו תוכלו לנוח ולהתפנק כאוות נפשכם.

 

גדי

זוהי תקופה שבה תאלצו לבדוק את התנאים שנוצרו בבית למול אלה שנוצרו בעבודה. נראה שאתם צריכים ללמוד לשלב בין השניים ולא תמיד זה הולך לכם. כמו כן, מומלץ לכם להחליט מיהם האנשים המתאימים לכם ביותר להמשיך בקשרים אישיים איתם ומיהם האנשים שמוטב לכם להתרחק מהם ומחברתם. נסו להימנע ממריבות וחיכוכים עם אנשים קרובים שרוצים בטובתכם.

 

דלי

אתם נמצאים בדיוק בחצי השנה שלאחר יום ההולדת , כך שזה הזמן המתאים לחשבונות נפש ולחשוב כיצד אתם רוצים להמשיך ולחיות ומהם הנושאים שאתם רוצים לפתח אותם בחייכם, על מנת שתוכלו להתקדם. כספים דורשים התייחסות זהירה בגלל הבזבזנות שלכם. בנוסף, נושאי העבודה והקידום יעלו על הפרק ואתם תהיו במיטבכם על מנת לבקש את הקידום לו אתם ראויים.

 

דגים

הכוכב וונוס נמצא בבית המשפחה שלכם , כך שבשבוע הקרוב תהיו בקרבת אנשים קרובים שיגרמו לכם להבין שאתם נמצאים במקום טוב ועם עשייה משמעותית עבור אלה שכל כך איכפת לכם מהם. זה הזמן הנכון עבורכם לחזק את היחסים הבין אישיים כיוון שאתם אנשים מאוד רגשיים ועם נתינה מאוד גדולה לזולת. התרחקו מאלה שמנסים לגזול מכם את טוב לבכם, מבלי לתת לכם דבר בתמורה.

 

 

 

 

 

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

   אסטרולוגית.הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי