אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 3.03.18 25.02.2018

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 3.03.18 25.02.2018טיפ לילידי השבוע

אתם נמצאים בתקופה שבה יש לכם יכולת להתחיל התחלות חדשות במידה ותהיו מוכנים להסתכן ולאבד במקצת את הנוחות שאליה אתם מורגלים.

 

טלה

כוכבים משמעותיים נמצאים אצלכם בבית המקושר עם תת המודע ולמעשה יימצאו שם גם במשך כל החודש הקרוב ורק לאט לאט תפוג השפעתם עליכם. מצב זה עשוי לגרום לרגעים ושעות ארוכות של מחשבות וחשבונות נפש על משקעים שצברתם במשך החיים ואף רגשות שהיו מודחקים ולא היה לכם את הכוח הנפשי להתמודד איתם. האטו את הקצב בשבוע זה וקחו לעצמכם פסקי זמן למנוחה עד שתרגישו שהתחזקתם.

 

שור

מבחינה חברתית אתם נמצאים בתקופה שבה כל מערכות היחסים שלכם עומדות למבחן. כוכב התקשורת נמצא בבית המקושר עם המעמד החברתי שלכם ולכן נראה שהפעם אתם זקוקים לשיחות ישירות ובונות ואף לחיזוקים שאכן אתם נוהגים כשורה חברתית, ובעיקר לפי אמות המידה אליו אתם מורגלים ו/או מצפים מעצמכם. נראה שבתקופה הקרובה תהיו רגישים יותר ונוחים להיפגע.

 

תאומים

נושאי עבודה תופסים אצלכם תאוצה משמעותית כיוון שזה בדיוק הזמן שבו מומלץ לכם לעשות חשבון נפש ולבדוק האם אתם מרוצים מדרך ההתנהלות שלכם בנושאים אלה ומהי הדרך הנכונה להתקדם. אל תפעלו באימפולסיביות כפי שבאמת הייתם רוצים. אתם מועדים למצבים בהם יהיו לכם קונפליקטים פנימיים כיצד לנהוג ופעמים רבות לא תרצו לוותר על דעותיכם גם אם במישור הרחוק יותר אתם עלולים לצאת נפסדים.

 

סרטן

אתם נמצאים בתקופה משמעותית שבה יש לכם רצון עז להוכיח את עצמכם גם במקומות מרוחקים לכם ולתת לכולם להבין שהדרך שהחלטתם לגביה ואתם פועלים למימושה היא הנכונה לכם. ייתכן ואתם חשים בטלטלה רגשית שגורמת לכם לנסות להוכיח לכולם גם את יכולותיכם המקצועיות. במידה ותצליחו בתוכניותיכם הרי שההצלחה המקצועית מובטחת לכם. זה גם הזמן לשתף את הקרובים לכם .


אריה

כוכבים רבים ומשמעותיים נמצאים אצלכם בבית כספים שמתקבלים מאחרים ולכן זהו הזמן האידיאלי לבדוק את יכולת ההכנסות הנוכחיות מול ההכנסות העתידיות שלכם, כיוון שאתם עומדים בפני התחלות חדשות. הכוכב מרקורי המזוהה עם תקשורת, היה במהלך החודש האחרון בבית השותפויות שלכם והעמיד את היחסים למבחן. עכשיו משיצא משם , זה  הזמן לפתוח את סגור לבכם ולשתף את הקרובים לכם.

 

בתולה

אתם נמצאים בדיוק במחצית השנה שלאחר יום ההולדת ולכן סביר להניח שזוהי תקופה שבה תאלצו לבחון את ההחלטות האישיות והמקצועיות שלכם ולוודא שאכן אתם פועלים נכון ובדרך לא פגעתם באף אחד על ידי כך שהכרחתם אותם לפעול לפי שיקול דעתכם ופחות לפי ההגיון המתבקש בהתאם לנסיבות. בכל מקרה, השתדלו להיות יותר קשובים לאלה בסביבה שלכם שמנסים לשוחח אתכם.

 

מאזניים

כוכבים משמעותיים נמצאים בבית הבריאות והעבודה שלכם ולכן זהו הזמן המתאים לבדוק שאתם אכן פועלים בצורה מתונה ולא מעמיסים על עצמכם יותר מדי. נראה שהיכולת שלכם לעבוד קשה עלולה להיות בעוכריכם כיוון שאתם נמצאים בנקודת חולשה אנרגטית . לימדו לבקש עזרה מהסובבים אתכם ועל תקחו על עצמכם עול מיותר . מילת הקסם בנקודת הזמן שלכם היא איזון בין היכולת למציאות.

 

עקרב

הכוכב  יופיטר שנמצא במזל שלכם בתוספת כל הכוכבים שנמצאים אצלכם בבית היצירה והרומנים עומדים להשפיע עליכם בצורה חיובית במיוחד ומצב הרוח שלכם יהיה מרומם. יכולת היצירה האישית שלכם תהייה טובה ושפע של רעיונות יגיעו אליכם. זה הזמן להשקיע בנושא הכספי, אך לא לבזבז יתר על המידה. מערכות יחסים יוכלו להתרענן בעקבות כוכבים מפרגנים לזוגיות.

 

קשת

אתם עומדים לעבור שינויים משמעותיים בנושאי המשפחה בגלל נסיבות ועובדות החיים שגרמו לכם לשנות את תפיסת העולם. כקשתים אמיתיים לא תהייה לכם בעייה עם זה ולהיפך, תרגישו הקלה שהנה יש לכם יכולת לשנות את תחומי החיים שאינכם אוהבים. חשוב לכם עניין וגיוון ולכן, כל שינוי מהתקבל אצלכם בברכה ובמיוחד אם המטרה הינה טובה ומשתלמת לטווח הרחוק עבורכם.

 

גדי

הכוכב סטורן שגורם לכם להרגיש כבדים מהרגיל, נמצא השבוע במזל שלכם וימשיך את השפעתו הרצינית על כל שטחי החיים שלכם. זה הזמן לעבור את השלב שבו לא הייתם בטוחים מה אתם רוצים לעשות והנה התשובות והעובדות מתבהרות בפניכם ולאט לאט תגיעו בזמן שלכם לתובנות. מומלץ לכם בפרק זמן זה להמשיך ולעבוד על מערכות היחסים שלכם ולוודא שאכן אתם מתואמים מבחינה אישית ומקצועית.

 

דלי

כמו בכל התקופה האחרונה גם השבוע תהיו עסוקים בנושאי כספים והרבה התלבטויות בנושא הזה ישובו לכרסם בכם. אין ספק שכבר עשיתם כברת דרך ואתם יכולים להעיד על עצמכם שגם הצלחתם כאשר הצבתם לעצמכם מטרה. אל תרשו לחששות שמדי פעם תוקפים אתכם להוריד לכם את הבטחון ואת מצב הרוח, כיוון שבסך הכל אתם בכיוון הנכון מבחינה מקצועית ואישית.

 

דגים

אתם נמצאים בתקופה שבה אתם מרגישים שאתם עומדים בפני התחלות חדשות בתחומים השונים של החיים. זוהי תקופה שבה תרגישו שבשורות טובות שאתם מקבלים מרוממות את מצב רוחכם ויש לכם את הזמן והחשק הדרוש להעמיק ביחסים אישיים וגם בתחומי העבודה. השתדלו לא לפעול מתוך דחף ואימפולסיביות שאינה מתאימה לאופייכם הרגוע בדרך כלל.  

 

 

 

 

 

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

   אסטרולוגית.

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי