אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 31.03.18- 25.03.2018

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 31.03.18- 25.03.2018

טיפ לילידי השבוע

שבוע החג יעבור עליכם בסדרה של הפתעות ביחסים בין אישיים עם אנשים קרובים שחזרתם להיות איתם בקשר כתוצאה מאילוצי החג ויום ההולדת. 

 

טלה

נראה שערב החג יעבור עליכם בחידושים מרעננים בנושא החברתי. נראה שיחסים שעלו בעבר על שרטון, מתחילים לעלות מחדש על דרך המלך ואתם מאוד שבעי רצון מכך. התקשורת שלכם עדיין לא במיטבה, כתוצאה מספיחים שעדיין לא נפתרו, אך גם זה יסתדר. המצב הכלכלי שלכם עשוי לעיתים להדאיג כיוון שההוצאות שלכם מרובות מההכנסות.  

שור

ימי החג יעברו עליכם בדרך מופנמת במיוחד ואתם תרגישו שאתם מעדיפים להישאר בפינה שלכם ולא לצאת משבלונה זו. זהו זמן שבו חשוב מאוד שכן תעבירו אותו ביחד עם אנשים קרובים אליכם בין שאתם רוצים ובין שלא . דווקא חיכוך הכרחי זה ייצור את הטוויסט שהייתם צריכים ברענון מערכות יחסים וקשרים בין אישיים. 

תאומים

בדרך כלל אתם אנשים שאומרים את כל אשר על ליבם, אלא שנראה שהפעם תצטרכו לעשות חושבים לפני שאתם מדברים ותשקלו מילים כדי שאחר כך לא תצטרכו לשאת בתוצאות. אתם בולטים ומוכרים בכל מקום בו אתם מופיעים ולכן זה בדיוק הזמן שבו כדי ליהנות בעתיד תצטרכו להשקיע קצת יותר בשדרוג המפה החברתית שלכם והיכולת שלכם להשפיע .

 

סרטן

אתם נמצאים בתקופה לא פשוטה מבחינה מקצועית כיוון שאתם בולטים בתחומכם וזוכים להוקרה רבה בעבור מעשיכם. נסו להשקיע קצת יותר בקידום עצמכם דרך מערכות יחסים, כיוון שנראה שכרגע זה המקום ממנו אתם יכולים לצמוח. מאחר וכוכב התקשורת נמצא בנסיגה בבית הקריירה שלכם אל תיקחו כעובדה מוגמרת כל הבטחה שתקבלו. 

אריה

אתם נמצאים בתקופה שבה אתם חייבים להוכיח לעצמכם שאתם מצליחים במטרות שלכם ומנסים לעשות את המקסימום על מנת שדעתכם תישמע. אתם מוכנים ללמוד דברים חדשים כדי לשפר את איכות חייכם גם אם הם זרים לכם מלכתחילה. זה הזמן לחשוב השבוע על חופשה קצרה שבה תוכלו להתרענן ולצאת ממעגל הקשיים שהיו לכם לאחרונה.

בתולה

נראה שהחג משפיע עליכם בצורה מאוד אינטנסיבית כיוון שאתם עמוסים בעבודה בבית וגם עם הילדים. זה בדיוק הזמן שאתם צריכים לעזור לעצמכם ולהפחית מעל עצמכם כמה שיותר לחץ על מנת שתוכלו להספיק ולהיות בסדר עם כולם כמו שאתם אוהבים ושואפים. למרות שאתם אנשים חדים ושנונים בדרך כלל, היזהרו מאמירת הערות עוקצניות שאינן במקומן. 

מאזניים

אתם נמצאים בתקופה מאוד משמחת שבה יש לכם יכולת ליהנות מהחיים באמצעים הכלכליים החדשים שעומדים לרשותכם. ייתכן ואנשים רבים שנמצאים בקשר איתכם לא מסכימים עם דעתכם, אך אתם יכולים להגיע לליבם  ולשכנע אותם עם נועם הדיבור שלכם. החג יהיה תקופה טובה מאוד לחיזוק הקשרים עם הקרובים לכם. 

עקרב

השבוע למרות החג תהיו עסוקים מאוד עם התחום הכספי והמקצועי בחייכם כיוון שאתם שמים לב שאינכם עומדים בתוכניות של עצמכם ואתם נאלצים לבקש עזרה מאחרים בכל פעם שאתם מעוניינים להתחיל בפרויקט חדש. זוהי תקופה מאוד משמעותית בחייכם בגלל הצורך שלכם לחסוך בכסף. נראה שההתנהלות המקצועית שלכם דורשת טיפוח ועזרה.

 

קשת

הכוכב מארס שאחראי על העשייה בא לבקר אצלכם בבית הכספים כך שנושא זה יהיה משמעותי בתקופה הקרובה. כמו כן, החג ילווה עם צעירים מכם במשפחה שזקוקים לכם ואתם לא תוכלו לסרב. למדו להרפות והשתדלו לא לפעול תחת לחץ ומתוך תחושה שכל דבר חייב להיות מתוכנן בצורה מדוקדקת ואתם לא מרשים לעצמכם לנוח, עד אשר הכול נראה לכם מושלם.   

גדי

זוהי תקופה מאוד לא פשוטה עבורכם ודווקא ימי החג הם אלה שמעצימים אצלכם את תחושת חוסר המנוחה שאתם מרגישים בקרב המשפחה. מה שבאמת חשוב לכם הוא להצליח , אך כל הזמן אתם מרגישים שעדיין חסר לכם הפוש האחרון על מנת להצליח וליישם את התוכניות העיקריות שלכם שכבר מזמן אתם שואפים להגיע אליהם.  

דלי

זוהי תקופה מעניינת מבחינה חברתית כיוון שנראה שמרבית החברים שלכם החליפו לעיתים קרובות להחליף את בני המשפחה שלכם. זוהי עובדה נחמדה כשלעצמה, אך נראה שבחגים אתם מרגישים יותר בדידות מאשר בתקופות אחרות כיוון שזה בדיוק הזמן שאתם רוצים להרגיש משפחתיות עם אנשים במעגל הראשון של חייכם.  

דגים

אתם כל הזמן דואגים מבחינה כספית שמא לא יישאר לכם כסף לאחר שכל תוכניותיכם יצאו אל הפועל, ועדיין אינכם מרוצים מהתוצאה הסופית וזאת מכיוון שלעיתים קרובות אינכם בטוחים שאתם עושים את הדבר הנכון. כוכב התקשורת מרקורי נמצא בנסיגה בבית הכספים שלכם ולכן זהו זמן מאוד רגיש מבחינה כספית וחשוב שתנהגו בהגיון ובפרופורציה.  

 

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

   אסטרולוגית.

   


 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי