אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 6.05.18-12.05.2018

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 6.05.18-12.05.2018

טיפ לילידי השבוע

בשורות טובות מחכות לכם בתחום הכלכלי ולכן מומלץ לכם להיות בקשר הדוק עם המשפחות כיוון שייתכן מאוד שמהם תהיו הראשונים לקבל הודעות משמחות.


טלה

בשבוע הקרוב ימשיך להיות כוכב התקשורת מרקורי, לאחר נסיגה ממושכת, במזל שלכם. ולכן עובדה זו מלמדת על קשר קרוב ומתמיד עם הסביבה בה אתם נמצאים כשמצד אחד מאוד ברור שמחכות לכם בשורות משמחות , אך מצד שני נראה שלא תמיד תהיו שמחים להיות אלה שיודעים כל דבר ראשונים, כיוון שידיעה זו גורמת לכך שתצטרכו לתת יד במידה ותתבקשו, על מנת להראות את האיכפתיות שלכם.


שור

הכוכב מארס שמביא איתו עשייה ואנרגיה נכנס אל בית המקושר עם לימודים ונסיעות לחו"ל, ולכן זה הזמן הנכון עבורכם לבדוק תחומים אלה וגם את ההיבטים הכלכליים הנובעים מכך. שילוב שני הדברים גם יחד מביא לכך שנושאי כספים יהיו מאוד דומיננטיים במהלך כל החודש הקרוב ונראה שאתם חייבים לנהוג במשנה זהירות בכל מה שנוגע ללקיחת אחריות בנושאי כספים.


תאומים

הכוכב מרקורי מקושר עם המזל שלכם והוא זה אשר מספק לכם את יכולת הדיבור הטובה והעובדה שאתם יכולים לעשות בו זמנית כמה דברים יחד, כרגע הוא נמצא במקום המגביר את ההיבטים החברתיים של חייכם והצורך שלכם להשפיע. גם הכוכב וונוס שמביא איתו מערכות יחסים חמות וטובות נמצא במזל שלכם, כך שזה בדיוק הזמן הנכון עבורכם להשקיע בכל מקום בו אתם רוצים להצליח.


סרטן

הכוכב וונוס האחראי על מערכות יחסים, נכנס אצלכם למקום המקושר עם תת מודע ולכן נראה שאתם נוחים לשמור על סודיות בנושאים אלה ולא משתפים אנשים קרובים אחרים על  מנת שתוכלו להצליח בתחומים החשובים לכם. נראה שאתם נתונים לפחדים וללחצים שלעיתים קרובות גורמים לכם להרגיש שאתם בעומס נוראי ואף חוששים שלא תוכלו לעמוד בכל הנטל שרובץ עליכם.אריה

אתם נמצאים בתקופה שהיא מאוד לחוצה מבחינה מקצועית כיוון שאתם יודעים שהגיע הזמן להחלטה אישית  באיזה דרך ללכת, אך איכשהו עדיין אין לכם את הרצון לעשות זאת ועובדה זו מגיעה בעקבות הידע הפנימי שלכם , שאתם חיים במעגל שאינו נכון לכם גם אם כלפי חוץ הכל נראה כרגיל. המחירים שאתם משלמים היום על הנוחות שרציתם, הינה יקרה למדי והגיע הזמן לעשות מה שאתם באמת רוצים.בתולה

הכוכב מרקורי עדיין נמצא במקום בו שהה בנסיגה הוא המקום בו אתם מצפים לכספים, אך לעיתים קרובות הם בוששים להגיע. מאחר וכוכב זה הוא גם הכוכב המאפיין אתכם , הרי שאתם חייבים לנהוג במשנה זהירות בכל מה שקשור לתכנון העיסוקים שלכם וכיצד אתם מביאים את הידע שלכם אל אלה שמהם אתם מצפים לשיתוף פעולה. צפו לרגעים שלא הכל יילך חלק כפי שהייתם רוצים, אך למדו להיות סבלניים.


מאזניים

הכוכב וונוס האחראי על מע' יחסים שהוא גם הכוכב שלכם, נמצא במקום בו אתם לומדים איך להתנהל מבחינה אישית עם אנשים וגם בכל הקשור לנושאי שיתופי פעולה. זוהי תקופה מצויינת לתכנון חופשה קצרה בחו"ל ולא להרשות לנושאים שונים שמטרידים את מנוחתכם להסב את תשומת לבכם מהמטרה העיקרית והיא להצליח בכל תוכניותיכם. עתידכם המקצועי תלוי ביכולת שלכם לתקשר בדרך נעימה עם סביבת העבודה שלכם.


עקרב

כוכב השפע יופיטר נמצא אצלכם במזל ולמרות הנסיגה בה הוא נמצא יש לכם יכולת להצליח ולהגיע למקומות חשובים אליהם אתם רוצים להגיע. נכון שאתם מוטרדים מדרך העשייה שלכם, אך זהו בדיוק הזמן לקחת הזדמנויות שונות הנקרות על דרככם ולבדוק אותן שוב ושוב. אל תהססו במידה ותצטרכו לעזוב מקום קיים, עבור משהו חדש. זה בדיוק הזמן הנכון ועדיף מקומות שיעניקו לכם יציבות ובטחון לאורך זמן.


קשת

הכוכב סטורן שגורם לתחושת אחריות וקושי נמצא בבית הכספים שלכם לצד כוכב העשייה מארס ולכן נראה שאתם עובדים קשה על מנת להרויח כסף ומעמיסים על עצמכם אחריות על מנת לעמוד בכל החובות והמשימות שלקחתם על עצמכם. אחריות זו גורמת לכם להרגיש שאתם מותשים מהיום יום. זה בדיוק הזמן להקשיב וללמוד את הגבולות של עצמכם ולא לסחוט את עצמכם יתר על המידה.


גדי

הכוכב סטורן המביא איתו יכולת להבין לעומק את מניעי חייכם, דרך קשיים שונים שהוא יוצר בדרככם, נמצא בשלב הזה במזל שלכם וגורם לכם לקחת אחריות על חייכם ולנסות להיות מדויקים יותר בתוכניות ובכוונות שלכם. רק התנהלות כזו תביא אתכם להצלחה אליה אתם מכוונים את עצמכם. זה גם הזמן להקשיב לצרכי הנשמה העמוקים והכמוסים שלכם ולהגיב אליה בחיוב.דלי

השמש שהיא המאור הגדול נמצאת בבית המשפחה שלכם ולכן אתם עסוקים יותר מתמיד עם הצורך שלכם ב"יחד" ובחיזוקים מאנשים קרובים שיכולים לעזור לכם בהתמודדות בתחום זה. השתדלו לא להגיע להחלטות בנוגע לצעירים מכם במשפחה בכל התקופה הקרובה, כיוון שאתם נתונים ללחצים מאוד אינטנסיביים ואפילו לסחיטות רגשיות מהקרובים לכם, כך שההחלטות שלכם לא תמיד אובייקטיביות.  


דגים

הכוכב וונוס המזוהה עם בשורות טובות ונעימות נמצא בבית המשפחה שלכם כך שנושאים שונים על רקע משפחתי צפים ועולים ואתם מתלבטים כיצד לנהוג . האם לשמר את זכרונות הכעס שלכם ולהתנהל בהתאם, או ללמוד לשחרר ולא להיות תקועים במקומות רגשיים קשים שלא מאפשרים לכם לצעוד קדימה. מומלץ לכם להקשיב למה שיש לקרובים לכם להגיד לכם , ולסגור איתם מעגלים.
* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

  אסטרולוגית.

  


 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי